Kick-Ass

• Česko Kick-Ass (viac)

Tínedžer Dave Lizewski nevyniká žiadnymi mimoriadnymi schopnosťami. Žije priemerným životom stredoškoláka. Popoludnia trávi poflakovaním sa s nudiacou sa partiou. Jediné, čo ho naozaj baví, sú komiksy. Tie ho privedú k jedinečnému nápadu – stať sa superhrdinom a pomáhať ostatným ľuďom! Bohužiaľ mu k tomu chýba istá drobnosť, ktorá je pre každého hrdinu tým najdôležitejším – výnimočné schopnosti... (TV JOJ)

Maiken Algren

Veľmi vtipná, aj keď trochu nevyrovnaná výprava do gýčového sveta amerických superhrdinov. Čo mi vo filme nesedelo bolo vrcholne nesypmatické herecké obsadenie (samozrejme až na dokonale štýlového Nicholasa Cagea so slušivými fúzikmi), skvele to ale vyrovnávala v prvom rade hudba a v druhom rade nápaditý scenár. A to dvojhodinové balancovanie na hranici medzi plastikovým nevkusom a dokonale cool atmosférou, to musí človek vidieť. ()

Didon.pipi

Když mi můj syn dal tip na tenhle filmík, navíc s Cagem, kterýho nemusím, nevěřil jsem, že to přežiju, viděl jsem, odpustil jsem Cagemu, že je Cage, a žral jsem všechno, úžasnej biják, dostalo mě to, dávám deset hvězdiček! ()

Stuart6

No nevím, ale já jsem u toho chvilkama i usínal. Ale aspoň jsem viděl Cage se normálně smát. Ty jeho věčné psí oči už mě moc nebavily. ()

superzurda

Určitá originalita se filmu upřít nedá. Taky mě velice bavil strašně komický záporák. Ale zase tak dobré to nebylo. Jako důkaz uvádím fakt, že na DVD byl čas 18:10: .., když jsem se na něj potřetí kouknul. Akční komedie by měla mít více akce nebo vtipu nebo obojího. ()

jirkahorn

Skvělé provedení. Mírna nadmíra naivity tomuto dílku kupodivu přidává příjemný šmrnc a tempo po celou dobu od začátku až do konce. A při bitce ve skladišti jsem se díky hudebnímu podkladu (předpokládám, že tam od Murphyho) cítil, jako při 28.dní poté :-P ()

Jeeri14

Film není dokonalý, ale vzhledem ke své originalitě a akčnosti, jsem musel dát pět hvězd. Příběh, který je založen na tom, že každý reálný člověk se může stát superhrdinou a zárověň jsou tam doslova nereálné postavy a scény, mi připadá absurdní a zároveň se mi to líbí. ()

tyzmrde

Niccholas Cage v pořádné roli a superhrdinové co umějí bojové umění, střílet jsou víc COOL než superhrdinové co stříkají z rukou pavučiny, mají laserové oči, umí lítat, telreportují se, mají kouzelné prsteny, umí běhat nadlidskou rychlostí, promění se v monstrum když se naserou !!! ()

Jack_F.

Určitě to není špatný film. Má to styl, ale mi to nesedlo a jsem unavený z týnejdžrů, co zachraňují svět a svoje panictví. ()

Harri

Tak od tohoto filmu jsem vůbec nic nečekala. Mám ráda Marvelovky a super hrdiny a nečekal jsem, že by se jim mohlo něco vyrovnat - ale tenhle film mě dostal. Vážně jsem nevěděla, jak se může někdo jenom tak z ničeho nic stát superhrdinou, když nemá žádné superschopnosti a ani miliardy na kontě. Kdyby Kick-ass nepotkal parťáky, asi by to byl film o ničem. Až díky taťkovi s dcerou dostal ale švih a já se od něj nemohla odtrhnout. Spousta klišé, akce a napínavého děje mě prostě nutí dát mu čtyři hvězdičky a postavit ho na stejnou příčku, jakou jsem udělila X-menům. ()

kolly13

Strašné zklamání a trapný Cage. Co vás na tom baví, že dáváte okolo 80%? Myslím, že tolik lepších. Velká podobnost s Defendor (kde výborný Woody Harrelson, slabý scénář), který je o poznání výše, přestože to není také žádná pecka. Režisér by se měl vrátit k původnímu žánru (Sbal prachy a vypadni, Po krk v extázi). ()

hastafix

Mohlo to být mnohem vtipnější...kdyby to jen chtělo:D ale i tak celkem slušná bláznivá komedie, čtvrtá hvězda za skvělou Chloë Grace Moretz. ()

Braga

Komiksově naivní, ale milá komedie se spoustou nadsázky a dobrého humoru. Moje parketa sice tato výborně zpracovaná prostota není, ale s jen trochou dávkou nadhledu se dá bezproblémově absorbovat. Kultovní film z toho nikdy nebude, ale v té hromadě šmejdu rozhodně svítí jako maják. ()

FandaF

Příjemné překvapení. Nevěděl jsem do čeho jdu a na začátku, při sledování "trouby" Dava (Aaron Johnson), jsem měl chuť se na to ani nedodívat, ale po nástupu Hit Girl (Chloë Grace Moretz) jsem přehodnotil názor a nakonec si to i parádně užil. ()

gezper

Nářez? Ne. Totální nářez! Film se nebere na jednu stranu moc vážně a tak servíruje kvalitní akční krvavé násilí ala Tarantino, ale na stranu druhou to drží celé výborně dohromady a není to pod pozlátkem vůbec blbé. Spousta hlášek, svěžích nápadů od režiséra, přechody mezi mnoha filmovými styly jsou bravurně zvládnuty a není čas si vydechnout. Jo abych nezapomněl, volba hudebních motivů-skladeb v kombinaci s aktuálním dějem mě párkrát opravdu totálně oddělala, a vězte, že má stoupající tendenci a je se na co těšit až do samého konce. Jak můžu dát takovéhle na první pohled hovadině plnej kotel? No protože si to nic jiného nezaslouží. PS: Kick-Ass vypadá s vyšpulenými rty jak motoličí mutant z X-files [100%] ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

17.10.2023

Vaughn by stále rád natočil Supermana

Vaughn by stále rád natočil Supermana

22.12.2021

Režisér Matthew Vaughn (X-Men: První třída) v posledních dnech dělá press tour ke svému nejnovějšímu snímku Kingsman: První mise, a během nedávných rozhovorů tak již stihl potvrdit celou řadu věcí.… (viac)

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu