Kick-Ass

• Česko Kick-Ass (viac)

Tínedžer Dave Lizewski nevyniká žiadnymi mimoriadnymi schopnosťami. Žije priemerným životom stredoškoláka. Popoludnia trávi poflakovaním sa s nudiacou sa partiou. Jediné, čo ho naozaj baví, sú komiksy. Tie ho privedú k jedinečnému nápadu – stať sa superhrdinom a pomáhať ostatným ľuďom! Bohužiaľ mu k tomu chýba istá drobnosť, ktorá je pre každého hrdinu tým najdôležitejším – výnimočné schopnosti... (TV JOJ)

dakarin

Film jsem zkoukl víceméně neplánovaně - půjčil si od syna, slovy golfisty: "Už předem jsem byl přesvědčen, že se mi něco takového (už vzhledem k mému věku :) nemůže líbit.... Takový nářez jsem ovšem nečekal. U tohohle filmu se dají zažít emoce téměř všech druhů. A střídají se v tempu, které je napoprvé snad až příliš ....", i s ostatními komentáři za golfistou mohu jen souhlasit --- dokonce snad i v hodnocení filmů pořád existuje objektivní realita ;-) PS: při sledování jsem dostával spontánní záchvaty smíchu jako už dlouho ne.... DOPORUČUJI ()

Kritiq

Já tento film prostě miluju! Nic ze mě za poslední dobu nedostalo tolik, jako právě Kick Ass. Tolik emocí u jednoho filmu? No to bych se na to podíval. Výborné scény, které vyvolávaly příjemný mráz v zádech, dialogy, které jsem si několik dní po shlédnutí opakoval, hudba, která byla naprosto geniální. Tomu celému dohromady já říkám kus dobře odvedené práce a zaslouženého opěvování. Držím do budoucna M. Vaughnovi palce, protože tímto filmem se u mě zapsal, jako výborný režisér. ()

Luisis

Svět potřebuje své hrdiny.Je to něco jako poslání.Pokud nejsou na skladě, musí se o bezpečí lidí ve svém městě postarat někdo úplně obyčejný.Třeba právě TY!Skvělá a originální podívaná.Parádní souboje a Chloe se pere jako Bruce Lee:-)Za originalitu dávám ještě jednu hvězdu nahoru - 93% ()

candy_daze

Nemůžu si pomoct, ale: nepobavilo, nepotěšilo, nezaujalo a v žádném případě nedostalo. Vím, že při čtení mého komentáře budou téměř všichni kroutit hlavou, ale já prostě nechápu, co je na tom filmu tak skvělého? Hlavní hrdina je idiot, co vypadá jako by neuměl do pěti počítat (a chová se stejně), neskutečně mi celou dobu lezl na nervy. Jeho dívka snů byla pro změnu taky na ránu. Akční scény (podřezávání krků, střílení, střílení, střílení) byly taky o ničem. Námět celkem zajímavý, ale nikdy bych neřekla, že z něho vzejde něco, co se mi bude tak moc "nelíbit". Určité kvality Kick-Ass má, tak dávám za 2*, abych nebyla za omezenou mrchu. ()

Al44...

Velmi nadhodnocený film. Nejprve se to rozjíždí jako další z trapných amerických teenagerských filmů, postupně je to spíše nepovedená parodie filmů na komiksové hrdiny. Skutečně moc humorných okamžiků jsem zde nenašel. Vše bylo takové nijaké, dá se říci i vybrakované z jiných filmů. Herci nesympatičtí a děj celkově hloupý a zmatený. Samozřejmě jsou ve filmu obsaženy "super drsné hlášky" pronášené z úst hlavních hrdinů, které však nepůsobí drsně, ale spíše trapně. ()

Kissak

Když jsem zkouknul galerii obrázků, tak jsem si říkal, že to asi nebude film pro mě, ale tohle je opravdu povedená záležitost. Člověk se nenudí ani vteřinu filmu a ta malá je neskutečná. Kdyby bylo více hvězdiček než pět, tak bych je dal. ()

aR3Zz

Tak tenhle film nelze nikam zařadit. Tedy lze - komiksová adaptace. Ale i tak nebudete většinu času vědět, jestli si z vás někdo střílí nebo to myslí vážně. A v tom je vlastně tak krása celého filmu. V komických (kupodivu však nikdy trapných) scénách se najednou vše zvrtne, začne sříkat krev a propukne dechberoucí akční sekvence. A jakmile skončí, hrdina Kick Ass nás ihned svou průměrností a všedností tvrdě vrátí na zem. Co je však hlavní - dokonale to funguje! Bavil jsem se téměř nepřetržitě, což se mi už dlouho nepoštěstilo. S čistým svědomím všech pět hvězdiček a 90%. ()

cerbygerby

Noo to bylo tedy něco..ani nevím co k tomu napsat za komentář, protože to bylo tak střelený, že se mi to až líbilo... antisuper hrdina, potkává opravdové superhrdiny...Cage se svou dcerou.. ta je od malička cvičená a pak to tam rozbalí, až z toho všeho chce hlavní antihrdina raději couvnout, ale už je pozdě... Konec byl tedy masakr a když jsem to viděl po druhé, musím dát 5* ()

glumka

Od toho filmu jsem nic nečekala. Vlastně jsem na to chtěla kouknout jen proto, že jsem o tom někde četla. Musím říct, že pro mě to byla ztráta času. Ne nebavilo mě to. Nicolas vypadal příšerné, ostatní ,,hrdinové" taky a nemluvě o tom, že to bylo dost sadistické. Pro mě jsou komixoví hrdinové ti, co zachraňují svět a ne že sadisticky povražďují zloduchy. Mě krváky nevadí, ale v tomhle filmu mi přišly nevkusné. ()

zeďa

Tenhle film má snad všechno, co má mít. Spád, hromadu té pravé (navíc poctivě zpracované) akce a dostatek dobře zasazené zábavy. Jen si neodpustím půl hvězdy dolů, za (na mě) trochu prkenného Cage, kterého s přehledem strčila do kapsy Chloë Moretz (vlastně jako všechny ostatní). 80% ()

Mandalorian

Kick-Ass je dokonalý protimluv. Polovinu filmu vám vysvětluje, jak jsou nějací hrdinové úplná pitomost a druhou povinu vypráví o těch hrdinech. Ale nemá to chybu. ()

Ondr@932

Film mě dost zklamal!! Čekal jsem jakýsi akční film se superhrdiny které mají schopnosti, ale dostavilo se mi jen dětský film o tom, že si mladý kluk pořídili oblek a hrál si na superhrdinu a přitom pořád jen plno keců a keců a žádné akce! Mimochodem konec už se mi líbil - mělo to šťávu, elán, akci a prostě vše co by měl lepší film mít, ale to už je bohužel pozdě když prvních 80 minut je o ničem:-( Takže dávám 4/10 a to jen za ten perfektní konec! ()

joker30

Veľmi originálny film ktorý ma vzhľadom k svojej téme zaujal nečakaným smerom. Je to vtipné a zároveň napínavé. Vo svojom žánry jeden z najlepších filmov. Zaslúžené 4 * - 80% ()

VerenaLord

Naprosto jsem nečekala tak skvělý výsledek, opravdu perfektní, neotřelé, zábavné i dojemné! Myslím, že tady máme jeden z brzy legendárních filmů! ()

Orina odpad!

Zřejmě jsem shlédla něco jiného se stejným názvem, protože jinak si nedokážu vysvětlit, jak se něco tak stupidního mohlo dostat do žebříčku nejoblíbenějších filmů. Ani Mark Strong tomu nepomohl, ba naopak u mě klesnul, že se k něčemu takovému vůbec upsal. A mimochodem, skvělý příklad pro dnešní mládež! ()

TheMik odpad!

Matthew Vaughn tohle určitě nemyslel vážně. Tento film řadím mezi ty nejtragičtější, co jsem kdy viděl, nejen že je absolutně o ničem, ale je to totální teror nesmyslů celých 113 minut i kdybych celou tu dobu vysel hlavou vzhůru a koukal do jednoho rohu, využil bych ten čas líp. Naprosto nejhorší obsazení a herecký výkony a ani herec jako Nicolas Cage s tím nic neudělá. Kick-Ass je film u kterého se nedá ani brečet za to jak je špatný. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

17.10.2023

Vaughn by stále rád natočil Supermana

Vaughn by stále rád natočil Supermana

22.12.2021

Režisér Matthew Vaughn (X-Men: První třída) v posledních dnech dělá press tour ke svému nejnovějšímu snímku Kingsman: První mise, a během nedávných rozhovorů tak již stihl potvrdit celou řadu věcí.… (viac)

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu