Kick-Ass

• Česko Kick-Ass (viac)

Tínedžer Dave Lizewski nevyniká žiadnymi mimoriadnymi schopnosťami. Žije priemerným životom stredoškoláka. Popoludnia trávi poflakovaním sa s nudiacou sa partiou. Jediné, čo ho naozaj baví, sú komiksy. Tie ho privedú k jedinečnému nápadu – stať sa superhrdinom a pomáhať ostatným ľuďom! Bohužiaľ mu k tomu chýba istá drobnosť, ktorá je pre každého hrdinu tým najdôležitejším – výnimočné schopnosti... (TV JOJ)

ppetrnosek

Docela originální a hlavně geniálně zpracovaný úžasný film od kterýho celý dvě hodiny nemůžete odtrhnout oči. Děj je furt v pohybu, ani jednou jsem se nenudil. Hudba je tak trochu od každýho kousek, což ale není ani v nejmenším případě špatně, jelikož je taky perfektně vybraná a každý kousek se hodil do své dané scény. :) Vaughn je u mě už hodně oblíbenej. ()

Luckyman

Veľmi podarená komédia, u ktorej som sa nasmial viac než dosť. Čo sa stane ak spojíte komixy a teenagera. Super akcia. Ako každý teenager vidí, čo sa deje v jeho okolí a chce s tým niečo urobiť, ale bohužiaľ nemá žiadne super schopnosti. To mu však nebráni, aby sa do toho aj napriek tomu pustil a o zábavu je postarané. ()

aLCaP0Ne

Čítal som veľa pozitivných komentárov. U mňa to až tak nefungovalo, no napriek tomu je to nadpriemerný film, ktorý si zaslúži 80% .. ()

Armin82

Zajímavá komediálně akční fantasmagorie,která rozhodně nenudí...chvílema sice člověk naprosto přesně ví,co bude následovat,jak to bylo předvídatelný,ale minimálně za excelentní bojové schopnosti Zabijačky, si to 80% zaslouží :) ()

Skautka

Proč se ještě nějaký blbec nepokusil stát se superhrdinou? No odpověď najdete v tomhle super filmu, kde Aaron už není takovej kocour, ale pěkně nadrženej kudrnatej puberťák. Nejvíc mě ovšem překvapila role Hit-Girl (Chloë Grace Moretz), a hláška: ,,přísahám pro ni zůstanu panic", mě opravdu rozesmála :D. Parádní akční film. ()

Wikishka

Na žádný film nevzpomínám tak často a tak ráda! Přišpendlená k obrazovce jsem hltala úžasnou hudbu, skvěle vymyšlený efekty, epickej děj celýho filmu a hlavně jeho finále. Pamatuju si, jak jsem měla strašnou chuť postavit se před telku, poskakovat a fandit "těm hodným" až do úplnýho konce. Občas si pustím svoje oblíbený scény a prožiju je s naprosto stejnými emocemi, jako při prvním zhlédnutí. Tenhle film je prostě jednička! <3 ()

sybille

Na rozdiel od notorický známych komiksových hrdinov bol Kick-ass tak povediac skok do neznáma- no napriek môjmu skeptickému postoju neskutočne prekvapil. Kick-ass je film ktorý perfektne kombinuje svojský humor s akciou. Sen stať sa "superhrdinom" nie je vždy len plný úspechov a slávy. Neskutočne dobré scény, dialógy a hlavne tempo ktoré si film drží od začiatku do konca. Čerešnička na torte Hit girl stvárnená Chloë Moretz- mladou herečka s najúžasnejším hlasom. čo dodať, pre mňa 95% ()

Argondia

Film má skvělý soundtrack, hezkou myšlenku, ale unešená jako ostatní z něj nejsem. Mě tyhle komiksové trháky pro puberťáky moc neberou. ()

darthvader77

Vynikající zábava, která zároveň je a není parodie na filmy se supehrdiny. Skvělá krvavá akce ve stylu Kill Bill, spoustu peprných hlášek(Seru na to jdu si pro bazuku, To nejsem je ale nějakej Arménskej kretén) u některých scén jsem umíral smíchy(Kick-Assovi bitky jsou fakt k pokoukání) a Hit- Girl byla také skvělá společně s Big Daddym(další plus pro mého oblíbence Cage). Dávám plný počet, dobře jsem se bavil. ()

lakart

Hodně dlouho jsem váhal si pustit tento film, kdy po shlédnutí traileru jsem očekával bláznivou komedii plnou šíleností nutící se diváka smát. Nakonec jsem nepřestával čumět jak vybroušené dílo jsem dlouho přehlížel. Skvělé natočené, napsané a zahrané. Nadhled filmu rozhodně nechybí, snaha o zasazení komiksových hrdinů do realného života bylo prostě super a celé to nepostrádalo inteligentní humor. Prostě paráda 100% ()

Kingi

Kick-Ass je film s brilantním nápadem. V kontrastu se všemi filmy se superhrdiny Vám tento film přinese spousty zábavy. Navíc jsem rád, že se tvůrci nesnížili k parodii, protože potom tento film netěží pouze ze zmíněného kontrastu, ale má hodnotu sám o sobě. Kromě komedie se ukáže i nějaká ta akce a dokonce předá i pár témat k zamyšlení. Kick-Ass je rozhodně film, na který se vyplatí podívat. ***** ()

Rawar

K filmu se moc "vážně" vyjádřit nedokážu, protože je to totální úlet. Ale moc povedený úlet a bezvadně se na to kouká. Prvotní "super"hrdinův střet s realitou byl pro mě šok, ale poté mi došla genialita toho křížení skutečného světa s komixovým a začalo mě to neuvěřitelně bavit. Konečná rubačka, odstartovaná Enniovým songem mě pak už jen dostala do kolen, Neuvěřitelná prdel a skvěle sestříhaný soundtrack :-) ()

Moiraine

Podle reakcí jsem čekala, že to bude lepší, ale i tak to vidím na mírně nadprůměrný film. Osobně se mi představa jedenáctileté holky, která je schopná zlikvidoat libovolné množství záporáků, líbí. Škoda jen těch občasných nudných pasáží. Jednu hvězdičku dávám navíc za hudbu, která mě bavila obzvláště při akčních scénách. ()

Kenty

Hvězda navíc za Chloe Grace Moretz, jinak celkem ucházející podívaná s dobrým nápadem, hláškami a i ukázou hrdinů bez ,,superschopností´´ ()

Kingjiri

Škoda, že se komediální nádech a nadhled postupně vytrácí a v závěru je snímek už dost vážně míněnej. Kdyby si Kick-Ass udržel status mainstremovýho popcorňáku o teenagerech (nejen) pro teenagery, jak naznačoval na záčátku, byla by to fakt pecka. Aaron Johnson byl velkej sympaťák a celej příběh táhnul hlavně on. Postava v podání Chloë Grace Moretz byla naopak hodně nesympatická a i když se postarala o většinu slušnejch akčních scén, přišla mi vzhledem ke svýmu věku už hodně "Tarantinovsky" přehnaná. A Christopher Mintz-Plasse byl zase nemastnej neslanej. Překvapivě fajn byl však Nicolas Cage a Mark Strong v roli záporáka. Kick-Ass je slušná zábava, ale uplnej "nářez" zase ne a komiksovym filmem taky uplně neni. Čtvrtá hvězda za akci, soundtrack a postavu Kick-Asse. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

17.10.2023

Vaughn by stále rád natočil Supermana

Vaughn by stále rád natočil Supermana

22.12.2021

Režisér Matthew Vaughn (X-Men: První třída) v posledních dnech dělá press tour ke svému nejnovějšímu snímku Kingsman: První mise, a během nedávných rozhovorů tak již stihl potvrdit celou řadu věcí.… (viac)

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu