Námorný prieskumný ostreľovač Joe Linwood (Ted DiBiase) na nejaký čas odišiel z práce, a tak sa môže pripojiť ku svojej manželke Robin (Lara Coxová) a vycestovať s ňou na slávnostné otvorenie luxusného päťhviezdičkového hotelového rezortu na ostrove v južných moriach. Ich rozprávková dovolenka sa však rýchlo skončí, keď skupina miestnych povstalcove prevezme kontrolu nad rezortom a niekoľko hostí, vrátane Robin a majiteľa hotela, zajme ako rukojemníkov. Kým vyjednávajú o výkupnom, vodca rebelov postupom času začne vraždiť rukojemníkov. A hodiny rýchlo ubiehajú. Joe musí vziať veci do vlastných rúk a pokúsiť sa sám zachrániť Robin a ostatných žijúcich pred istou smrťou. (TV JOJ)

Torgal

Chlavabohu mi ušla prvá tretina filmu, kde sa (podľa brata) nedialo nič zaujímavé a tak môžem hodnotiť len ten akčný zvyšok, ktorý sa celkom vydaril. DiBIase každopádne nie je Cena a fandiť tomu "regular Joeovi" z posilky bolo celkom ťažké. Príbeh je miliónta variácia na Smrtonosnú pascu, kopec scén svojou naivitou a béčkovým spracovaním vyvoláva posmešný úškrn, ale akcia, o ktorú ide predovšetkým, je natočená uspokojivo. Len škoda tých odporných digitálnych explózii, v prvom Vojakovi to búchalo onakvejšie. 5/10 PS: Joj-ka sa opäť prekonala, v upútavkách lákala na tento film Johnom Cenom, ktorý tu nie je ani na sekundu. Dokonca do nich nastrihala zopár záberov s ním z prvého Vojaka! ()

Acrobat odpad!

Ak vám myseľ počas „akcie“ zamestnáva dilema, či vymeniť repráky alebo monitor aby sa zosúladila farba svetla indikátora zapnutia, je niečo zlé. Ale vonkoncom netreba viniť diváka. Ten dostáva v odpadových stokách slovenskej JOJky zaslúžené rany a sledovanie mariňáčika v žalostnej ceste k svojej milej, aby jej povedal, že ju miluje, je tak strastiplné, že mučenie na Guantanáme dostáva iný rozmer. Ako dokument z BBC Earth o Východoázijských ostrovných rozprávkových zákutiach môže byť, ale ako film jedno veľké varovanie!!! (videné február 2014 JOJ) ()

Mufuck

Upřímně, je to zřejmě klasický tříhvězdičkový filmeček...Ale kvůli už dá se říct vcelku klasickému podhodnocení místními uživateli dávám úmyslně o jednu hvězdu hore. A proč? No prostě proto. Buď tě to baví nebo ne. Já se naštěstí řadím do té první kategorie... Jsme jinak totiž tam kde je každý uživatel ČSFD při shlédnutí filmu tohoto typu. Je to návrat do 80's, jednoduchý scénář a tak dále a blablabla? Ano, je to prostě NÁVRAT do osmdesátek. A proč ne? Ne každý je unesený z devatenáctého pokračování Fast and Furious. Jsou na světě i tací, kteří se vyloženě baví "lookem" osmdesátek a dokážou vypnout u filmů takového charakteru. Střelba, výbuchy, a zas..hmmm,  střelba... Styl alá Seagal prostě není každému na škodu, ba naopak. Je to jen o tom ohodnotit film v rámci daného žánru. A tento film jednoznačně spadá do kategorie "chci se bavit a zavzpomínat na časy minulé". A v tomto odvětví je v klidu na 80%... Takže proč se prostě nepobavit a hnidopišství si nenechat třeba na...později? Nebo lépe na "NIKDY"! ()

johnsnow

Parádne akčné béčko so všetkým čo k tomu treba. Banda hajzlátov, nezničiteľný hrdina aj keď občas na papuľu dostane, Yondu síce má menej priestoru ale je skvelý. A páčia sa mi súboje ktorých je síce menej ale sú dlhé a sú skvelé, najmä súboj s dvojicou terákov ktorý využíva minimum strihu. Takže silné 4* a takou väčšou výtkou bude záporák ktorý sa bil obstojne ale nemal nejaký ten rešpekt. ()

Mamlas odpad!

Tentokrát je jiný hlavní hrdina než v jedničce. Je to necharizmatický nikdo, který nemá žádné herecké nadání a není ani ničím zajímavý. Snad jen tím, že má v životě ještě větší štěstí než kolega Rambo. Ten si musel aspoň občas vypálit průstřel střelným prachem, zatímco tohoto týpka regulerně trefit nejde a ani přeprat, ačkoli se o to snaží tak 50 chlapů. Jednou ho sice trefí a má díru v boku, ale naštěstí se ta díra v příštích záběrech ztatí a to i díra v triku co měl na sobě, takže cajk. Dokonce mu neubližují ani explodující granáty ba ani velké výbuchy metr od něj, dokonce mu ani nerozčísnou kšíro, zatímco ty ostatní nebožáky toto posílá do 10metrové dálky či výšky. Když pak vyleze zpod kupy několika tun obrovských kusů skal které na ně spadly z hory a zasypaly ho, je už na zváženou, zda by to s ním a s režisérem neměl osobně probrat Chuck Norris. A možná tomu tak i bylo, neboť DiBiase Jr. už pak v žádném jiném filmu nehrál. (8%) ()

White-Man

Starý omletý koncept. Jedná se opět o ONE MAN SHOW, kdy hlavní hrdina pozabíjí celou skupinu nepřátel nožemi, zbraněmi, řetězy, kovovými tyčemi a holýma rukama. Prostě se divím, jakto, že žádný protivník neumí pořádně střílet, za to hlavní hrdina sejme každého na první ránu. ()

BobArmstong

Prečo sa vlastne robia zlé filmy?? Predsa pre to aby mohli vznikať ich ešte horšie pokračovania, ktoré neduhy predchodcu vyzdvihnú na úplne novú úroveň a vy si vlastne uvedomíte, že tá jednotka nebola až tak zlá. Vojak 2 je príkladom presne takého pokračovania. Nenápaditá až ubíjajúca akcia s otrasnou televíznou kamerou (Po trapase akým bol Vojak s Johnom Cenom sa ani nečudujem, že film dostal malý rozpočet) a naozaj príšernými výkonmi. Ted DiBiase Jr. hrá celý film s jedným kamenným výrazom a jeho jedinou úlohou je odoberanie nepriateľovej krvi a bozkávanie jeho nie veľmi sympatickej partnerky. Naozaj dúfam, že sa nejakému "nádejnému" režisérovi spolu s "kreatívnym" scenáristom nepodarí získať nejakú novú wrestlingovú hviezdu (Batista aj Austin sú už chvála bohu mimo hry) a nevznikne tak ďalšie pokračovanie. PS: Moje prosby neboli vypočuté a už aj zapínam trojku s naozaj originálnym názvom Homefront. ()

Unrealik

Taková výrazně slabší Smrtonosná past se spoustou výbuchů, které tam nějak nepasují. Ale pochvalu zaslouží některé bojové scény, hlavně ta v kotelně. ()

90909 odpad!

Jak předvídatelné.....jak hrdinské....jak americké.....kolik takovejch filmů už bylo natočeno......ztráta času......a dobře mi tak, ovladač byl celkem blízko, ale já tak líný...... ()

mpet

První mariňák byl docela slušný, ale druhý byl ještě o trochu lepší. Hlavně díky tomu, že toto se dá považovat konečně za akční film, aneb pořád nějaká akce, výbuchy, střelba, boj muž proti muži,... atd. Jediné co mě trochu zde vadilo, byla nesmrtelnost hlavního hrdiny (ačkoliv už jsem na to z podobných snímků zvyklí, tady toho už bylo moc, hlavně scéna kdy prochází kolem bomby a ona vybuchne a sesype se na něj skála je fakt směšná). Nebýt tý nesmrtelnosti asi bych hodnotil ještě lépe, neboť celkově se mi to poměrně hodně líbilo a ačkoliv to není nic světobornýho přesto to má svůj půvab. Hodnotím třemi hvězdami. ()

ferda12

Člověk, co si myslel, že tento film půjde ve stopách jedničky tak se spletl. Akční film, který se mi nezdál vůbec akční. ()

copterfish

Trochu nelogický že jeden borec v civilu sám vystřílí celou obrovskou bandu teroristů s těžkýma zbraněma,a vydrží toho tolik,že by snad přežil i kulku do palice.Ale je to docela zábavný,sou i mnooohem horší akční béčkovky jako třeba ty píčoviny se stevenem seagalem nebo jeanem klátičem van-dammem. ()

pistabaci

Dvojka je už nízkorozpočtovka ako sa patrí. No napriek tomu to má fajn Rookera, dobrých záporákov, slušné mastenice, kde niektoré scény sú na jeden dlhší záber (a vyzerá to fakt dobre), no a sexi manželku hrdinu. Výrazne slabšie oproti jedničke ale stále na pohodu. ()

Z Vatikánu se šíří hrůza

Z Vatikánu se šíří hrůza

13.02.2013

Člověk musí obdivovat Hollywood, jak dokáže reagovat na aktuální dění. Produkční společnost Lakeshore, stojící třeba za sérií Underworld, si do momentálního mediálního rozruchu pospíšila se zprávou o… (viac)