Sľubná vojenská kariéra Johna Tritona (John Cena) sa skončila, keď v bojovej akcii v Iraku odmietol vykonať priamy rozkaz. John opúšťa námorné vojsko a vracia sa domov k svojej milovanej manželke Kate (Kelly Carlsonová). Pokusy začleniť sa do normálneho života však bývalému profesionálnemu vojakovi nevychádzajú podľa jeho predstáv. Aby sa rozptýlil a zabudol na každodenné starosti, pozve manželku na romantický výlet do hôr. Cestu im však skríži banda zlodejov unikajúcich s ukradnutými diamantmi veľkej hodnoty. Situácia na benzínovej pumpe sa vyhrotí a zločinci vezmú Kate ako rukojemníčku... (TV JOJ)

jojinecko

Srdce fanúšikov akčných "béčok" z 80 rokov musí zaplesať!!! Konečne sa podarilo natočiť ""kvalitné"" béčko podľa starých dobrých šablón..John Cena sa kľudne môže stať ďalším Arniem alebo Slyom, má na to všetky predpoklady (svaly jak sviňa, tupý výraz v tvári a jeho herectvo je parádne ťažkopádne:))). ()

JFL

Společnost World Wrestling Entertainment svým divákům servíruje spoustu akce, velkolepé fyzické souboje a blond modelky, což ji spolu s velkým kapitálem předurčuje k tvorbě precizních oddechových akčních filmů. Současně ví, že když do hlavní role obsadí wrestlingového zápasníka, dostanou bijce a ne herce. Proto se velká část filmu zaměřuje na charismaticky vyprofilované záporáky, jejichž představitelé jsou herecky zdatnější. Díky tomu a perfektně technicky provedeným akčním scénám je film svěží a zábavný. ()

Spooner

Taková menší vzpomínka na 80. léta. Správně naivní,hloupé a plné super akce. John Cena sice vůbec hrát neumí, ale to vůbec neva. Od toho je tady totiž Robert Patrick, kterej je fakt hustej. Jenom škoda, že ke konci film spíš zpomaluje a nedrží si tempo a našláplost akcí. To finále mohlo být opravdu lepší. ()

LIVINGDEAD

Tak já nevím, byl to pokus o komedii a nebo o akční film. To nebylo "béčko", ale "ÉČKO". Hrozný scénář, děsný výběr herců.... jednu hvězdičku dávám za speciální efekty - výbuchy. Jeden výbuch, druhý výbuch, třetí výbuch.... Jako odpad ovšem označuji to DEJAVU, 1) vybuchující benzínka, oheň a pohled plakající ženy, zda to voják přežil. 2) vybuchující chajda, oheň a pohled plakající ženy, zda to voják přežil. No prostě KOMEDIE! ()

2Pac

Anthony R Parker v ulohe jemne:) vysinuteho zabijaka hlaskuje asi vsetky srandovne narazky na cernochov, ake som doteraz vo filmoch videl. To je vsak este nic oproti ex-T1000, ktory ako to tu uz bolo napisane, je vo svojej ulohe ultimatny. Efektne boomy, marinakova manzelka, ktora ako keby z oka vypadla Sharon Stone za mladi a namakany Matt Damon stacili, aby tento filmik splnil svoj ucel...vyplachol mi dutinu mozgovu... 2 1/2* ()

• Postavu "Bennet" v skutočnosti hral herec s priezviskom tiež Bennet. (Zeker)