Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

Uframufrag

Tak ako v dvojke tak ani tu pribeh nicim nenadchne. Dost trapne Rusko - Americke (bielo - cierne) akoze priatelstvo je niekdy az na "slucku" a tiez to ako chlap s 2krat zlomenou nohou nakoniec "rozbije" hlavneho zloducha je uz fakt akoze "rozpravocka pre male deticky". Na druhej strane ultimativny koncert vymakanych subojov a zlomenych kosti... Scott Adkins je zas "neporazitelny" Boyka a je proste uzasny... (moj novy najoblubenejsi akcny hrdina)... ()

EL5530

Tohle není možný. Jak může režisér, kterej natáčí totální zvratky, natočit dva takhle dokonalý akční filmy? Undisputed 2 a 3 jsou naprosto dokonalý akční béčka! ()

Daviidesek

Film z vězeňského prostředí. Jak už tak bývá, tak tyto filmy jsou něčím přitažlivý a atrktivní a tento film mezi ně rozhodně patří. Boyka nejvíc borec a film fakt dobrej, doporučuji. ()

Badhari

Nesmrtelný Boyka !! Tento chlapík bude podle mého, nejžádanější akční hrdina hollywoodu. Isaac Florentine zrežíroval velmi dobrý akční film. Doufám že bude U4 !--- ***** ()

Lacoo

Dávam 5, po stránke bojových umení tomu nie je čo vytknúť. Pripadalo mi to také na štýl krvavého športu. Akrobacia spojená viacmenej s taekwondom, to mám najradšej. Dúfam že Scott Adkins v tom bude pokračovať. ()

koumes.

páni gymnasti, s perfektní fyzičkou a obratností by dlouho nehopsali třeba na K1. Samá točka a nepřirozené údery i reakce na ně. Tyto herecké výkony gymnastů má k boji hodně daleko ()

wooler

Film, nad kterým se nesmíte moc zamýšlet.. je to komické.. jen seďte, hleďte a užívejte si náramně natočené souboje. ()

JeyJ

Pro filmy z vězeňského prostředí a filmy o bojových sportech jsem měl vždy slabost a tady je to obojí nakombinováno. Od teď už není mým vzorem Van Damme, štafetu převzal Scott Adkins. Ze všech těch jeho různých variací pohybů, mezi nimiž mě nejvíc dostávají ty kopy za letu, mi přecházel zrak. Ostatní postavy jako Lateef Crowder (bez capoeiry by to nebylo ono) a hlavně Marko Zarror jako slizský záporák (ta role mu vážně sedla) byly skvělé. Po celou dobu parádní krvavá řežba plná kopů, úderů a různých nadhozů u kterých jsem se já osobně královsky bavil. O tohle prostě v těchhle filmech jde, co mělo být splněno, to také splněno bylo a proto už ostatní aspekty tak přísně nehodnotím ikdyž možná byly ještě nějáké rezervy, na to abych to ohodnotil na výbornou mi to stačilo. ()

Kolter

Jeden z nejlepších bojových filmů co jsem kdy viděl. Scott Adkins jako Boyka fakt válí a dobře hraje.Rozhodně lepší, než první díl.Paráda! ()

Sc0rpiS

Parádní arénovka z ruského vězení. Bojka už sice není takový baddass jako v minulém díle a neláme lidem vazy na potkání, ale pořád to umí v ringu roztočit a dokázat, že je pravý šampion. To by taky měl, protože tady se poražení střílejí rovnou mezi oči. Příběh se posouvá na vedlejší kolej. Stačí vypnout mozek a užívat si skvělé provedení soubojů, kde každý pohyb má své místo. Jen víc takových. ()

Cabotin

Když si akční arénovka nehraje na něco co není, je to nádhera. Když je nasnímaná ze zajímavých úhlů a kameraman není postižen Parkinsonem, je to pamlsek. Výborná zábava, kde se mísilo praskání kostí se zvukem mnou chroupaných bramborových lupínků. ()

pelegryna

Dávám plný počet , protože za poslední roky je to jednoznačně nejlepší film co se týče bojových umění. Nádherné načasování a žádné nesmysly .Scott Adkins je vynikající atlet o tom nenůže být sporu a jestliže se někdy povede, že třetí pokračování je lepší než sám pilot pak tady se to stalo na plné čáře. ()

onevoice

To čo predvádzajú borci v ringu to sa len tak nevidí. Scenár je jednoduchý. Dôraz je kladený hlavne na prepracované boje v ringu. Bojka je pán. Dúfam že sa dočkáme pokračovania lebo toto je blaho pre každého milovníka bojových umení. ()

kazatelSVK

No a čerešnička na torte.Po veľmi úspešnej dvojke som myslel že to už ani lepšie byť nemôže.Ľudia sa mýlia a ja to už viem.Bojachtivá atmosféra či už arénoviek alebo tréningovích scén je našlapaná na maximum a ti je obrovské plus rovnako ako roster štýl deja(viacej bojovníkov,viacej bojovích štýlov).Lateef milo prekvapil(ako inAč)a Adkins nesklamal! ()

hito

S ďalším pokračovaním pribúda kvalita. Konečne viac súbojov. Čuduj sa svete, je tu aj slušná zápletka. Jediné čo som postrádal, bola hudba. ()