Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

mcclane412

Jistěže vězeňské zápasy jsou do akčňáku originální, asi jako automobilová honička v Kobře 11, ale když ty souboje jsou tak skvělé! A Scott Adkins to je prostě kulturista, co si dokáže hodit dvojité saltíčko s votočkou, tak aby pohodlně dopadl do svého kabrioletu, který má, doufejme pro něj, staženou střechu. Opravdu neuvěřitelné kousky předvádí. Tak skvělé, že ikdyž disponuje hereckým talentem hodící se maximálně do školního představení o škodlivosti zubního kazu (a že by to byl kurva strašidelný zubní kaz a jak by ty děcka utíkaly a brečely... určitě by pak usínaly se zubním kartáčkem pod polštářem), tak jsem ho narval do mé herecké topky (jaké si zvolím kritéria pro herce v mojí topce je čistě na mě, takže žádné poznámky). ()

Bohdy67

Asi nejvetsi pohadka ze vsech trech dilu. Se zlomenym kolenem se vratit do ringu a tancovat, pak sejmout soupere a odkulhat jako by se koleno vubec nezahojilo,bych jeste jakztakz bral. Ale kdyz mu ho zlomi podruhy,tak ani koste s mokrym hadrem a vsechna nasranost sveta nedokaze aby se clovek postavil, natoz vyhral :D :D Samozrejme nostalgie v podobe neprehlednutelneho kopirajtu na Souboj cti neurazila. Bratrickovani s americanem pobavilo a celkove to byla slusna davka bojoveho umeni,jako v nejvelpsi dobe JCVD...Adkins jako kladas byl lepsi nez jako zaporak a vse dopadlo jak melo :) fajn blbost na patecni vecer bez holky .) 78% ()

PanSoudce

Skott Adkins a jeho pohled masového vraha tomu všemu dodal tu správnou atmosféru. Já mu fandil od začátku, věděl jsem že v nějakým díle jim nakope p****e ()

mine.slayer

Když první díl v podstatě zazdíte a jako další pak vidíte Vykoupení nutně Vás bude zajímat Poslední zůstává, takže se nakonec podíváte i na tuto "2ku" pak se utvrdíte v nekvalitě prvního dílku no a závěrem se vrátíte zase ke trojce. Celkovej dojem? Vykoupení je prostě nejlepší, základ zůstává a staví na Bojkovy který je na dně a chce z něj pryč, spousta jednoduché pravdy podaná ve vynikajícich bojových scénách, pravda je že Kolumbijský psychoat ve Vykoupení je v porovnání s Michael Jai Whitem ironicky směšný, avšak celková zápletka je korunovaná skvělou koncovkou, na které totálně shořela "2ka" tedy Poslední zůstává. ()

Nortizop

Skvělě a dynamicky natočený film s bojovou tématikou. Žádnou složitou a propracovanou zápletku zde nehledejte radši si užijte boj. Choreografie jednotlivých soubojů je prostě dokonalá koho zajímají dva upocení týpci co do sebe mydlí vyměkčenýma boxerkama, lidi chtějí salta a piruety které jsou zakončené vražedným kopem ...a taky KREV :D ()

medveed

Příběh přímo navazuje na předchozí film „Neporazitelný 2: Poslední zůstává“ a sleduje další osud a vývoj „záporného“ hrdiny v podání Scotta Adkinse. Oproti dvojce je zde méně příběhu a více bojových duelů ve vězeňském ringu. 75% ()

hayenda

Akční bojové filmy moc nemusím ale na tyhle řezající se hovada jsem zíral s otevřenou hubou od začátku až do konce, dokonce jsem Bojkovi věřil i ten finální souboj s rozlámaným kolenem :D ()

GizmoD

Recyklovana myslienka nelegalnych vazenskych zapasov vo sviznom Becku s vybornymi bojovymi scenami, ktore nie su zdrziavane zbytocnym kecanim. Klobuk dole pred Scottom a tvorcom bojovych choreografii. Kto ma rad mma a ufc, konecne si v tomto filme najde (aj ked trosku prikraslene, s vynimkou zaverecnej naturalnej sceny s nohou Marka Zarora) svoje. ()

Mazmen

Bitky byly dobré, ale opět závěrečný souboj mě rozčílil a hodnocení jde dolů. Je prostě úplně nesmyslné aby někdo dostal takovou čočku a potom tak zmlácený ten zápas vyhrál. Tohle už mě vážně nebaví. Navíc hlavní protivník mě vůbec nepřesvědčoval, že by měl být nějaký super favorit. 45% ()

snecek

Jojo, Jean-Claude u tohohle filmu zřejmě plakal a vzpomněl si na své mládí u Krvavých sportů a Kixboxerů a i když je tohle to furt na jedno brdo stejně na to furt rád čumim:-) ()

Deacon59

Výborné full contact souboje. Příběh je slabší, pár zvratů které udrží diváka v napětí se najde. Adkins je bůh a děkuju Florentinemu, že nám tohle dopřál. ()

Alcan

Skvělé bitky. Scott Adkins se fakt prát umí a má potenciál stát se další velice známou akční hvězdou. Scénář a příběh tu nestojí za řeč, ale i tak dávám plný počet, protože takové kulervoucí bitky jen tak nikde neuvidíte. ()

spike.sg

Často se stává, že když má film více pokračování, je díl od dílu horší (viz. Jurský Park). Tady je to přesně naopak. To co chybělo ve dvojce, je ve trojce. Tím vzniklo opravdu dílo. Neporazitelný III: Vykoupení je pro příznivce bojových filmů to pravý ořechový a zklamání se konat nebude. Scény v ringu si vychutnáte ještě víc než v předchozím díle. Opět behěm soubojů, občasná zpomalená kamera při úderech, která to vylepšuje. Adkins ještě lepší a nebezpečnější. Akorád si neodpustím poznámku a to, že mi turnaj hodně připomínal Souboj Cti s Van Dammem. Ale abych zase dvojku uplně nezatratil, tak ve dvojce měl film nějakou zápletku, což se o trojce říct nedá. 84% ()