Neriadená strela

• Česko Neřízená střela (viac)

Victor Maynard (Bill Nighy) je jedným z najobávanejších a najdrahších nájomných vrahov v krajine. Zároveň je najstarším zabijakom, ktorý pokračuje v rodinnej tradícii založenej už jeho starým otcom. Problém však tkvie v tom, že práve toto rodinné remeslo so sebou nesie príliš málo príležitostí na stretnutie vysnívanej ženy. Rosie je zase nezávislá, škodoradostná a veselá zlodejka, ktorá prišla na dokonalý podfuk. Po tom, čo sa neúspešne pokúsi okradnúť bohatého Fergusona (Rupert Everett), stane sa Victorovým terčom. Victora však okamžite zasiahne jej zlodejská drzosť, šokujúca zmyselnosť a nakoniec aj vlastné zistenie, že nie je schopný zabiť ju. V tej chvíli sa z neho stáva ochranca, ktorý sa so svojou korisťou vydáva na nekonečnú bezcieľnu cestu, aj keď sa im ju pokúsi skrížiť nejeden neprajník – či už Victorova matka, úhlavný nepriateľ, prípadne potenciálny Victorov nástupca. (TV JOJ)

Beatle

Moc jsem se u toho nenasmála. Ono to vlastně bylo vtipné jen na začátku. Ale bylo to milé, dalo se u toho vydržet až do konce. Jen to mělo trochu nevyužitý potenciál. 60%, ale za 4*, které dávám za Billa Nighyho a Martina Freemana s divnýma zubama :D ()

KasparekZabijak

Lehce nadprumerna komedie, vybornej Bill Nighy kterej mistama pripomina Johnnyho Englishe a je snad schopnej zahrat vsechno ale nejlip mu stejne jde frontman Strange Fruit v hitu Still Crazy, poradne sexy Emily Blunt a zrzavej Weasleyovic Ron, neurazi nenadchne 6/10 ()

Danny F.

Počátek filmu byl živější jak v akci, humoru a tempa děje. Potom se to otočilo v klidnou, pomalu romantickou a poklidnější zábavu. Celkově je ale tento film dobrý a mě rozhodně bavil. 60% ()

zdenny

Do doby, než se všichni tři ukryli v Nighyově domě, byl film na čtyři hvězdy, pak už to byla celkem nuda s useknutým koncem. První více než polovina byla nabita anglickým suchým a uhlazeným humorem. Vlastně anglická atmosféra zde na diváka doslova dýchá. A to především díky velice sympatického výkonu Billa Nighyho. ()

L_Johnny

Jsem rád, že jsem ten večer zapnul TV. Jinak bych k tomu asi nepřišel. Prvních 5 minut jsem neviděl, ale zbytek byl teda fajn. Kdo má rád britský černý humor, ocení. **** ()

JohnSmith

Bill Nighy je naprosto skvělý a Emily Blunt není o nic horší. První část filmu, kdy se s hlavní dvojicí seznamujeme je naprosto bez chyby. Pak bohužel film ztrácí trochu tempo, ale zůstává příjemný britský humor. ()

Timak

Emily v docela nezvyklé pozici a musím říct, že se mi to asi moc nelíbilo. Není ten správnej typ na tyhle "blbky". Rupert stejně otravnej jako v Harry Potterovi a Bill Nighy už taky není nejmladší. Celkově fajn zabitých 94 minut, ale jinak nic extra. ()

Krosmen

Tak nebylo to špatný, ale že bych to musel vidět dvakrát..Nemusím, ale nemusím. Určitě to byl spíš lepší, jak horší film. Vtipné to bylo skoro od začátku do konce. S výjimkou jistého hluchého místa u Nighyho doma do okamžiku než se objevila jeho drahá mother. Určitě to není aspirant na komedii století, nicméně v podzimní večer, kdy venku houstne mlha a sychravo se vkrádá pod kabáty, určitě neurazí. Nighy samozřejmě exceluje, protože film mu byl napsaný na tělo a ostatním se nedá upřít snaha. ()

ganz

"Biily come see what happens when you dont clean your gun." Příjemná komedie, která díky hercům opravdu šlape a to zvláště kvůli Billu Nighy, který je jako vždy dokonalý. ()

zajda404

Výborná černá komedie, u které se upřímně pobavíte. Je to jedna z mála, která vás díky svému svižnému tempu baví od začátku do konce. V hlavní roli osvědčený Bill Nighy, jenž v úloze zabijáka snad ani nemohl zklamat a krásná Emily Blunt, která se stala mou novou oblíbenkyní. Myslím, že i Rupert Grint začal svou kariéru mimo HP velice dobře! Kromě hereckých výkonů a povedeného scénáře se mi líbil i milý soundtrack... pecka! ()

Kurikmoon

Bill Nighty vážne dobrý. Proste elegán zabiják, ktorého si nejde neobľúbiť. Emily Blunt ja protivná ako má byť a Rupík nervózny a roztrasený. Martin Freeman pošuk z profesie. Postavy si obľúbite, ale o dosť horšie je to so scenárom. Ten je dosť fádny. Hneď po filme som okrem postáv na všetko zabudol. Takže mimo postav, len šedivý priemer. ()

Dreadd

"Who did this?" "Rembrandt." "Who?" "Rembrandt." "Give me his address. Now." Bill Nighy ztvárnil postavu nájemného zabíijáka skvěle, stejně tak jeho protějšek Martin Freeman se svým nepříliš inteligentním poskokem. Rupert Grint se nyní bude snažit vymanit se z postavy zrzavého kouzelníka a začal velmi dobře, snad bude pokračovat i nadále hlavně v komediálních rolích, které mu evidentně docela sednou. Rozjezd byl pefektní, gagy jsou velmi povedené (obzvlášť pokud v nich figuruje Victorova matka), díky tomu lze odpustit i příběh, který je jením velkým klišé. Škoda jen, že v druhé polovině scénáři občas docházel dech. ()

Kosmik 1

Velmi povedená kri-mi komedie, u které jsem se hodně pobavil. 75% EDIT 10.1.2014: Viděno podruhé a pořád mám z tohoto filmu dobrý pocit. Kvalitní anglický humor, který mě opět nezklamal. 80% ()

Zagi20

Příběh o nájemném vrahovi s klasickým, břitkým, anglickým humorem, kterému vládne Bill Nighy. Neříkám že jsem se nudil ale žádná hitparáda to taky nebyla. Co mě potěšilo bylo vidět "Rona" taky v něčem jiném než v Harrym Potterovi. A Emily Blunt potvrdila, že kritika na její jméno není oprávněná. Herecké výkony prostě předčili film jako takový. ()

Autogram

Šialená komédia podľa môjho gusta a ani nie je príliš čierna, skôr zlodejsko-vrahúňska romanca, dokonca v trojici. Kopa originálnych scén, znamenitých dialôgov a nečakaných zvratov prichádzajúcich každých päť minút. Veľká šťastná rodina môže mať aj takúto formu. Množstvo outfitov, ktoré kočka vo filme vystriedala, som ani nedokázal spočítať. Hneď sa idem zvážiť, môže to byť pri stretnutí dôležité. –––– Tony, budeš s ní spát ty. – Proč ne? –––– Takhle vypadá typická matka? –––– Kolik vážíte? ()

BuryGol

Dlouho jsem neviděl solidní britskou komedii. Bill Nighy jako staromódní hitman, zlodějka s krásnejma očima Emily Blunt a zarostlej zhulenec Rupert Grint se dostanou do pořádný kaše, kde se chladnokrevný vraždy mísej s klasickym britskym humorem. Nečekal jsem moc, a dostal jsem hodně. Komedie z Ostrovů, který za něco stojej, se pořád ještě najdou. A navíc mě potěšila přítomnost mýho oblíbence Martina Freemana. ()

prasacimor

Nikdy by som si nepomyslel, že mi bude Emily Blunt liezť na nervy. A zdatne jej v tom asistovali Bill Nighy, Ruper Grint a v podstate všetky ostatné postavy, ktoré sa správali ako totálny idioti z lacných rodinných komédií. Humor, ktorý tu mnohý velebia, šiel úplne mimo mňa. Mrzí ma hlavne nevyužitý potenciál ktorý tento film má a to že mi pokazil chuť po dobrom trailery. ()