Triangle

Figuto

Úplně stejné jako Uvězněni v čase a stejně nesmyslné. Paradox časové smyčky. Neradno přemýšlet. Nelze se totiž dopátrat návaznosti děje. Dobře se na to ovšem dívá. ()

Deivulak

Z té časove smyčky sem byl tak nějak mimo.Přiznám se, že bych to radši viděl jako vyvraždovačku snějakym maniakem nebo duchařinu než toto .ale i tak sem se bavil a ten konec moc povedený.Na Melisse sem mohl oči nechat.. ()

Jirka19320

Velice podprůměrný horor,který mě nikterak neoslovil.Sice dobrý nápad s ,,Titanicem,,kerý brázdí vlny pacifiku dobrých pár desetiletí,ale to to opravdu nezachrání. Film by podle mě mohl neustále pokračovat dokola a dokola,dokud by to Melisse George,která tam vyvraždila všechny své kamarády,nezačalo připadat konečně podle jejího gusta.Jediné co tam docela ušlo byl hromadný hrob jedné z jejích kamarádek,která tam ležela asi 40x a pokaždé, když se film ubral opět k začátku a tato dívka si po postřelení šla pokaždé lehnout na to samé místo(podobné jako v residentu-tam měla Mila Jovovich také myslím hromadu svého já).film hodnotím tak na 30% ()

Breaker

Horror trochu jinak. Na pozadí schízi, na pozadí rodinné tragédie ... už od prvního zlomu, pochopíte, že to není jen obyčejná vyvražďovačka a budete se snažit hledat pointu. Nenajdete ji, dostanete ji na konci. ()

Kreso odpad!

Nejsem schopen pochopit, jak může tento film mít hodnocení 65% (19.8.2011). Taková spodina filmové tvorby. Otřesné efekty jako sorry ale ta loď byla přerenderovaná a rozmazaná jako komár na čelním skle při rychlosti 180 Km/h. Narážím na tu scénu kdy k ní poprvé přijížděli. Otřesný herecký výkon hlavní herečky, která neumí. Co si budeme nalhávat prostě neumí. Film je bez nápadu časové smyčky už tu byli, a budou. Navíc naprosto nejvíc nepochopitelné mi příjde, když si to ta baba zase celé prožila proč šla znovu na tu loď, ale taky co bych mohl chtít po lidech bez nápadu. 1% a to sem ještě moc milý. ()

in flames

najvhodnejšie pozerať osamote v noci bez akejkoľvej informácii o deji vopred ...potom sa dostaví aj efekt z pointy. Po druhej projekcii (ked som už vedel do čoho idem) ostávam na 5, pričom vyzdvihujem atmosféru prvej polovice, nádhernú hudbu a skvelý výkon hlavnej hrdinky (ak už vieme od začiatku o čo jej ide, javi sa jej správanie ináč a skvelé ). Logické nezrovnalosti sú mi ukradnuté, kedže neočakávam ,aby sa také mootovidlo dalo zmotať bez drobných chýb. Mám veľmi rád ak je film spravený tak, že sa v druhej polocici vysvetľujú a doplňajú scény z prvej, prosím čo najviac takýchto filmov..... ()

JerryPilsen

Hodně mysteriózní a propracovaný scénář,u kterého však kulhá pointa.Originalitu nejde upřít,ovšem hlavní postava ve chvílích,kdy už ví co přijde jedná nesmyslně. ()

Torcida.hr odpad!

Na začátku to vypadalo, že to bude dobrej horor, ale fakt ne :) SPOILER - film o lidech, co uvíznou v podivný časový smyčce a dokola tam umíraj, běhaj po lodi...nejlepší scéna z celýho filmu je ta, když na konci ta příšerná ženská s tim příšernym dítětem umřou v autě :D jo a jak ta jedna umírala na palubě a byla tam asi 60x, tak jsem se fakt dobře pobavila :) opravdu pěkná blbost. ()

-krusty-

EHF: Fajn! Plných 99 minut jsem seděl jako zařezaný...a jenom požíval a trávil a požíval a trávil tuhle pochutinu. Nejsem die-hard fanda časosmyčkových fantasmagorií (přestože třeba "Butterfly Effect" mě celkem vzal), ale tohoto křížence psycho dramatu, slasheru a thrilleru jsem dal s nadšením. Film začíná jako neviňoučká záležitost, ale už po chvíli se dostáváme do takového víru událostí, že jsem jenom mrkal. Nebudu vyzrazovat tenhle naprosto geniálně "zmatený" příběh a jeho detaily...(pro velice vzdálenou ilustraci je to něco jako kříženec mezi BUTTERFLY EFFECT a GHOST SHIP)....jenom musím vyseknout poklonu Christopheru Smithovi jakožto řežisérovi - protože ukočírovat a časově/významově sladit tolik záběrů, flashbacků, minidetailů, odkazů a časových rovin...to chce MISTRA! Stejně tak zaslouží pochvalu Melissa George, která svoji roli pojala zodpovědně...a já se konečně těšil z hlavní postavy, která ač je blondýna, tak vypadá normálně (tzn.skvěle), má dokonce dítě, žije sama a nežije dokonalý život!! Když člověk od filmu nic nečeká, je jeho nadšení o to větší!!! Škoda, že nejde hodnotit ještě lépe :-) ()

Jindra_S

Natočeno příjemně, což o to, ale šlo by scénář udělat tak, aby dával smysl? Chápu, že se to dá považovat za záměr, ale přišlo mi, že kdo to točil nechápal, že by to mělo nějak zapadat - a ono to bohužel nezapadá. ()

ciapok

je nedeľa večer a tento film mi pomohol zmieriť sa s tým, že je opäť nedeľa večer, zajtra opäť začína pracovný týždeň, hoci len pred chvíľou skončil ()

Kamzicky

Za Liama dávám 4 hvězdy jinak je to tak 3,5.Na film jsem se podíval na popud mojeho kamaráda.Nemůžu v žádném případě říct že je to špatný film.Možná jsem jen viděl dost filmů s podobnou zápletkou.Každopádně kdo má rád mysteriozní a přemýšlivé filmy doporučuji.Jen jsem zvědav kolik lidí pochopí o co tam jde.Mám svoji verzi a nevím jestli je vůbec správná :D Skrz to mě film potěšil zaujal a čekám na názory jiných :) ()

BStone

"Sisyfos (latinsky Sisyphus) byl syn Aiola a jeho manželky Enareté. Jeho současníci ho znali spíš jako největšího darebáka pod sluncem .A došlo na příkladné a kruté potrestání. Soudci mrtvých mu přikázali, aby tlačil obrovský kámen na kopec a na druhé straně ho skutálel dolů. Jenže to se mu nikdy nepodaří, kámen pokaždé těsně pod vrcholem vyklouzne a valí se zpátky dolů. Sisyfos musí začínat stále znovu a znovu. A tak je navěky k smrti unaven a navíc zmarněn bezvýchodností situace, na niž je i jeho příslovečná chytrost krátká..." Tolik citace k pochopení děje filmu. Protože loď se jmenovala Aeolus, což je latinský název jména Aiolos,čili otec Sisyfa. V tomto výborném a nápaditém dílku přece nejde o žádnou časovou smyčku nebo podobné hovadiny. Pointa je, že matka špatně žila a ještě hůř se chovala ke svému nemocnému synovi, takže na ni byl uvalen tento věčný trest. Výborně natočeno,silná atmosféra, brilantní nápad 80% ()

Dzunk odpad!

Takhle blbej film jsem snad v zivote nevidel. Myslenka filmu by asi byla ok, kdyby nebylo provedeni takhle moc spatny. Herecky vykony peklo, scenar peklo, strasidelny ani napinavy to neni vubec. Teda byl sem napjatej kdy uz to sakra skonci. Mel to bejt hrozne spatnej kratas na 10 minut, ale oni z toho udelali ultra strasnej film na 90. Jsem rad ze takovejhle film existuje jako nejspodnejsi hranice pro posuzovani filmu :D ()