George Simmons (Adam Sandler) je slávny komik ktorý zistí, že trpí nevyliečiteľnou chorobou a zostáva mu menej než rok života. Krátko na to stretne Iru Wrighta (Seth Rogen), ktorý vystpuje v rovnakom klube, no zatiaľ sa ešte neprebojoval medzi tých lepších stand-up komikov a nepresadil sa medzi nimi. George si najme Iru ako osobného asistenta a ponúkne mu miesto predskokana v svojich predstaveniach. Rýchlo sa z nich stanú dobrí priatelia, ktorí si navzájom pomáhajú. Keď George zistí, že jeho choroba ustupuje a bývalá priateľka sa k nemu vracia, začne zvažovať, čo je pre neho skutočne dôležité a čo dáva jeho životu zmysel. (TV JOJ)

mala_kea

Takovýto způsob zábavy tu ještě nebyl. Judd Apatow se pokusil o něco netradičního. Navíc se do tohoto "pokusu" odvážil pozvat Sendlera. Adama mám rád, je to vážně blázen v dobrém slova smyslu, jenže tato role mu prostě nesedla at dělal, co dělal. Nemít vedle sebe Setha, dál by se topil, ne-li dokonce utopil ve vlastních sračkách, které měl až po ramena. Nápad není špatný, ale na závěr, který nebyl příliš skvělý jsme zbytečně čekali přes 2 hodiny a to člověka opravdu unaví. když přimhouřím oči, tak hodím hvězdu navíc za občasný, né příliš vtipný, ale poměrně věcný humor. ()

Wargoo

Ako prvé by som vytkol, ako každý iný človek, čo to videl - stopáž... Strááááášne dlhé, a to znamená, že aj nudné... Myslím, nie, som presvedčený, že keby to malo o 40 minut menej, a ten humor nahustia do toho času, je to minimálne za 4****. Takto skôr silnejšie 3***. Videl som, niektoré scény ma pobavili, ale ako celok, natiahnuté ako koža 70 ročnej ženy po vyhladení vrások...Nič moc. Takže 3,5*** a 69.893% ()

Axident

Hmno, větší část filmu jsem byl potěšen a překvapen, takovým tím sebekajícným eposem o zkaženosti slavných, jak tě to chytí a nepustí zpět, jak je to vlastně na pytel, bejt zazobanej a slavnej a osamocenej ve všem tom přepychu a blyštění fotoaparátů, jak jsme my chudí a prostí v pohodě a šťastní, ale přílišná délka a sladkobolná klišé made in USA to výrazně srazily... Mohlo to být poměrně vážné, hluboké, silná zpověď, ale nedopadlo to... Nakonec je to jen příjemná oddychovka s pár frkama... ()

Adm.Nelson

Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale nemôžem hodnotiť inak ako takto. Akceptoval som to, že veľmi sa na tom nenasmejem (toto naozaj komédia nie je), tak som sa naladil na mierne vážnu rovinu podania príbehu a občas sa na nejakom šafránovsky urodenom vtipe aj zľahka zasmial. Kameň úrazu nastal v druhej tretine filmu, po tom, SPOILER ako sa George vyliečil. Dovtedy to bolo, dajme tomu, za tri hviezdy, no keď sa film dostal do domu jeho životnej lásky a keď sa začali namiesto boja s chorobou a vyrovnávania so smrťou riešiť úplne iné veci, ktoré nie a nie skončiť, povedal som si, na čo to bolo vlastne dobré. Nemalo to nič spoločné s doterajším dejom, len akoby si Apatow povedal, že do toho nacpe čo najviac, navyše to podal neskutočne nudným spôsobom. Na 40rokov panica a Nabúchanú nedám dopustiť, toto ma ale nechalo veľmi chladným. 2/10 ()

sbl

Některé vtípky se povedly a Eric Bana s jeho převařeným akcentem byl taky solidní, ale zbytek filmu je absolutní rána do prázdna(navíc s tak přepálenou stopáží). Od katastrofy to zachraňuje Rogen a Sandler některými jejich rozhovory. ()

Bejbinka

Judd Apatow je přesně ten druh režiséra, který kdyby neexistoval, tak by mi to vůbec nevadilo. Komici mi splývají s ostatními přiblblými komediemi, není na nich nic zvláštního. Sandlera mám ráda, ale už mi taky pomalu začíná lézt na nervy, protože se pořád potácí v jednom a tom samém. Je to pořád stejné a už nudné, škoda času a peněz!!! ()

robo7773

Tak tento film ma príjemne prekvapil, až do tohto filmu som bol asi zaujatý voči Adamovi Sandlerovi ako o neschopnom hercovi, ktorý stvárňuje len samé primitívne postavy. Film dokazuje, že aj on dokáže podať solídny výkon, bez pochyby najlepší jeho film, ktorý som videl. Dobrá dvojica hlavných postáv, ozaj pár krát som sa dobre pobavil, a odporúčam si pozrieť filmík o komikoch v Los Angeles, ktorý odzrkadľuje ľudskú povahu, a ukazuje že nie je všetko zlato čo sa bliští. Peniaze nie sú všetko, keď viete že vás čaká smrť, tak sa všetko zmení..... ()

Hapretor odpad!

Jak zde již někdo poznamenal: nemělo se to jmenovat Funny People, nýbrž Boring People. Já přidám jen další možnosti: Disgusting People, Awkward People či (s)prostě Fucking People. Teď vím na tuty, že žádný film Žida Apatova se mi nelíbil, přišly mi vesměs nechutné, trapné, sprosté, vůbec ne vtipné, s protivnými herci a herečkami - v tomto filmu až nesnesitelně (výjimkou budiž jen Eric Bana) - s debilním dějem, tady konkrétně se smrtelnou stopáží a celkově mě vůbec tento film tak znechutil, znepokojil a znudil, že jsem měl noční můry. Lidi, jako Apatov a Seth Rogen, by ve filmovém průmyslu vůbec neměli či opravdu nemuseli fungovat, protože, podle mě, by to vůbec neuškodilo, naopak pomohlo. Tímto počinem navíc u mě Adam Sandál klesl na úplné dno, jako Cameron (ale ten v tom dobrém slova smyslu), a jako herce ho zavrhuji. Byl mi tady tak protivný a hrál debilně, že sem to snad ještě neviděl. Že je krypl a má debilní role, to vím, ale tohle fakt přehnal. Co se týče fórů zaznějících ve filmu - nechápu, opravdu nechápu - pokud se takovým hovadinám a blbostem i v reálu americké publikum směje, jen to potvrzuje, že je to národ bohatých, vyžraných, vypatlaných hovad, která si myslí, že jim patří svět. Silně pochybuji, že Apatov to myslel jako parodii a drsnou kritiku "sebenároda" a tím za sebe tvrdím: Má filmy úplně na hovno !!! ()

Olík

Tak tady klobouček dolů…….a jak před Juddem Apatowem, tak Adamem Sandlerem a možná nejvíc před Sethem Rogenem. Takhle s přehledem dát mix „výkalové“ Apatowky a silného lidského dramatu……ještě jednou klobouček dolů. Připomíná mi to vklad Steva Carella do Života podle Dana…….tihle kluci zkrátka dokázali, že nejsou žádní regionální uchcánci. Sice jsem se kryl, ale stejnak jsem nakonec dostal ránu do ledvin…….ránu, kterou jsem nečekal……..ránu, za kterou ještě jednou smekám klobouk. ()

issoumaila

Úprimne mám Sandlera ako herca veľmi rád ale celé toto "divadlo" stálo za h*vno. 2/3 hodiny a bez akej koľvek pointy. Nudné, trápne, komické... ()

merigieren

trapný vtipy založený na koulích a sexu, chlápek co chvíli umírá a asistuje mu jeden rádoby trlouštík a pár kámošů, řeší si holku co se s jedním z nich vyspala, bejvalku komika. dost velká nuda.. ()

kohut odpad!

Nikto nech sa na mna nehneva, ale toto nie je ani komedia ani drama. nestava sa mi casto, aby som nejaky film vypol, ale toto bola vyslovena strata casu. Asi bola chyba cakat nejaku zabavu v duchu predoslych Apatowovych filmov. Zjavne sa chalan podujal prejst do vaznych filmov. Takze nech si prechadza, ale bezo mna. A nech sa ozve, az tam bude komplet presunuty. ()