Úspešná právnička Alexis (Kate Hudsonová) ukončí vzťah s prehnane horlivým Dustinom (Jason Biggs) a rozhodne sa poriadne si užívať slobodný život. Už nechce byť tá slušná, ale chce randiť s rôznymi chlapíkmi bez emócií a výčitiek svedomia. Dustin je však do Alexis beznádejne zamilovaný a je ochotný urobiť všetko pre to, aby sa k nemu vrátila. A tak si najme svojho najlepšieho kamaráta Tanka (Dane Cook), aby ukázal dievčaťu svojich snov všetky najhoršie mužské stránky, čím by sa Alexis otvorili oči a vrátila sa späť do Dustinovho náručia. Cynického Tanka si totiž najímajú chlapi, s ktorými sa rozišli priateľky, aby s nimi randil, a tým im ukázal, že je možné stretnúť aj niekoho omnoho horšieho, ako boli oni. Vďaka novému poznaniu sa väčšinou milé dámy s vďačnosťou vrátia k svojim bývalým priateľom. Tank má totiž všetky zlé vlastnosti, ktoré chlap môže mať. Lenže vnútri, niekde veľmi hlboko, je Tank romantik, čo napriek snahe potlačiť, časom vypláva na povrch. Alexis však svojou túžbou po nezávislých flirtoch nie je typickým obrazom romantickej hrdinky a nech sa akokoľvek snaží, nepodarí sa jej do Tanka nezamilovať... (TV JOJ)

burina odpad!

Hovadina s trápnymi postavami, ktorých konanie postráda akúkoľvek logiku. Ja sa už ani nedivím, keď niekto odsudzuju žáner na základe takýchto filmov. :-( ()

sheen

Po dlouhé řadě teenegerských komedií přichází něco jiného. Něco jiného, originálního, zábavného a překvapivého. Chytrá komedie s hodně zábavnými scénkami a dialogy. ()

Rosaviva

Romantické komedie mám ráda, a ráda se na ně dívám i přestože předem vím jak to skončí, ale tohle byla jen parodie na něco co by možná mohla být romantická komedie a nakonec z toho vylezlo cosi o čem jsem si naprosto jistá, že si znova nepustím. Muselo to být sprosté za každou cenu (to by mi nevadilo, kdyby nebylo slovo fuck v každý druhý větě) a Alec Baldwin tomu ještě dodal korunu. 2* protože jsem se občas zasmála. ()

Ruut

Na jedné straně skvělý Dane Cook jako megaborec Tank, kterého je ale ve filmu až moc a sympatická Kate Hudson. Na straně druhé naprosto příšerný scénář plný nelogismů a v závěrečné třetině naprosto idiotské jednání obou hlavních postav. Velká škoda promarněné příležitosti, jelikož se rozhodně nejedná o typickou romantickou komedii. 50% ()

kingik

Komedie, která měla jistý potenciál a herecké obsazení je toho důkazem, ale všeho tady bylo dosaženo jen napůl. Příliš nefunguje stěžejní nápad filmu spočívající v přesvědčení diváka, že chlápek, kterého si za peníze najímají odkopnutí muži svých partnerek způsobí u bývalek takový odpor, že ty se poté vrhnou zpět do náruče svých zoufalých ex-partnerů. Tomuhle uvěří málokdo a tady film nepříjemně selhává. Tato komedie obsahuje asi tak 4 povedené vtipy a zbytek se po celou dobu bije tak nějak se sebou a hlavně od počátku je cítit, že nějakých vypointovaných gagů se nedočkáme a za plnohodnotnou náhradu musí divák přijmout fakt, že komedie staví na vulgarismech, ale v tomto ohledu se nebylo čemu smát, a kdyby film raději vymýšlel něco zajímavějšího, udělal by líp, než jen dokola slyšet sprosté nadávky. Herecké obsazení čítá jména, jako Dane Cook, Kate Hudson, Jason Biggs, Alec Baldwin, Diora Baird nebo Lizzy Caplan, ale jen první tři jmenovaní herci se dostanou výrazněji k divákově bránici. S pokryteckou a sobeckou postavou Dane Cooka, co bere holky jako kšeft a nakonec přece jen u té jediné, kterou je pochopitelně Kate Hudson, profesionálně selže, se dá jen stěží sympatizovat. U Kate Hudson se dají obdivovat hlavně její krásné vlasy a bezpočet oblečení, který během filmu vystřídá, a tak zůstalo na Jasonu Biggsovi, který opět hraje ten vděčný zakřiknutý charakter, aby obstaral největší dávku humorných gagů. Filmu se však občas daří i v rovině, kdy nechce za každou cenu vychrlit ze sebe trapný až křečovitý vtip a scéna na plese snad jako jediná dokonale skloubila nenucený humor s nápaditostí a litoval jsem, že takových nápaditých scén nebylo ve filmu víc. Tedy několik dalších scén se rovněž povedlo, ale vždy tomu něco chybělo a ostatně stejně jsem měl u této komedie neodbytný pocit, že abych přidal nějaké plusové body, musela by mě něčím výrazným ohromit anebo zaujmout, ale to se nestalo. Mé hodnocení: 50% ()

IQ Tiqe

Podobných tuctovek jste určitě viděli mraky. Neurazí, nenadchne, ale ať si kdo chce, co chce říká, já se bavil. Mimo jiných se zde blýsknul Alec Baldwin, který mi stylově připadal blízký své roli z 30 Rock. Co dál zmínit? Asi každý u takhle napůl bláznivé komedie čeká happy end a zajímá ho, jak se s ním tvůrce popere. Děsím se kýčů, ze kterých sladkost přímo kape a jsem rád za jakékoliv vtipné originální završení, které se v tomto případě celkem povedlo. ()

Tsuki

Jak se tak dívám, hodnocení je dost nevyrovnané. Někdo tuto komedii bere jako podprůměrnou, někdo naopak jako hodně dobrou. Jsem však názoru, že si romantická komedie tohoto typu zaslouží průměr, nic víc, nic míň. Schéma je stejné, jako u většiny romantických komedií (úvod, začátek nějakého vztahu, krize, happy end), ale téma se přecejen trochu odlišuje, protože takový podivný způsob, jak se pár dá dohromady, se moc často nevidí. A přece jenom, na víc než 3 hvězdičky to tento film bohužel nedotáhne. Ani vtipných scén tam zas tak moc nebylo a když ano, tak většinou dost vulgárně pojaté. Vede to u mě scéna s obočím (jako jedna s nevulgárních). ~(2,6)~ ()

mil@n.fanatik

Od samého začátku jsem věděl, že tahle komedie mě bude bavit, a taky se tak stalo, perfektní, zábavná, romantická komedie, víc takových to podobných! 78% ()

predators

Začátek nebyl ještě tak špatný, dokonce jako blesk z čistého nebe přišla naprosto úžasná scéna v kadeřnictví! Kdo viděl, ví, o čem mluvím. :-) Od té chvíle celému představení dochází dech, začne se opakovat a zvrhne se až k trapným vulgarismům a nechutnostem...pro některé. Jinak ale všemu vládne sympatická Kate Hudson a jak to tak bývá, dojde i na sladkou tečku... 40% ()

dopitak

ladko má pravdu, ten potenciál tady byl. Profesionální nasrávač (přeložte si tisíckrát v tomto filmu použité slovo asshole po svém), který se zamiluje, čímž poruší nepsané tabu, přijde o kámoše a všechny cesty potom vedou (s odbočkou k Římu) k tomu, že jeho nevšední "koníček" nutně musí prasknout. Taková pozměněná modernější verze už tak dost moderních Velmi nebezpečných známostí (Cruel Intentions). Mohlo by být, ale není. Podle mě je tu hned dvojitá vina: A) buďto komedie se vším všudy, nebo romantika s balíkem kapesníčků, ale ne tenhle kočkopes. B) Herecké obsazení mohlo být promyšlenější (výtka teď směřuje hlavně ke Kate Hudson, která je tragická jak zákon káže). Zaštěkání Aleca Baldwina už ničemu nepomohlo, Jason Biggs je lepší v HR, tahle vedlejší mu zjevně nestačila. Proč se přesto koukat/nebo na to jít do kina, v lednu....? Kromě Hudson je v tom spousta hezkých holek. Dobrý soundtrack. ()

Chrustyn

Další z řady laciných, nevtipných, neromantických komedií na téma nápravy nesprávného chlapa. Vyjma stylové zpomalené scény v rytmu Johnnyho Cashe, mě film vůbec nebavil a hrdě se řadí do obrovské skupiny filmů, u kterých nevím, jak skončili a už vůbec ne, jak začali. ()

rikitiki

Okamžitě zapomenutelná záležitost - a ještě, že tak. Nudná historka o protivné slepici (mizerně zahrané K. Hudsonovou) mezi dvěma muži: stalkerským bývalým přítelem a trapným novým mužem v jejím životě. Legrácky na úrovni Prci, prci, prcičky, které se ale navíc tváří vážněji, protože tady jde přece o lásku, krunik, ne? ()

Ivoshek

Romanticko komediální standard. V první půlce se dá i zasmát, v té druhé už je to už jen pitomé. Může to být i tím, že se mi pani Hudsonová nelíbí. ()