Disaster Movie

• Česko Disaster Movie (viac)

Ďalšia filmová paródiaod scenáristov a tvrocov série Scary Movie.
Will má nočnú moru - britská popová hviezda sa oháňa záhadnou krištáľovou lebkou a predpovedá koniec sveta. Keď sa Will prebudí, zistí niečo oveľa hroznejšie. Jeho priateľka Amy si spokojne oddychuje po sexe s niekým, kto vyzerá tak trochu ako hiphopová hviezda Flava Flav. New York sa začne otriasať v základoch. Zemetrasenia, asteroidy, tornáda, ľadové búrky. A je len na Willovi, aby zachránil svet pred skazou. Vitajte v šialenom svete Disaster Movie! (TV JOJ)

mombasamomo odpad!

Takhle si představují parodii? I ta by měla mít alespoň nějakou úroveň, v tomto filmu není nic, ani jediný světlý moment, který by vyvolal alespoň náznak úsměvu ()

mahu22 odpad!

Tohle se nedá považovat za parodii nebo už vůbec ne komedii.Je to ubohá sračka,která nebyla skoro o ničem.Nedalo se na to dívat.Vydržel jsem do konce,ale od televizní obrazovky jsem odcházel znuděn a né pobaven ! ()

Caesarion odpad!

Přesně začne to trapností a pak se ta trapnost prohlubuje až do mrdky-to celé trvá tak 5min. No a pak se děje chvili hovno jak barák. Co následuje? Zase trapnost to mrdka. Co zjistíte? Že čím déle se dívate na ten koloběh tak si pak akorát připadáte víc jak debil. No a pak to rychle vypnete a jdete spát. ()

mistrpropr odpad!

3 věci. pan vít olmer točí oproti tomuto filmový opusy, končim s parodiema a kdo dovolil udělat themakerovi tady na čsfd účet aby mohl dávat * takovejm nepopsatelnejm sračkám fakt nechápu... ()

Traktorista

Narvat přestárlé a vyhaslé hvězdy jako tahák není špatný nápad - ale to neplatí pro tenhle galimatyáš plnej stupidních narážek a nevtipných fórků. Upoutávka vypadala celkem dobře ( v mezích ) ale ten film? Kim je sice sexy, Carmen, no od ní se prostě nic víc neočekává, ale to nedokáže při takhle stupidním scénáři vytáhnout tuhle spatlaninu ani na jednu hvězdu. ()

sewik odpad!

Tak tohle je móóóc špatně! Od kolébky mě vychovával bělovlasý poručík Frank Drebin, a teď se mám zasmát téhle nevkusné umaštěné travesti show? Nevzpomenu si na jedinou věc , u který by moje koutky změnily polohu z WTF na ,, no budiž,,! Některý filmy se musej zkouknout dvakrát aby se vám dostaly pod kůži ale vidět toto znova? Na to nemám odvahu. Bylo to horší než kolonoskopie ostnatým drátem. ()

kirmalee

Hulk co vypadá jako Zac Efron, umírající Hanka Monterka, která dělá sama na sebe reklamu, po tom, co jí srazí meteorit+hlášky, u kterých by byl hřích se zasmát? Ne ne ne ne ne!! Parodie mám ráda, ale tohle bylo moc. ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány

22.02.2009

Než vám ráno přineseme souhrn vítězů letošního udělování Cen Akademie, je tady už tradiční předehra – Zlaté maliny. Jednoznačnými vítězi se stali Mike Myers, Paris Hilton a... pozor, překvapení... se… (viac)