Temné patro

Scenár:

Pekka Lehtosaari

Hudba:

Ville Riippa

William Hope, Leon Herbert, Ronald Pickup, Philip Bretherton, Noah Huntley, Dominique McElligott, Skye Bennett, Mr. Lordi, Kita, Amen, Ox, Awa, Jussi Haukkamaa (viac)

Pouhých sedm pater může být tou nejhorší noční můrou
Otec se chce o svoji autistickou dceru postarat sám a násilím ji odvést z nemocnice. Při útěku ale zůstanou uvězněni spolu s dalšími šesti lidmi ve výtahu. Incident je však pouze začátkem té nejhorší noční můry. Když dveře výtahu po delší době dveře výtahu konečně otevřou, najdou jen strašidelně prázdné chodby několik zohavených těl. Je to práce netvorů z temné strany, kteří se právě pouští do děsivého útoku na své nové oběti. Začíná být jasné, že na malém autistickém děvčátku leží otázka přežití celé skupiny. (oficiálny text distribútora)

Sh'inaere

Zacatek velice zajimavy, ale duchove neschopni me vystrasit, no prominte ale tomu vic hvezdicek dat nemuzu. Jsem jedina nebo nekomu jinemu hlavni zaporaci pripadali jako Predatori? ()

RomaS

Když jsem se před časem dočetl, že kapela Lordi, kterou poslouchám účinkovala ve filmu, před shlédnutím jsem netušil, že se jedná o tento. Počáteční nadšení, ale vystřídalo zklamání. Show v maskách, kterou dokáží na pódiu, se sem vůbec nehodí. Nejenom, že z toho vůbec nejde strach, ale vypadá to spíš komicky, což je u hororu zásadní nedostatek. ()

Ellway

Odpad rozhodně ne, jsou i horší rádoby horory. Příběh, jestli to nějaký vůbec mělo, jsem nepobrala, ale to neznamená, že jsem si nevšimla některých pěkných momentků, např. toho černého čehosi co se rozlévalo garáží, to byl pěknej barkerovskej styl. ()

Mors_Mortis odpad!

Napísať scenár pre tento filmový skvost muselo očividne trvať ani nie hodinu. Dej neexistuje, výskyt monštier nie je ničím podložený, nemá to žiaden systém. Dúfam, že ľudia na tento nepodarok zabudnú. Hlavne kapela Lordi. Finálna scéna s jej frontmanom bolo veľké sklamanie. Niekto by čakal, že vystúpi ako hlavný nepriateľ celého zoskupenia a narobí viac škody, než len zakričí a zmizne. Na opísanie tohto filmu postačia dve slová - strata času. ()

Scenixia

Kdyby někdo vzal těchto 84 minut a sestříhal z toho videoklip, bylo by z toho výborné 3 minutové video. 1 hvězdička za pochmurné a tmavé záběry ... Jinak bída s nouzí. ()

Ondrew

Pomerne dobre lokacie opustenej, casto nadmieru ponurej nemocnice (pripominajuce prostredia z herneho Silent Hillu), su asi tak vsetko, co stoji za zmienku. Bubaci v podani Lordi sa moc nevytiahli, soplana stale vrieska, ze chce cervenu pastelku, do toho akysi bezdomovecky prorok a aby to bolo este veselsie, tak autori primiesali alternativnu realitu. Jednoznacne sa naskytuje prilezitost spomenut si v tomto smere na vyborne zvladnuty filmovy Silent Hill, lenze tomu moze Dark Floors akurat tak niekde v rohu ticho zavidiet. Bieda za 15%. ()

Scaevola

Všechno bylo dobré v obstojném hororovém stylu, ale pak se objevila první nestvůra a bylo po náladě, pročež se začalo tipovat, jak kdo zemře, a odpočítávat, jak dlouho to ještě bude trvat. Škoda, našlo se pár dobrých nápadů (časové lapálie a zcela nedourčený závěr). ()

penismeister odpad!

Hovno,úplně totální hovno,sračka,pičovina,mentálovina,schizofrení kokotina...nechápu jak to mohlo bouchnout půl mega dolarů. Škoda ojebání flešky... ()

R.I.S.A

Tfuj tajbl! Sem se těšil že tam budou Lordi ty tam sice byli ale pěkná bíra ještě si já kokot kupuju originálku. Nekoukejte na to rači. Tem konec mě totálně donasral :( Jednu hvězdu dam za ty Lordi ()

Kassandra

Abych to shrnula... Děj byl dost předvídatelný, sem tam sice něco překvapilo (zastavený čas ku příkladu), ale jinak teda nic moc. Rozhodně jsem očekávala víc, koneckonců Lordi se pyšní dost efektivními videoklipy, tak proč si na filmu nemohli dát trochu víc záležet? Asi nejstupidnější mi přišlo, když ze sebe sami udělali hloupá zvířata. Ano, je jasné, že účelem bylo vložit tam členy jako monstra, podobně jak vystupují i v klipech, ale tím, že tam bez obalu požírali lidské maso a dorozumívali se skřeky, si podle mě dost ubrali. Abych jenom nevyčítala, musím uznat, že Mr. Lordi měl skvěle zvládnutý kostým a k některým postavám jsem si stihla vytvořit vztah (ještě, než je zabili). Děj sice předvídatelný, ale zajímavý a na film se dalo podívat. ()

Trilobajt

Vskutku nic moc. Čekal jsem od finů lepčí dráma... jedna hvězda za Lordi a jedna hvězda za Dominique McElligott. Sumasumárum dvě hvězdy. ()

veverysiak

Dosť hlupučké béčko, a keďže nie som až taký zarytý metalista, tie príšerky mi nič nehovorili a pripadali mi značne teatrálne a odfláknuté, keď som sa dozvedel pointu, tak mi to prišlo iba uletené, ničmenej píár nejakých metlošov úroveň filmu aj tak nedvíha, a ak, tak zrejme len v podivnom Fínsku, dalo by sa hovoriť dlho a dlho o konkrétnych kravinkách, ale nemám chuť ani dôvod, takže 30%. ()

Lucky74

Herci *** , Atmosféra ( ze začátku ) ***** , tak zvaní duchové nebo co to bylo * , příběh začátek **** , příběh konec * ........... sečteno a podtrženo 3 a půl hvězdičky . ()