Comeback

• Česko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott (viac)

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom. (oficiálny text distribútora)

HarlanWade

Nemůžu uvěřit, že se televize Nova konečně trochu vzpamatovala a mezi úterní a čtvrteční ordinaci vtěsnala konečně seriál, který za něco stojí. Sám jsem nemohl uvěřit tomu, když jsem se hned u prvního dílu smál, až jsem se za břicho popadal. Nevyléčitelnej metalista Ozzák, poppová hvězda předešlého režimu Tomi Paci a přihřátej Lexa - to je tutovka :-) ()

curfew77

První série ve mě zpočátku budila nedůvěru - na vině byl asi hlavně máničkovatý Dejdar, neboť dělat si legraci z pivních metalistů mi přišlo jako všechno jiné, jen ne moderní scénáristický model pro třetí tisíciletí. Nakonec si mě ale COMEBACK dokázal získat na svou stranu, Ozzák neOzzák, a posledním dílem první řady jsem se doslova proválel smíchy, protože Tomi Paci byl v Božích mlýnech prostě... boží. A dejte na mě, jeho VSÁKNEŠ SE DO MĚ JAKO DÉŠŤ se ještě pořád může stát retro hitovkou! :) 80 %. ()

xxlch

Todle je tak úžasně blbý,až je to vlastně docela koukatelný.Jó a pokud máte den-blbec,tak todlenc vřele doporučuji,den-blbec už nebude tak nemožnej a ještě se zasmějete! ()

pekas

Po dvanácti dílech jsem nadšený. Nechávám si rezervu, kdyby se serál pokazil, ale pokud budou další díly aspoň takové, jako tyto, zvýším na pět. Rozhodně z české seriálové tvorby je to špička. Ano, po třiceti dílech zvyšuju na pět. To snad mluví za vše. ()

Romeroo

Zatím jsem viděl jen pár dílů, ale i z těch mohu posoudit, že se jedná o zcela jednoduchý humor co dokáže člověka pobavit a o to jde především...a když k tomu přičtu že je tento seriál z produkce Novy..musím dát 4**** ...holt v jednoduchosti je někdy síla... ()

Queendom

Zbožňovala jsem Baldýnskýho palce. Poslouchala jsem každej tejden Radio 1, nebo si pouštěla palce ze záznamu, protože to pro mě byl pan Někdo. Vzdělanej, pohotovej, vtipnej, chytrej chlap. Prostě pravej opak demence, kterou nám předvádí tenhle seriál. Ta jedna hvězdička je teda ze sentimentu. ()

Nessos

Po shlédnutí jednoho dílu (název nevím) mohu s klidným srdcem říci. Dobré (ve smyslu ujde), ale ne tak, jako jiné (TBBT). ()

Zebrowski

Jo, sou tam i hodně špatný díly a je to celkově spíš průměr, ale v Čechách naprostá špica a navíc hrdinové sou tak originální a zábavný kreatury, že nemůžu jít níž...a kdo si myslí, že Ozzák je nějaká přehnaná nebo extrémní postava, tak asi moc "true" metalistů nezná :-) ()

yaqwsx

Své hodnocení u tohoto tuzemského sitcomu jsem nespočetněkrát měnil. Nyní jsem se už rozhodl. Je to rozhodně dobrý počin - k dokonalosti mu chybí sice hodně, ale někde se začít musí. Postavy na můj vkus zbytečně přehrávají a některé situace dohánějí až "ab absurdum", což tomuto sitcomu škodí. Ale jinak je seriál vyvážený a jeho občasné shlédnutí člověku neuškodí. ()

Hrabovo

Je to to nejlepší, co u nás v oblasti komediálních seriálů po revoluci vzniklo. Na první sérii se dá dívat zas a znova, z druhé jen na svižné Komu zvoní hrany a jen pár dalších, třetího pokračování se bojím... Je to vtipné, je to hravé, je to lehké, je to fajn. ()

vaclaw

Nejedná se o nic světoborného, postavy šablonovitý až na půdu a vtipy leckdy trochu váznou, pořád ale bohužel nadstandard v české kotlině, u kterýho se člověk docela i zasměje a navíc vcelku sympatičtí herci (poslední dobou mi ani ten Lexa tolik nevadí). Obecně takový průmer. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)