Comeback

• Česko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott (viac)

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom. (oficiálny text distribútora)

vitekpe

Misty opravdu vtipne, Dejdar-Ozzak to drzi hodne nad vodou jako extra vyrazna postava... Doufejme, ze se zacina blyskat na lepsi casy, a to i v produkci komercni televize. Hodnoceni je tudiz udeleno i za tuto nadeji... ()

cyberhawk

V ramci puvodnich ceskych serialu jde o naprostou BOMBU! Skoda jen neduhu, ktery je spolecny pro vsechny nova- nebo primacke puvodni serialy, tj. slabsi technicka stranka. Plus k tomu prictete, ze si kazdy dil muzete zdarma pustit na internetu kdykoliv, pokud zrovna nestihnete stredecni epizodu, a mate paradni prostredek na kvalitni zabiti casu a zasmani se. ()

BMAJTZ

Nebudu se rozplyvat nad tim jak moc je to dobre nebo neni. Jeden fakt je ze oproti jinym sitcomum nad kterymi jsem opravdu uzjizdel jako Cerveny Trpaslik nebo 13. Posterunek to ma jeste daleko. Ovsem pozor musim pripustit ze z ceskych luhu a haju jsem neco podobneho necekal a to pominme to v jake koprodukci to vzniklo. Herci jsou prijemni teda Dana Batulková mi 2x nesedi ale pripoustim ze nijak extremne mi taky nevadi a treba na druhou stranu Kristýna Leichtová si to opravdu uziva. A jak si to uziva ona tak i ja. Pomerne jsem se dobre bavil a na ceske luhy a haje opravdu vyborny sitcom jen doufam ze se to nezkazi. No zaverecne resume je asi takove, ze je to teda prumer ale na ceske pomery je to hodne priklonene k vyssimu hodnoceni. ()

LadyVader

To je tak strašně absurdní, hloupý a pitomý. Nemůžu si pomoct, mně to baví :-). Navic Dejdar to tady rozsekavá uplně zle! "RUM- Rychlá Univerzalní Medicína!" :D ()

Metal Lord

Comeback byl konečně sitcom, který si český fanoušek zasloužil. Jednou se holt Nově něco povedlo. Jen škoda, že seriál s druhou řadou začal ztrácet dech. A Helena to opravdu nezachránila. ()

herr_carter

Pro mě by byl tento seriál naprostou debilitou, nebýt světlejších okamžiků Matouše Rumla.......Přehrávající blbec Dejdar tu nasazuje idiocii pomyslnou korunu................ moje hodnocení = 2 z 10. ()

velkyvezir

Po prvním díle hodnotím: hvězdička za Leichtovou, která je mazel, ale jinak jde o nudný seriál, jehož první díl jsem přetrpěl a od dalšího sledování mne odradil. Jde o ukázku, že jindy vtipní herci Dejdar a Matonoha s blbým scénářem nic neudělají. Zásadní problém - podle mého názoru - spočívá v tom, že děj se odehrává v prostředí, se kterým se člověk příliš neztotožní. To je právě ten rozdíl o seriálů jako jsou Přátelé, Ženatý se závazky apod., kde je celá řada postat s nimiž se lze ztotožnit. Jenže kolik z nás má 40letého strýce/bratra metloše, či majitele obchodu s CD, kolik z nás má kliku na dveřích i z chodby atd. atd. atd. Je to škoda, Dejdar i Matonoha mají navíc... ()

NICOX

No, sem celkem překvapená... na český poměry to neni špatná záležitost.. Ale zase to nechci po prvnim dílu přechválit. Takže zatim 3*, ale uvidíme jak to bude dál. Možná i něco přihodim.. :) 65 % /// Tak já si teda přihazuju. 75 % ()

Kracken

Matonoha mi trošku připoměl Black books tím svým krámkem a vlasama ale opravdu jen na zlomek vteřiny. Dejdar je trapnej a všichni ostatní taky. Chyba je v tom že českej národ není zrovna sitkomovej a podle toho to taky vypadá. Uvidíme, třeba se to bude zlepšovat ale moc tomu nevěřím. ()

radecacek

Jedna hvězda za pár dobrých vtipů (cca 2), dvě hvězdy za moc pěknou Kristýnu, -1 hvězda za krádež nápadů do dvou dílů, -2 hvězdy za trapnost seriálu. Celkově: odpad. ()

rozbris

Průměrný komediální seriál. Tomáš Matonoha neumí hrát, až moc to přehání a to už pak není vtipné. Tomáš Baldýnský by se měl vrátit do rádia, protože v televizi nemá co dělat, radši ať mluví, protože ho u toho ještě vidět ""hrát"" je děs. Kvůli komu se na tento seriál budu koukat je Martin Dejdar ala OZÁK, nedovedu si už představit nikoho jiného a pak nesmíme zapomenout na Kristýna Leichtová ta zase seriálu dodáva půvab a krásu, bez ní není na co koukat:-) ()

Losik

Musím říct, že toto je nejlepší seriál, který zatím Češi vyrobili. Což se můžu někomu zdát jako slabota, ale já si myslím, že Comeback má na červenou, hlavně bych ho podržel protože mezi všemi ordinacemi a vkvéčkama je to jako nebe a dudy. Sice zatí počátky sitcomu u nás, ale na dobré cestě ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)