Comeback

• Česko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott (viac)

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom. (oficiálny text distribútora)

Kosmik 1

Ikdyž se mi Ozzák v jednom díle naváží do Kabátů, tak mu to odpustím. :) Velice povedený sitcom, na české poměry docela kvalitní porce humoru a zábavy. Ono to jde, když se chce, dokonce i v nově. Ale je to jen světlá vyjímka. Některé díly jsou však slabší. Proto dávám tři hvězdy a 60% ()

Dagoussek odpad!

Je to fakt děsně debilní a trapné. Pokaždý, když to na Nově opakují, tak se na nějaký díl dívám a snažím se něco pochytit a zasmát se, ale fakt to nejde, jen kroutím hlavou a říkám si : "Co tím básník chtěl asi říct"?????!!!!!!!! ()

PollyJean

když je člověk přes svátky nemocen, v rámci rekonvalescence se někdy uchýlí i k lehčím žánrům. Comeback v takovou chvíli naplnil očekávání měrou vrchovatou. Kupodivu vesměs platilo, že čím pozdější díl, tím lepší - scénáristům ani zdaleka nedocházela inspirace, je proto s podivem, že Nova tehle slibný sitcom poslala do květin tak brzy. ()

P1tr

Druhý díl přitvrdil a pokud takto bude seriál pokračovat dál, bude to jedině dobře. Internetová stránka Comebacke konecnekomedie.cz je výstižná. Takto vtipný český seriál nepamatuji. Dejdar je čím dál lepší a i přidementnělý Lexa se mi začíná zamlouvat. Camea jsou na svém místě, Hložek, obzvláště Gott potěší a jak. Nejlepší na všem je, že je to opravdu sitcom, jak nám bylo slibováno. Všechny potřebné prvky má, hlavně humor. Držím palce i nadále a svrbí mě ruka po páte hvězdičce. Na naše poměry nevídaná záležitost. "A pamatuj Pacouši, každá věc má rub i líc." ()

BuryGol

Tenhle seriál drží nad vodou jenom Martin Dejdar a ty 3 hvězdy patřej v podstatě jenom jemu. Potencionál to má velkej, ale Češi dokázali, že jim sitcomy prostě nějak nejdou. Navíc je mi líto Tomáše Matonohy, kterej musí hrát takovýho nehoráznýho debila, jako je Tomáš Pacovský. Ten kdo píše scénář mu to dává pěkně sežrat, při některejch částech kde musí takhle hrát, mam chodidla sevřený v pěst! ()

BloodMax odpad!

Velmi slabý herecký výkon. Často suchý humor, pouze stupidní fórky postrádající inteligenci! Jen Martin Dejdar si zaslouží uznání, bez něho by seriál nemohl existovat! Tento seriál je ztáta času. ()

U.Tarare

Na to, že je to český seriál, tak ve srovnání s Ordinací a podobnými zhovadilostmi je to výrazně nadprůměrné. *** Po vidění několika dílů z druhé série jsem nucen snížit hodnocení o hvězdu. ()

blixadovan

Hodnotím na základě shlédnutí pouhého jednoho dílu-vtípky na úrovni druhého stupně základní školy, připitomnělé pitvoření Tomáše Matonohy a jalová postava Martina Dejdara. Ne, tohle opravdu není nic, co by stálo za další shlédnutí. ()

Josefin odpad!

Vítězný seriál,mám k němu naprostou vřelou averzi. Comeback říkejte mi vtipný a inteligentní sitcom. Nad takovou perlou se vždy rozplynu v extázi:-). Hraje sympatická česká herecká elita.V případě psychického nátlaku mi můžete pouštět pár dílů,aspoň uvidíte jak vyskočím z vlastní kůže. Uteču, vmísím se a udělám krtka, pšt potichu neprozradit mě! ()

giovanni3

V seriálu je dost humoru i trpaností... Ale fakt nechápu, že Dejdar s parukou si hraje na metalistu.. a hlavně jak.. Na dveřích nápis Death Metal Is Not Death jako znamená co? Upravený trpaný text o Punku navíc Death metal nikde milý zlatý Dejdar neposlouchá.. na křesle Cannibal Corpse a poslouchá je? Zase ne... Oblýká se a poslouchá heavy metal (nic proti dobrý styl), ale všude se ohání Death Metalem ke kterému ani ,,nečuchne,, ... Prostě člověk co není metloš si na něj hraje což sitcom sráží dolů a Lexa to je vůl.. Časem, ale člověk hru na metal přehlédne a vcelku se i baví 3z5 ()

obivan568

Nejvtipnější věc, co jsem od českých tvůrců viděl. Všichni herci se ve svých rolích našli a výborně jim to sedne. Jen tak dál! - 85% ()

Jello Biafra

Na pomery TV N@va moc dobrý seriál. Ozzák dáva fakt zábavné hlášky a potešia aj vtipy, ktoré si strieľajú z hviezd českého showbiznisu. Akurát občas mňa tu štvali niektoré dementné postavy (Lexa, Saša či otravná socka Simona). ()

Norfice

Jak se říká: "někdy i blbost potěší". Tohle blbost je a mě opravdu potěšila. Jako kulisa při plnění domácích povinností nebo do nudy je tohle jasná volba. Na to jaká bída v poslední době panuje v české kinematografii je tenhle výtvor jedním z těch povedenějších. Řekl bych, asi jeden z nejpovedenějších českých sitcomů vůbec. Martin Dejdar je v roli Ozzáka skvělý. ()

sedm.1

Hodnotím po pátém díle a vůbec se za tři * nestydím,neboť po dřívějších pokusech vytvořit český sitcom si myslím,že Comeback konečně aspoň částečně zabodoval.Samozřejmě nemůžu srovnávat s americkou sitcomovou tvorbou,ta je jistě někde jinde,ale stejně se zde bavím,Comeback již dokáže dodržet určitá sitcomová pravidla .Vtípky a narážky už nejsou tak doslova debilní a herecké výkony netvoří pitvořící se odepsané trosky,ale Comeback poprvé přináší onu sitcomovou splašenou zábavu a příjemně ulítlé postavy(především Dejdar tu řádí o 106).Fakt docela dobrý na český sitcom. 13.12.08:přidávám čtvrtou hvězdičku,neboť jsem čekal jen a jen sestupnou tendenci,ale opak je pravdou,nové díly jsou lepší a lepší,vtipnější a vtipnější a některé hlášky nemají v českých televizích obdoby,fakt nářez!!!!!JEN TAK DÁLE,DRŽÍM PALCE!!! ()

Rousse

Dělám to s těžkým srdcem, ale musí to být. Seriálu, kde je hlavní postava milovník rocku a metalu dát jen 2hvězdy je téměř svatokrádež, ale reálným faktem je, že na víc tohle dílko opravdu nemá. Díl za dílem sleduji, jak se z původního čistého průměru stává těžký podprůměr a bárku nad vodou z mého úhlu pohledu už opravdu drží jen osoba Ozzáka a písničky, které v dílech zazní. BTW: tajný fígl na otevírání dveří stylem "Smóoooooooouk on d wóóóótr" jsem zkoušla také - asi jsem to nezazpívala potřebně "Ozzácky":-) ()

Maynard.

Jeden z těch lepších nových českých seriálů. Mám rád Martina Dejdara a Tomáše Matonohu. U jejich džouků se bavím. Ostatní aktéři spíše pokulhávají. Je to seriál na odreágování, pustit, nemyslet, bavit se. Ti co dávají odpad jen kvůli tomu, že je to na nově a viděli tak jeden díl srdečně zdravím! Také zajímavé, že většina odpadu dávají nekomentující uživatelé...Sem s tím lidi. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý

18.01.2024

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)