Príbeh pätice psích kamarátov Budderballa, B-Dawga, RoseBuda, Buddhu, MudBuda a ich nového známeho Shastu na ľadových pláňach Aljašky. V siedmom pokračovaní série Air Bud sa milí a hebkí zlatí retríveri Budderball, B-Dawg, RoseBud, Buddha a MudBud ocitnú na ľadových pláňach Aljašky. Je to „vďaka" Budderballovej neukojiteľnej túžbe po zmrzline. Zakrátko po príchode na Aljašku sa zoznámia s novými kamarátmi – je to mladý husky Shasta jeho majiteľ Adam. Mladý Adam má veľký sen – chce pretekať na snežných záprahoch. Jeho rodičia si to však neželajú, pretože tento šport považujú za veľmi nebezpečný. A navyše Adamovi chýba presne päť psov. Keď sa však psí kamaráti dozvedia, že výhra v pretekoch by bola ich lístkom domov, je jasné, že sa odhodlajú vstúpiť do Adamovho záprahu. Cesta je však veľmi nebezpečná, ale so svojou odvahou a pomocou starého huskyho Talona, sa im to môže podariť... (TV JOJ)

han.ci

Tohle bylo sladké! Děsně. Rozhodně doporučuju, určitě bych to pustila i dětem. Štěnda jsou k sežrání, navíc mají docela naivně vtipné hlášky, které nikoho neurazí. I lidské obsazení a jejich příbeh se dá snést, když opominu přehnanou postavu jednoho mushera, který na závodech škodí komu může. ()

benny159

Nemôžem dať iné hodnotenie :) Tie šteniatka zlatého retrievera boli proste super. Už len kvôli tomu, že jedného takého retrievera mám doma :) ()

rogger

Ach ten Disney, ten to na deti vie. No a obsadiť do hlavných úloh "hovoriace" šteniatka a preteky psích záprahov urobiť v takom peknom prostredí to proste zaberá. Pekne vyzerajúca roztomilá rozprávočka! ()

Tambry1231

Tento film je rozkošný. :3 Šťeniatka sú roztomilé a mojho oblúbeného druhu ( Zlatý retriever ). Neviem prečo, ale páči sa mi ako do neho dali takú detskú naivitu. Potom nádherné Alijašské prostredie. TÁPOLÁRNAŽIARAJESUPER! A celkom zaujímavý príbeh. Sice "postava chce byť športovcom, ale pritom sa musí niečo naučiť" sa mi zdá otrepané... ale tu to urobili inak a zaujímavejšie- hlavné postavy NECHCELI byť športovcami, oni len chceli pomocť kamarátovi a potom sa dostať domov. Dobrí ludia ( psy ;P ) boli už od začiatku, ale naučili sa, že aj keď sa zdá že si tam kde by si nemal byť, v skutočnosti to može byť naopak. A je tam aj pár vtipných momentov :) Odporúčam ( aspoň pre deti ). Dovod prečo som dala iba 4 hviezdičky je pretože to medzi oblúbené filmy nepatrí a pretože niektoré časti sú trochu nudné. Ale inač je to fajn, odpočinkový film, hlavne ak máte radi psy. :) PS, neskúšajte to doma. XD ()

weris

Klasická happyendovka s roztomilýma malýma hafanama :) ..Průběh byl sice hodně předvídatelný, ale celkem pěkně se na to koukalo..už jenom z toho důvodu že mam pro psi slabost :D ()

Tominko12

Žiadny silný príbeh, ale mierne nadpriemerná klasika. Žiadny nový námet, no fajn spracovaný. Nie je to strata času, takže na pohodové popoludnie odporúčam. Veľmi dobrá oddychovka, ak máte radi zvieratká a rodinné filmy. ()

Kaena999

Nejdem sa vyjadrovať k deju, scenáru či hereckým výkonom...nemalo by to cenu. Podstatných v tomto filme bolo 5 chlpatých béžových gulí a jeden huňatý hasky s magickým pohľadom =). Pokiaľ máte radi psíkov, tak sa rozhodne budete pri pohľade na túto šesticu rozplývať... ()

Silasik

Steniatka su krasne a kazdy kto ma rad psy si tento film musi pozriet. Ako lahka sobotna oddychovka na odreagovanie to fakt nikomu neublizi. ()

Majduskabb

Nevím proč, ale tenhle díl mě až tolik nebavil. Kdyby tam nebyly ty krásný štěnda, tak bych to asi po chvíli vypla. Ukamenujte mě, ale štěňata ve psím spřežení se mi jeví jako absolutní blbost a rozhodně mi to nepřijde moc výchovné. Ale za to, že se znovu vrátil Budderball a jeho parta, musím ty 2* dát, protože jsou naprosto k pomuchlání. ()

Laslo

Pekné aljašské prostredie s peknými psíkmi.Celkom dobrý rodinný film v ktorom Vás pobavia malí roztomilý psíkovia a naladia Vám veľmi dobrú atmosféru.Tento film mal dobrý námet aj dej.Nebolo by zlé keby bola aj dalšia časť tohto rodinného filmu.Moje hodnotenie k tomuto filmu je 55% ()