Tínedžer Jake Tyler (Sean Faris) sa práve s rodičmi a bratom prisťahoval do Orlanda a nastúpil na miestnu strednú školu. Rovnako ako mladší Charlie (Wyatt Smith), ktorý žne úspechy v tenise, je i Jake športovo nadaný hráč amerického futbalu. A zakrátko zistí, že dobrú kondíciu bude potrebovať! Keď ho totiž pôvabná spolužiačka Baja Millerová (Amber Heard) pozve na večierok, Jake narazí na vyhláseného bitkára Ryana McCarthyho (Cam Gigandet) – a po tom, čo od neho dostane poriadnu nakladačku, sa Jake rozhodne, že to nenechá len tak. Obráti sa na majstra bojových umení Jeana Roquu (Djimon Hounsou), ktorý ho naučí nielen bojovať, ale i uvedomiť si, aký skutočne je. No hoci Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že ďalší stret so surovcom Ryanom je nevyhnutný... (TV Dajto)

GodKnows

klišé nad klišé a predsa ma to viac ako slušne pobavilo.......pretože som stále viac a viac zaťažený na hudobnú stránku filmu tak tu nemám čo vytknúť....fantastický soundtrack s bomba songami....hlavne 12 Stones - Anthem for the underdog, Rise Against - Under the knife a The Red Jumpsuit Apparatus - False Pretense jednoducho poriadne vypalovačky......práve preto je to u mňa za 4* Update: The Cribs - Be safe........super pesnicka....minuly rok ju hrali na bazant pohode.... ()

Jaxx84

Jo to vlastně strašná pohádka...pro každého člověka co někdy cvičil bojové sporty nebo jen vlezl do posilovny je to úsměvně naivní...ALE...nějak to v tom filmu zas tolik nevadí, sympatičtí herci + vždy úžasný Djimon Hounsou (kdyby byl takhle nabušený v Gladiátorovi, tak by po Croweovi neštěkl ani pes =) Dost mi to připomínalo scénář Karate tiger 1 (včetně kliků s bráchou na zádech), samozřejmě Fight Club (nápad se spolkem rváčů)...ale jak říkám, nebylo to zas tak velké klišé, aby se u toho člověk nebavil, takže 3 ***. Jako ,,nakopávací film" super...a možná se na to i podívám někdy znovu =) ()

R.A.D.E.K

První polovina filmu za moc nestála . "Amíci" se nám opět pokoušeli dokázat, že mají nejhezčí holky na světě a nejsvalnatější borce typu Rocky a spol.. Druhou polovinu bych řadil už do lepšího holywoodského průměru , zvláště souboje byl dobře natočeny.Nic odpadového, ale ani nic převratného. 50% ()

Votvirak

Už od začátku je očividný konec :) No a co , bojové scény o kterých je celý film jsou dost dobrý(samozřejmě nelze srovnávat s ,,Klub rváčů'' ) ale i tak to má něco do sebe. Díky Rise against,kteří mě příjemně překvapili dám 4 * ()

Rousseau

Štěstí bylo, že jsem tento americký teenagerský film o bojovém umění viděl dřív než většinu asijských mlátiček. Takže mi to přišlo celkem výživné a Amber Heard je navíc nádherná holka, ale vedle filmů jako Yip Man nebo Ong-bak to vůbec nemá šanci. ()

10Domik10

Dajme tomu že to je film ukazujúci techniky zmiešaných bojových umení. Ak áno svoj účel splnil veľmi dobre (hl.Djimon Hounsou). Ten týnedžerský príbeh s množstvom klišé okamihov sa rovná ďalším stovkám podobných filmov, avšak tie techniky grapplingu, MMA, Jiu-Jitsu sú fakt na film s takýmito mladíkmi vymakané. ()

Skautka

Moc jsem tomuhle filmu ze začátku nevěřila, ale od poloviny to začalo pěkně nabírat na oprátkách a než jsem se naděla mačkala jsem myš napětím, který z těch dvou to schytá víc. Jak tady tak čtu vaše názory tak máte pravdu v tom, že je to trošku jinačí Karate Kid. Až na to karate :D. Trošku se mi tam nelíbila ta holka, ale to je tak vše. Kombinace Cama Gigandeta a Seana Farise byla správná volba. Skvělej film, určitě se podívejte. ()

cafu94

Výborný film o ,,zápasení".Viděl jsem jej už moc krát a pořád mě neomrzel.Výborný děj, skvělý Sean Faris, kterému tyhle role neskutečně sednou a v poslední řadě okouzlující Amber Heard. ()

thoosah

Ač jsem měl sto chutí to vzdát, nakonec jsem to nikdy nevzdal. Těch věcí, co mě štvalo. Maximálně stupidní scénář, dopředu čitelný od prvních minut, všechny ty "missky" na každé párty a škole, masakr dokonalá párty ve velkém, americkém nablýštěném stylu, náctileté nánynky, které si natáčejí všechno na svoje ajfouny a okamžitě to dávají na jůtub, srdceryvné příběhy žáka i trenéra s morálními principy na nejvyšším levelu. Nou, fenks. ()

Sentax

Tento film ma zaujal a vysoko predčil moje očakávania. Od filmu, v ktorom je toľko násilia som nečakal také skvelé myšlienky. Film zobrazuje každodenný boj postáv. Teraz nemyslím boj v boxe, ale zápasy, ktoré každý z nás vedie denne. Všetci denne prekonávame množstvo prekážok a to isté prežívajú aj postavy vo filme. Či už je to Jake (vnútorný súboj so spomienkami na otca), jeho mama a brat, sám tréner Jean a aj Max. Film nám sám v názve vraví: "Nikdy to nevzdávaj!", ale už počas filmu tréner, ktorý symbolizuje životnú skúsenosť a múdrosť učí Jakea, že netreba za každú cenu vyhrať. Tento film si určite zaslúži byť na svetle sveta a mňa dostal. Niesol v sebe veľké myšlienky a po filmovej stránke mal dej, plynulosť, akčnosť a hlavne kvalitný soundtrack. Ten počúvam dodnes. ()

LolopelS

Presne po takýchto filmoch sa chodia mládenci biť na diskotéky a fotiť do kúpelne. Kto už by to bol povedal, že to dopadne tak krásne, všakže. Obsahovo je to len jednoduchý film pre jednoduchých ľudí. ()

Hunadarik

Neviem prečo väčšina ľudí tento film podceňuje. Predsa je to iný žáner , kde ide o bitky a každý máme iný vkus na filmy , no tento má v sebe niečo , čo pre mňa znamenalo viac ako "klišé" film...Nechytá sa na warrior-a , ale rozhodne motív , úsilie a motivácia robia tento film niečim viac ako priemerným 3* filmom. ()

Thrain

Never Back Down je hodně dobře natočený akční film operující s MMA tematikou. Hlavní hrdina snímku se dostane do křížku s dvojnásobným vítězem turnaje Beatdown, ale není to pouze on s kým se musí vypořádat. Je to především on sám s kým musí svést vítězný souboj. 78% ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

11.05.2012

Tohle je docela překvapení. Jelikož má Matthew Vaughn spoustu práce ve světě marvelovských mutantů (natáčení sequelu X-Men: První třídy je naplánované na první polovinu příštího roku), s pokračováním… (viac)