Tínedžer Jake Tyler (Sean Faris) sa práve s rodičmi a bratom prisťahoval do Orlanda a nastúpil na miestnu strednú školu. Rovnako ako mladší Charlie (Wyatt Smith), ktorý žne úspechy v tenise, je i Jake športovo nadaný hráč amerického futbalu. A zakrátko zistí, že dobrú kondíciu bude potrebovať! Keď ho totiž pôvabná spolužiačka Baja Millerová (Amber Heard) pozve na večierok, Jake narazí na vyhláseného bitkára Ryana McCarthyho (Cam Gigandet) – a po tom, čo od neho dostane poriadnu nakladačku, sa Jake rozhodne, že to nenechá len tak. Obráti sa na majstra bojových umení Jeana Roquu (Djimon Hounsou), ktorý ho naučí nielen bojovať, ale i uvedomiť si, aký skutočne je. No hoci Jakeovi nejde o pomstu, je jasné, že ďalší stret so surovcom Ryanom je nevyhnutný... (TV Dajto)

kluk z Na

Todle je fakt sračka. Tisíckrát nastavovaná kaše úplně ve všem, bez minimální snahy se lišit. Film bych doporučil nenáročným divákům ve věkové skupině 10-15 let. Zdejší hodnocení nechápu, asi jinej gang. ()

Honny2

Tak to je moje! Mam rád tyhle filmy typu: hodnej kluk dostane přes hubu, tak začne trénovat, svým charisma přebere záporákovi holku a pak ho ještě skope do kuličky. Námět už dost okoukaný a je fakt, že tvůrci Never Back Down opravdu nevymysleli nic novýho. Ale já se opravdu dobře bavil! Evan Peters sednul do své role skvěle a krásně zavískal, když na mobilu viděl jak dopadl závěrečný souboj. 70% ()

melloun

Fight Club pro mladší obecenstvo? Není zde žádná hlubší myšlenka, ale žádný výplach mozku se také nekoná. Bitky jsou přehledné a hezky se na ně dívá. Hlavnímu hrdinovi Jakeovi budete brzy držet pěsti, protože ze začátku je z něj jen otloukánek pro Beatdown krále Ryana. Rozhodně příjemné překvapení, od kterého jsem moc nečekal. ()

Grizzly

Teenage party romantaky + Karate Kid (jen misto mistra Myagiho je cernej mistr Roqua :)) s lehkou davkou fight clubu. Sice je skoda, ze je hlavni hrdina takova vygelovana buznicka, ale zase nulovy zkusenosti se rvackama mu verite stoprocentne. Vyhranej turnaj uz min. Libilo se mi to. Neotrela kombinace fightu s atmosferou teenage filmu mi presne sedla. Navic ty bitky nejsou vubec spatne natoceny. Pro mne tak 70%. ()

Heui

Oddychovka plná hezkejch holek, nabušenejch borců, zápasů ala Klub rváčů. Děj měl spád a zábavné to taky bylo..I když byl děj předvídatelný od 30.minuty a prošpikován tucty ohraných klišé, přesto na těch 3 a půl * má...myslim že chlap nepohrdne díky těm zápasům, holka díky těm vyrýsovanejm frajerům :) ()

KOZEL84

Ono by se určitě dalo dát víc,protože je to jen zábavná blbinka co uteče.Jenže to by mě nesměli srát všichni ti naolejovaní teploušci a tupé nány ala Beverly Hills.Měl sem neodolatelnou chut' odpovědět na jejich otočky a fyntičky heverem z mazdy.Teda Forda. ()

pirko7

Řekl bych že průměrný film, nějak extra mě to neoslovilo, ale špatný to rozhodně není. Boje jsou povedený. A příběh tam nějaký prostě je. :-) ()

frolish

Naivna, okukana, klise prekypujuca a samoucelna teenagerska oddychovka s primitivnymi dialogmi a slabuckym predvidatelnym scenarom. 50% ()

Jeremiah

Nejen o lásku, o vše v životě je nutné bojovat a při prvním nezdaru to nevzdávat. Kéž bych měl tolik síly a víry k uskutečnění této myšlenky. ()

Aere

Je to svižný, je tam plno holek v bikinách, namakaný frajeři si dávaj do držky, hezky to skončí a všechno je to zabaleno v úhledném moderním klišovitém kabátku. Ty 3* sou tak akorát. ()

solid

Kupodivu koukatelná věcička, ikdaž děj je prostý jak bulharská prostitutka, potěší, že se nebojí trochu rozvíjet i vedlejší postavy a dá jim tak nějaký rozměr. Velmi dobrá byla práce s kamerou, ale samozřejmě největší kvalitou filmu je akce. Ikdyž miluju Rockyho musím uznat, že na tohle se kouká mnohem lépe, protože to působí reálněji než jen obyčejné bouchání pěstí do soupeře. A tady se bouchá víc než dost. dávám spokojených 70%. ()

Joll

Film plný klišé, a zatím spíše méně známých hvězdiček, jako by jel přes kopírák 90 tých let Bčkové produkce. Možná proto, se mi líbil a vůbec mi nevadilo jak to připomíná Kickboxery, karate Tigry, Karate Kidy, Leony a spousty jinejch s podobnou tematikou která byla tak děsně populární na přelomu 80 a 90. let. Navíc Sean Faris je hotovej Tom Cruise za mlada ale s vyší postavou a lepším profilem :) Prostě a jednoduše tenhle filmík mě kopl zas pěkných pár let zpátky v trošku lepším kabátku a hlavně nic moc nesliboval a taky proto jsem si ho asi tak dost užil.4 hvězdy jsou vůči jinejm filmům sice trošku nefér, ale teď to tak cítím. ()

Radek.SCH

Já vím, já vím, JÁ VÍM. Je to béčko jak Brno, ale je to tak neskutečně COOL, že to jsem tomu filmu schopen odpustit. (A to se považuju zá náročného diváka!) Bylo tam všechno, co by mainstreamový film pro puboše měl mít: hezké holky, akci, trochu násilí a styl. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

11.05.2012

Tohle je docela překvapení. Jelikož má Matthew Vaughn spoustu práce ve světě marvelovských mutantů (natáčení sequelu X-Men: První třídy je naplánované na první polovinu příštího roku), s pokračováním… (viac)