Perníkový tatko

• Česko Perníkový táta (viac)
USA, (2008–2013), 49 h 16 min (Minutáž: 43–58 min)

Tvorcovia:

Vince Gilligan

Hudba:

Dave Porter

Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn, Dean Norris, Betsy Brandt, RJ Mitte, Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Giancarlo Esposito, Jesse Plemons (viac)

V kompletní druhé sezóně seriálu Perníkový táta Waltovi (dvojnásobný držitel Ceny Emmy® Bryan Cranston) a Jessemu (Aaron Paul) vše přerůstá přes hlavu. Jejich podnikání dosahuje nových rozměrů a oba zažívají, co všechno obnáší obchodování s drogami. Proslulý modrý amfetamin z nich udělal boháče, ale pro Walta je stále složitější skrývat pravdu před svou manželkou Skyler (Anna Gunn), synem Walterem juniorem (RJ Mitte) a švagrem Hankem (Dean Norris), protidrogovým agentem. Ze všech sil se snaží udržet svůj život pod kontrolou, musí se ale potýkat s brutálními drogovými dealery, stále odtažitější ženou a synem, blížícím se narozením dcery a drogově závislým obchodním partnerem – a při tom všem navíc bojovat s rakovinou plic v konečném stádiu. Za kamerou Perníkového táty: Kompletní druhé sezóny stál Michael Slovis, střihu se ujala držitelka Ceny Emmy® Lynne Willingham, A.C.E. Výkonnými producenty byli Vince Gilligan a Mark Johnson. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa swenyx k tomuto seriálu (63)

ABQ (2009) (S02E13)

Naprosto top, Walt bude mít Skyler co vysvětlovat, ale vzhledem k tomu že tu máme ještě další 3 série nevěřím, že jí vše už řekne. Tatík přítelkyně Jesseho ještě asi nebyl ready na práci, jsem zvědavej jaký to bude mít následky. A taky se nám konečně ukázal ten červenej medvěd, co byl na začátku plno epizod. ()

Už ne (2010) (S03E01)

Skyler už všechno ví, wow. Walt dostal hodně zajímavou nabídku, mám pocit že jí vezme. Jesse se vrací z léčebny. ()

Kůň bezejména (2010) (S03E02)

Jesse provedl dokonalý pojeb na rodiče. Mexický borci asi budou mít něco společnýho s Tucem. ()

S.S.T. (2010) (S03E03)

Walt se nastěhuje zpět a Skyler řekne Waltový tajemství své právničce. Ale mohlo by se už začít něco dít, přece jen je už docela dlouho klid. ()

Zelené světlo (2010) (S03E04)

Docela výplňový díl, nic extra se neděje kromě Walta kterej dostal "vyhazov" a Jesseho kterej vzal věci do vlastních rukou a začal kuchtit sám. ()

Už zase (2010) (S03E05)

Nová kuchyňka pro Walta, wow. Hank je hodně blízko Jessemu a Skyler se začíná měnit a vypadá to, že ji za chvíli Waltův job nebude vadit :D ()

Západ slunce (2010) (S03E06)

Ty vole, takovej kousek a bylo by vše venku. Hank je fakt dobrej, ostatní jeho kolegové dělají leda tak hovno. Ale vzhledem k tomu že Tucovi borci teď ví že Tuca zabil Hank, tak možná změní cíl na něj. Což by se v rámci byznysu hodilo Jessemu i Waltovi. ()

Osudová minuta (2010) (S03E07)

Opět on the top. Hank rozskračkoval ty dva ujetý "drsňáky" už taky bylo na čase, už mě srali. Walt se snaží rozmluvit Jessemu žalobu na Hanka a tak se ho snaží dostat k sobě do jobu. ()

Vidím tě (2010) (S03E08)

Bože doufám že Hank přežije, určitě patří do top 5 nejlepších postav, doufám že ho jen tak neoddělaj. Walt slíbil dost velkou věc, 400 liber zboží za týden, tak to jsem zvědavej, navíc ještě s Jessem kterej podle mě něco dojebe :D ()

Kafkárna (2010) (S03E09)

Ty vole tak ta Skyler je neskutečně vychcaná svině :D Přijít s takovým výmyslem. Ale najednou jsou Waltovi prachy dobrý co ? No, najednou to nejsou Waltovi prachy, ale naše prachy :) Jen popravdě nechápu že tomu Marie uvěřila. Jinak Jesse si zadělává na pořádnej problém, Gusovi se okrádání nebude moc líbit. ()

Moucha (2010) (S03E10)

Díl kterej se nebál vystoupit ze zaběhlého standardu. Náhodou se mi mega líbil, bylo to funny(asi zatím nejvtipnější díl) a na Waltovi bylo zároveň vidět že ho smrt Jane fakt bere. ()

Městečko Abiquiu (2010) (S03E11)

Skyler se dost změnila, ale líbí se mi to, jsem rád že chce Waltovi pomáhat až tak moc. Thomase bude chtít Jesse asi oddělat. Hank je dost frustrovanej, není divu, ale uvidíme, připomíná mi Walta ze začátku rakoviny, taky nechtěl nic řešit a byl takovej bez motivace. ()

Polovičaté řešení (2010) (S03E12)

Ty píčo, tak tobě jebe, to jak se s tím Walt nesral, ten progress v charakteru je insane. To jsem zvědavej co na to Gus, to bude ještě pořádný drama. ()

Konečné řešení (2010) (S03E13)

Gus bude zuřit, dokonalý zakončení série, už teď patří tenhle seriál do mých top 3 seriálů, je to neskutečná podívaná, říkáte se že je to už vrchol a že nemůže být nic víc, ale každým dílem zjistíte, že sakra může! ()

Krabicový nůž (2011) (S04E01)

Gus chápe jak moc je pro něj Walt důležitej, proto mu dá jen lekci o tom, že se nebojí zasáhnout. Heisenberg on top. ()

Revolver osmatřicítka (2011) (S04E02)

V celku klidný díl, Skyler se snaží koupit myčku, Jesse pořádá party a Hank dělá pokroky, doslova. ()

Otevřený dům (2011) (S04E03)

Skyler zabodovala, geniální přesvědčení o prodeji automyčky. Marie začne dělat píčoviny, opět. Hank pomáhá s případem. ()

Důležité body (2011) (S04E04)

Hank se rychle uzdravuje a začíná zase v pátrání. Skyler a Walt řeknou rodině jejich báchorku o gamblingu. WW ()

Brokovnice (2011) (S04E05)

Gus vodí Jesseho za nos. Walt se nejspíše stěhuje zpět domů. Zároveň Walt v afektu řekl Hankovi podstatný info, zápisky z deníku Galea byly logicky od někoho jinýho, takže Hank patra dál. Nedokážu si představit jaký to bude, až to Hank zjistí. ()

V rohu (2011) (S04E06)

Walt Junior dostane Challenger, jo to přesně sedí do historky, kterou si se Skyler vymysleli :D Gus pěkně rozhádal Walta a Jesseho. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis