Při dlouhé a těžké noci ve varně pervitinu bojují Walt a Jesse s otravnou mouchou, která prostě odmítá zemřít. (Netflix)

Honzimir67

10/10 - Nejhůř hodnocená epizoda. Svým způsobem chápu, ale když se člověk zamyslí, dojde mu, že tato epizoda je perfektní. Ano, tento díl by se dal považovat za pouhou "výplň" určité mezery v příběhu, protože má pomalé tempo a žádnou pořádnou akci, jenže zároveň se zaměřuje na detaily vztahu mezi Jessem a Walterem, na takové, na které se zbytek seriálu úplně vykašlal. Díl perfektně vystihuje, jak se daný vztah změnil od samotného počátku a daná moucha, o které je celá epizoda, co jsem zjistil, není pouhá moucha... Tato moucha, stejně tak jako spoustu jiných věcí v BB, symbolizuje odlišné pocity a emoce, kterými si právě v epizodě Jesse a Walt procházejí. Za mě bylo fajn dát si pauzu od klasické a typické Breaking Bad akce a chvíli se soustředit čiste na hlavní dva protagonisty a na jejich "ne tak vážné" problémy. Jedna z nejzajímavějších epizod v Breaking Bad vůbec. ()

LachtanShows

Říkal jsem si, že se není čemu divit ohledně čísel u tohoto dílu, když jej dělal režisér osmých Star Wars, poté jsem se ale dozvěděl, že Johnson stojí i v 5. sérii za vůbec nejlepší epizodou seriálu a nehodlám ho tedy za Mouchu bičovat. Díl je to spíše výplňový, absolutně nenavazující na blízké předchozí dění. Naštěstí se ale vrací k událostem konce druhé sezóny a dává dohromady celkem důležité souvislosti. ()

castor

Někde v půlce se obrýlený plešoun zeptá svého parťáka, zda má jeho příběh nějakou pointu. Přesně tohle mě napadlo u sledování epizody s mouchou v laboratoři. Chápu ironii, akceptuji, že jsme se měli víc ponořit do Waltova vnitřního konfliktu, rozumím tomu, že jsme se měli zastavit a „pochopit“, jak se vztah mezi ústředním duem od samotného počátku změnil… ale prostě to na mě nefungovalo. Místy mám z některých pasáží pocit, že jsou tvůrci po úspěších předchozích řad na koni a přespříliš tlačí v do sebe zahleděnou exhibici. ()

Nathaniell

Opravdu nemám v plánu zde zvlášť hodnotit a komentovat všechny díly Perníkového táty, protože ačkoliv jsou některé možná slabší, jiné mají brutální grády a vysoké hodnocení sérií je jednoznačně zasloužené. Tenhle díl byl však o něčem úplně jiném. Nejen o komických pasážích, ale také o neskutečném psychologickém dramatu v závěru, který mi rozbušil srdce a já jen napjatě čekal na každé další slovo, které Walter řekne. Toliko bez spoilerů a jistě jasně... PECKA. 5* ()

Frajer42

Spoilery! Neskutečně atypický díl, který se evidentně nezavděčí každému. Musím se přiznat, že i já jsem se trošku nudil. Jedná se o hodně oddechový díl s příjemným nádechem humoru. Waltovi tentokrát zkříží cestu otravná moucha. Souboj s ní mi připomínal takřka každodenní realitu. Dojemné rozhovory mezi feťákem a Waltem jsou sice velmi intenzivní a uvěřitelné, ale nepatří k tomu nejlepšímu, co mi seriál nabízí, takže jsem přeci jen vyloženě neslintal blahem. Slabší tři kousky. ()