Walt jede navštívit rodinu, která je stále pod dohledem, a musí řešit následky výbuchu v Casa Tranquila. (Netflix)

castor

Kdo má kovovej kroužek na konci ptáka, měl by se klidit... Nakonec navazujeme tam, kde jsme skončili. Walt má v očích vítěznou jiskru, likviduje stopy, zatímco Skyler si definitivně uvědomuje, s KÝM sdílí jednu postel. Samozřejmě je škoda, že výrazná vedlejší postava (Gus) z předešlé série je pryč, uvidíme, zda díru dokáže zalepit nedůvěřivý Mike nebo někdo úplně jiný. Určitě vydařenější rozjezd série než v předchozím případě. A zároveň uvidíme, kdy a zda se zase začne vařit modroučký meth. Navíc je tu klasický start jako v minulosti – scénou vytrženou z kontextu. Takže uvidíme, kdy Waltovi narostou vlasy, proč vypadá (lehce) jak bezdomovec a jakým způsobem se propracuje až ke kufru se samopalem. ()

Anderton

Zatiaľ najlepší otvarák série. Logiku akcie na policajnom sklade radšej riešiť nebudem, pretože oveľa príjemnejšie je sa len ňou nechať unášať a dokonale sa baviť. A dokonale baviť sa dá v tejto časti pri každej scéne. ()

Frajer42

Spoilery! Hned na úvod pro mě ti čuráci tvůrci připravili odporné překvápko. Jen tak jim nezapomenu, že ten bývalý mrdák od Skyler stále žije a co víc, on se má dokonce čile k světu. To je opravdu odporné! Také jsem úplně nezachytil, jak se z plešatého lidoopa tak rychle stal novodobý bystrý Dr. House a skalní opora DEA. Naštěstí se zde objevila ta taškařice s magnetem, která se mi velmi líbila, proto hodnotím velice solidně. ()

zdenur

FlashForward dělá strašně moc a v seriálu se objevuje často. Ten, který se objeví v této epizodě není ani tak šokující, ale rafinovaně poodhrnuje roušku tajemna a v mysli se zjevuje až do finální epizody. Celkově je díl napínavý a nedá vydechnout. Startuje epickou jízdu nejlepší finální série. ()

LachtanShows

Nečekal jsem, že po předešlém finále bude i úvodní díl do nové řady tak intenzivní a že mě bude zdejší rafinovanost tolik bavit. Je to známka toho, že ta nejsilnější sezóna bude pravděpodobně kvalitní úplně celá. ()

0verseer

BB je seriálový klenot, ktorý doposiaľ zvládol napriek očakávaniam, že niekedy zákonite musí dosiahnuť vrchol, stále posúvať latku vyššie a vyššie. Prvá časť záverečnej série je skvelou predzvesťou epického vyvrcholenia. ()

adamix

A Skyler nám tentoraz schudla. A to behom jedného dňa. Ako je to možné? Skvostný otvarák do poslednej a podľa všetkého najlepšej série tohto megaseriálu. Horím nedočkavosťou a podľa úvodu to vyzerá, že toto bude to najlepšie, čo v seriálovej histórii uvidím. ()

swenyx

Jesse plácne totální kravinu a vyklube se z toho plán na zničení důkazů. Ted skončí v nemocnici. Jen ten začátek epizody jsem moc nepochopil, asi to byl nějakej sneak peak do budoucna? ()

SpiderMan28

Skvělý úvod do páté série, jediný velký problém dílu je kráva Skyler, je tu víc než bych si přál a opět je stejně tupá jako vždy.  Škoda že Ted žije, mohl ten mámrd už konečně vypadnout. Magnety!! 7,5/10 ()