Úsměvem ke štěstí

(neoficiálny názov)
  • USA Validation

Hugh Newman (T.J. Thyne) pracuje na konci tmavé chodby jednoho parkoviště a potvrzuje zákazníkům parkovací lístky. Obyčejná, nudná práce, že? Ale proč je u něj taková fronta? Hugh se totiž od tisíců podobných zaměstnanců něčím liší. Na každého se usměje a každému řekne něco krásného. Dělá to proto, že miluje lidské úsměvy. Jenže když se jde jednou nechat vyfotit na řidičský průkaz, potká dívku, která všem jeho pokusům o vyvolání úsměvu odolává... (Kryat)

Trauma

Nejdřív to vypadalo slibně, přestože to zavánělo kýčem tak mi vůbec nevadily pitomé úsměvy ani infantilní zpívání a moc se mi to líbilo dokud nedošlo na trapné vysvětlování v závěru a potlesk při polibku, který to uplně zabil. Ale co, bavila jsem se :) ()

ZnalecH

Neuvěřitelný film, který mě dohnal k slzám. Rozhodně doporučuju si těchto 16 minut zažít. Člověku se úplně rozsvítí den. ()

thestral

Přestože černobílé, plné barev. Myslím, že tenhle krátký kousek štěstí a úsměvů musí dodat barvy do života snad všem, co se na to podívají...člověku se udělá krásně uvnitř ()

goodnic

Neuvěřitelně mile působící dílo, které by měl povinně shlédnout každý. Ještě nikdy jsem nebyl takovýmto způsobem ovlivněn - prostě jsem se ani nemohl hnout, dokud to neskončilo. Jediné co mi vadilo bylo právě to, že filmek skončil :-). ()

LetztesBiest

Nevím nevím ... pointa se mi docela líbila, ale celé mi to připadalo až ... jak to říct? Přehnaně pozitivní? Jasně, je lepší, když se k sobě lidé chovají mile a nepotěší mě, když se na mě někdo mračí, ale tohle mi přišlo takové nerealistické a umělé ... ()

rottik-cb

V reálném životě tyhle sluníčkové typy, které mají pro každého vymyšlenou instantní lichotku, úplně nesnáším, nicméně hlavní hrdina tohoto filmu mě ani moc neštval. Cekem milý, pro spoustu lidí určitě inspirativní krátký film. Pozitivně hodnotím režii i kameru, černobílost snímku dodává na zajímavosti. ()