Úsměvem ke štěstí

(neoficiálny názov)
  • USA Validation

Hugh Newman (T.J. Thyne) pracuje na konci tmavé chodby jednoho parkoviště a potvrzuje zákazníkům parkovací lístky. Obyčejná, nudná práce, že? Ale proč je u něj taková fronta? Hugh se totiž od tisíců podobných zaměstnanců něčím liší. Na každého se usměje a každému řekne něco krásného. Dělá to proto, že miluje lidské úsměvy. Jenže když se jde jednou nechat vyfotit na řidičský průkaz, potká dívku, která všem jeho pokusům o vyvolání úsměvu odolává... (Kryat)

Kryat

Zcela náhodou jsem objevila tento klenot, který vyhrál jako krátkometrážní film mezinárodní filmový festival. Při sledování tohoto dílka mi neustále narůstal širší a širší úsměv na rtech, až už to víc snad ani nešlo. Na konci jsem měla v očích slzy radosti, což už se mi u sledování čehokoli dlouho nestalo. Úplně strašně moc mě mrzí, že je teď půlnoc a všichni v baráku spí a já jim o tom nemůžu hned říct, tak to říkám aspoň vám:) A říkám si, že by teď na konci roku bylo krásným předsevzetím do roku nového, aspoň jednou denně vyvolat na něčí tváři úsměv. Mějte se a hlavně: SMĚJTE SE! Ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=Cbk980jV7Ao ()

TakeruDavis

Někdy jsou ty nejdojemnější věci v malém balení. Nejinak je tomu zde. Když pak Victorie vyprávěla příběh své matky, tak jsem se prakticky topil v slzách. ()

desolator6

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ()

Balakriele

Nálada na bodu mrazu? Je libo recept? Pro některé (ne u všech zapůsobí - riziko léčby) je tu připraven šestnáctiminutový snímek o chlapíkovi, jež má neuvěřitelnou schopnost - navrátit lidem a jejich tváři ztracený úsměv. Validation by prostě měli prodávat v lékárně místo antidepresiv :-) ()

derewi odpad!

Kýčovitá, rádoby pozitivní zvláštnost. Je jasné, že chvála a opěvování kladných stránek většinou potěší. Co mi vadilo nejvíce? Říkal jen fráze. 90% z nich sedí na každého. To vše, aniž by je blíže znal. Vidím v tom mnoho patosu. Dokonce i „negace“. Když jim přestal říkat povzbudivá slůvka, rozčilovali se. Jak jinak. O „USA Happy end“ ani nemluvě. ()