Úsměvem ke štěstí

(neoficiálny názov)
  • USA Validation

Hugh Newman (T.J. Thyne) pracuje na konci tmavé chodby jednoho parkoviště a potvrzuje zákazníkům parkovací lístky. Obyčejná, nudná práce, že? Ale proč je u něj taková fronta? Hugh se totiž od tisíců podobných zaměstnanců něčím liší. Na každého se usměje a každému řekne něco krásného. Dělá to proto, že miluje lidské úsměvy. Jenže když se jde jednou nechat vyfotit na řidičský průkaz, potká dívku, která všem jeho pokusům o vyvolání úsměvu odolává... (Kryat)

Cikinko

V jednoduhosti je krása :) Naozaj som mal po zhliadnutí tohoto krátkometrážneho snímku úsmev na tvári ! . Vynikajúci nápad a bravúrne prevedenie pomocou dvoch ľudí muža a ženy. 5* ()

MirkaP

Velmi milá a pozitvní záležitost. Ve zkratce (která sebou nese určité zjednodušení a šablonovitost) je vyjádřeno vše podstatné. Kdo u toho aspoň nezaslzel, nemá srdce. ()

miligretchen

Parádní komentář: Viktooorka :) Ten se opravdu povedl.Jinak do pochmurných temných dní jako jsou tyhle je to skutečně balzám :) Škoda jen,že takové lidi moc nepotkávám.Měli bychom s tím něco dělat. ()

Marketa0603

Už ani nevím, jak jen se tvůrcům povedlo, že to mělo zápletku a přesto z toho na všechny strany nepřestával sršet optimismus. Vím jen, že jsem se taky beznadějně nakazila.. ()

Enelya

I přestože Validation patří mezi přeslazené krátké filmy s předvídatelným koncem, na konci na vaší tváři úsměv chybět nebude. :) ,You are amazing!!!YOU ARE AWESOME!!!:-)" P.S. Úsměv plodí další úsměvy, zkuste se usmát na někoho cizího, možná mu zlepšíte den:)) ()

Via

Hezký milý filmeček nejen o důležitosti radosti z malých věcí a překrásné lidské vlastnosti - úsměvu ;) Aneb jak jej vykouzlit i jak jej velmi snadno zahnat... originální, příjemné herecké výkony a konec... velmi milý :) ()

Lollirot odpad!

Pozitivní přístup? Ano. Tímhle stylem? Jen to ne. Co zdejší uživatele potěšilo a zahřálo, ve mně vyvolalo tak akorát znechucení (což není až tak neobvyklý jev, zdá se). Vždyť (nejen) v Americe má člověk vždy zůstat sám sebou, nepřetvařovat se a upřímně a otevřeně říci svůj názor, což? Aspoň je to jedno z nejčastějších poselství. Tenhle šašek naproti tomu každému navykládal, co chtěl dotyčný slyšet a kupodivu mu to stačilo k vykouzlení blaženého úsměvu. Mě by ty prázdné lichotky jistojistě neuspokojily a napadá mě, že by těm lidem, potažmo zdejším rozplývajícím se uživatelům, stačil nějaký naprogramovaný robot, který by dokázal vyslovit pár těch duchaplných vět o tom jak je člověk úžasný a potřebný, a hned by jim to prozářilo den, no ne? (I don’t wanna live on this planet anymore). Kdyby to bylo v Simpsonech, Homer by byl první zákazník a radostně by zajuchal - a tam bych to pochopila, protože ten jaksi nevykazuje zrovna nejvyšší míru intelektu, že. Jistý potenciál tomu tedy upřít nelze - pokud by to celé byla čistá ironie (jako že v prvních momentech má člověk ten dojem), smála bych se taky, takhle je mi asi zapovězeno dojít úsměvem k zaslíbenému štěstí. ()

Dragiii

It's a wonderful life - nápis na budově vystihuje přesně obsah celého filmu. Ten je sice do jisté míry trošku přehnaný, ale i tak patří mezi absolutní špičku kraťasů. Celý snímek je snad až nezdravě optimistický, ale v tom je jeho krása. Všechno je jednoduše skvělé počínaje suprovým hereckým výkonem T.J. Thynea, neuvěřitelně chytlavou hudbou a konče jednoduchým a zároveň promyšleným příběhem. Pokud existuje film, který vám dokáže pomoci od špatné nálady, tak je to určitě tento. ()

Melys

Jednoduchost, krásné retro, a krásný happyend. Člověk se ještě deset minut po shlédnutí usmívá jak blbeček :) 5* ()