Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiálny text distribútora)

Dr.Loomis

Skvostný horůrek,který žadný fanda hororových filmů od SAMA RAIMIho nepochopí. V každém okamžiku kdy se vynořila ta hnusná cikánka,jsem si vzpoměl na EVIl DEAD,a komu se tento film neklíbí,tak at radši neschání EVIL DEAD,protože to bude stejně urážet jako tento film. Prostě klobouk dolů,já se na to musím ješte jednou podívat.Za mě 85% ()

Kaston

I když nejsem fanouškem horrorů, tenhle jsem si užil. Hvězdička dolů jde hlavně kvůli přahnanému množství tělních tekutin a určitým scénám, které úplně kazily atmosféru. ()

natalie15

Neviem, neviem. O čo sa režisér vlastne snažil? Samozrejme, nápad veľmi dobrý, začiatočné scény úžasné, hudba rušivá a zaujímavá, záver prekvapujúci, vzťah hlavnej predstaviteľky a jej priateľa uveriteľný, a Alison Lohman je veľmi príjemná a pekná herečka, problémy v práci a úlisný kolega ma štvali tak ako ju - ale to všetko čo som vypísala sú len okrajové veci, pretože tá hlavná úloha ktorú mal film splniť - vystrašiť, navodiť napätie - ma akosi obchádzala. Viac než strašidelný mi príde tento horor skôr hnusný, miestami až smiešny, scény, kedy som mala pocit stiesnenosti boli dve - keď išla hlavná hrdinka po incidente s agresívnou "babičkou" do podzemného parkoviska, a keď začala v práci neuveriteľne krvácať - a tam to bol asi najnelogickejší moment - ona takmer vykrváca ale ostaní ktorých je tam plno ani nezavolajú pomoc, ani jej nepodajú servítku - to som vôbec nechápala. Tento film nie je zlý - jednoducho na mňa nepôsobí ako horor. 60%. ()

Kazisvet III. odpad!

Nuda, nuda, nic než nuda. Strojené scény, kde už od začátku člověk ví, kdy přijde ono BAF! a má udělat LEK! V půlce jsem opustil sál. Poté jsem tomuto snímku dal ještě druhou šanci v teple domova. Dokoukal do konce a opravdu netuším, co na tomto filmu divákům může líbit. Toto není horor, toto je lekací snímek, jenž má vydělat peníze. ()

Mr.Shock

A just jo.... Lekačky nesnáším a tady jsem měl aspoň při 3 scénách husí kůži. Sice od toho můžete čekat víc a můžete být zklamaní, ale jako horor to primárně uspělo, alespoň u mě. ()

kacir

Po dlhsom case konecne slusnejsi horor. Kedze som vyrastal na Saimiho filmoch, cakal som tam aj iste vtipne chvilky. No ist do pekla len preto, ze dievca nepomohlo starej ciganke s odkladom splatky hypoteky, je trosku drsne... Esteze nerobim v banke..ak by prisla za mnou stara ciganka, hned by som dal vypoved..alebo zavolal skinov:) Urcite nie som sklamany, film mal dobru atmosferu, parkrat ma myklo, lomenica v aute bola teda narez, parkrat som sa zasmial, koniec ma nasral..co viac mozem chciet. Ako vravim, po dlhsom case horor na ktory sa dalo pozerat. Takze pre toho kto to nevidel: Oplati sa to pozriet :) ()

koza3

Těšil jsem se, že po dlouhé době se konečně dočkám kvalitního horroru a ono se to "tak nějak" stalo.... ale.... přišlo mi, že moment leknutí byl způsoben pouze škrábajícími řvoucími zvuky. V konečném důsledku jsem se teda moc nebál a poslední část filmu mi přišla jako totální fraška a zničení celkového pohledu na film. Neříkám, že se jedná o špatný snímek, rozhodně to bylo napínavé a v konečném důsledku jsem byl i překvapen... ale.... prostě mi příjde, že na zařazení mezi kvalitní horrory to prostě nemá. Dávám 60% ()

milanko8

Po dlouhé době jsem kouknul na horor - a kupodivu nebyla to blbost :) Už to je pro mne velké plus v této kategorii filmů. Chvilkama jsem dokonce i uznale pokyvoval, ale místy jsem se musel smát, jestli to tvůrci myslí skutečně vážně. Celkově 70 %. Jo a celkem dobrá hudba. ()

Yambo

Napínavý horor s několika nechutnými scénami zcela v duchu jejich tvůrce. No asi proto, že se to tvářilo vážně bez komediálních prvků jsem nepochopil proč má někdo uprostřed garáže zavěšenou pod stropem na laně kovadlinu. Každopádně doporučuju. Podobný motiv jako např. ve filmu Zhubni, myslím tedy cikánskou kletbu. ()

elanista1

Nemam ciste svedomie, ze tomu davam len 4. Raimi je skvely reziser, a kvoli nemu, ale hlavne kvoli Alison Lohman pribeh dokonale citime. Prva hodina je skvela, a to ma este len prist poslednych 20 minut, o poslednom zabere nevraviac.Nemam na to slova, ja som sa bavil, znechucoval, bal a sucitil zaroven, proste ukazkovy film kolisajuci na hranici romantickej dramy a hororu. ()

La.Nia odpad!

Pri tomto stupidnom filme som zabila 99 minut života a preto komentar bude len velmi kratky: ODPAD ODPAD ODPAD NAJHRUBSIEHO ZRNA !!! Mimochodom, naozaj si mysleli ze niekto uveri hovoriacemu capovi ??? ()

Prochy84

Celkem slušný horor s dávkou napětí a překvapivým rozuzlením. Necítím z toho starou Raimiho školu, ale asi to tak natočit chtěl. Scénář se vyhýbá nelogičnostem, což se u podobných filmů děje, a tím působí věrohodně. Oceňuji Raimiho snahu vyhnout se gore efektům a působit na diváka místy hutnou atmosférům a promyšleně gradujícím napětím. Takovéhle filmy můžu, i když to pořád ještě není úplně ono:) ()

B.C.B.P.

Tak hlúpy a gýčový film som jakživ nevidel. Dobre, videl. Ale o to teraz nejde. Nebolo čoho sa báť, nebolo sa s čím stotožniť. Atmosféra a dráma, ktorú sa Raimi pokúšal vykresliť, pôsobila smiešne – ale to on zámerne, to on rád. Ale ja nie. Nuž, celú tú hororovú grotesku tiež korunovalo raimiovské finále. A tak jediné, z čoho ma v súvise s týmto filmom mrazí, sú tie v celku vysoké hodnotenia. ()

heavy66

zdá se, že Sam Raimi si práci na tomto filmu velmi užíval. Dokonalá směsice lekaček, humusu a legrace s překvapivě špatným koncem a velkopopovickým kozlem ve skvělé kondici !! ()

Crytic

Film, který velice mile překvapil. Neotřelá zápletka je postavena na cikánské kletbě, kterou si hlavní hrdinka Christine zasloužila tím, že nevyhověla staré cikánské čarodějnici. U této postavy musím ocenit práci maskérů - něco takového potkat v noci, tak se asi zakousnu do stromu a dělám uschlou větev. Kletba začíná působit a Christine brzy pochopí, že pokud chce zachránit svoji duši, musí hrát podle cikánských pravidel. Vyhledá tedy jasnovidce, který okamžitě rozpozná závažnost celé situace a poradí jí pár triků jak démona obelstít. I když se pro soji záchranu nebrání zajít daleko za hranice morálky, kletbu se jí nedaří zlomit. Nakonec je jedinou možností démona vyvolat a pokusit se získat nějaké informace přímo od něj (Zajímalo by mě kolik zahraničních diváků rozpozná, že onen "démonický jazyk", kterým mluví je čeština :D). ()

zuzza11 odpad!

Tak je to parodie nebo není? Jsem se válela smíchy od začátku až po Kozla z reklamy (mimochodem se stal asi slavnějším než samotní nesympatičtí herci). Boha jeho, trapárna na entou, to už tady nikdo neumí natočit důstojný horor? :D ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Ať už vás napadlo cokoli, následující řádky jsou samozřejmě o možných pokračováních úspěšných trilogií. Matt Damon potvrdil, že se s Paulem Greengrassem opravdu chystají na dalšího Bournea, ale že… (viac)

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (viac)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (viac)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (viac)