Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiálny text distribútora)

Wargoo

Sam Raimi dokazuje, že zmena žánru mu vôbec nieje cudzia, navyše jeho režisérsky talent vidno v akčných (Spider-man) ale aj hororových filmoch. Drag me to hell je po dlhej dobe kvalitný, atmosferický horor s kvalitnými lakačkami, vie kde ich použiť, a hlavne ako. Scéna s kapesníkom a následou babizňou v aute je geniálna. Obsadenie hercov opäť dopadlo na jednotku no a finálny efekt strachu sa viac menej konal. Samozrejme, nepokakal som sa z toho, ale po tých "hororoch", na ktoré som natrafil za poslednú dobu je to opäť zážitok. Teším sa na Evil Dead, pôvodný som nevidel, ale isto si to vyhľadám. Silné 4**** a 79,862% ()

nikolafojtu

Ako horor a thriller nemozem dat viac ako jedna *, ako horor a komedia **** Zo vsetkych hluposti si neodpustim spomenut diamantove pravitko vyplute takou silou, ze rozbilo okno, proteza valajuca sa po aute, spinky vyletujuce pri naraze z cela, vykopnutie baaaaby z auta cez zatvorene dvere, hovoriaceho capka, smiesne tancujucu lamniu nad ohnom, a to tak moc, ze jej prislo z toho az zle a vygrcala maciatko, to vsetko len pre to, aby mohla po cesky povedat "Prisel tvuj cas" (pretoze spanielstina a romsky jazyk a vlastne vsetko co nie je anglictina je to iste ako cestina, pozdravujeme Holywood.. ) a vynahanat chudinku Alison. Nechutne lesbicke sceny, kedy baaba, ci uz ziva alebo mrtva cmula sanku Alison su asi take umenie ako pchat mrtvole obalku do ust.. Tento film skutocne vidiet nemusite, aj Tom&Jerry je lepsi horor.. ()

agassi68

Pozeral som sám na bluray a bolo to fantastické audio-video. Chvíľami sa desíte a za moment už váľate od smiechu. Sam Raimi potvrdil svoje kvality. Možno jediný vie zmiešať horor s humorom tak aby to bolo stráviteľné. Chýba síce Bruce Campbell, dvorný herec Raimiho počiatočných filmov, no zdatne ho nahradili spoločnými silami ostatní. Hlavne Lorna Raver v roli Mrs. Ganush ma očarila. A scénka s muchou nemala chybu :) ()

dj.kouba

Mno nejsem si moc jistý, jestli jsem to správně pochopil, ale horor? :-) Musím říct, že vpodstatě celý film sem neztratil úsměv....u některých scén sem skoro brečel smíchy. Podle traileru jsem se na tento film docela dost těšil, ale bohužel jsem dost zklamaný. Kdybych to hodnotil jako parodii na něco, tak 4*, ale jako horor musím dát pouze 2*. ()

Lars

Z traileru jsem čekal něco jiného, nakonec se však z toho vyklubal "horor" ve stylu Evil Dead, které jsem nikdy neměl rád. Tady to docela i fungovalo, ale problém je v tom, že celý film je tak předvídatelný, že to málokoho může překvapit. Co naopak mírně potěšilo byla čeština, která se ve filmu objevila, ale na tom stavět hodnocení rozhodně nejde. Myslím, že tři hvězdičky jsou adekvátní. ()

mala_kea

Celé to táhne půvabná Alison Lohman, to je ale bohužel vše. Na film jsem se poměrně těšil a když jsem viděl dostiu vysoké hodnocení, řekl jsem si, že to nemusí být špatné- OMYL. Film mi moc nedal a těch 99 minut ubíhalo opravdu nudně a já už čekal, až to skončí. "Krvavé" záběry jsou udělané tak otřesně až směšně a to je veliká škoda, protože nebýt těchto nesmyslů, film by rozhodně sklidil lepši ovoce. Na horor, kterých je v poslední době mraky, to byl velmi průměrný až podprůměrný kousek.. Nebýt Alison, ještě hvězda dolů ()

gumbo

Tenhle film neví, jestli chcce být komedií nebo hororem a tak bohužel není ani jedním. Já bych asi ocenil přitlačení na hororovou stránku, jelikož ty laciné vtipy film spíše srážejí. Těžko zapomatovatelná jednohubka... 55% ()

robo7773

Ja jednoducho tento žáner nemusím a sklbenie hororových scén niekedy až s primitívnymi humornými aspekty mi vyznel trochu blbo. Ozaj na niektorých scénach sa vam bude až rozum zastavovať ako keby to vymyslelo pať-ročné decko, ktoré to až trochu prehnalo, ale mna sem tam napadlo že je to ako z kreslenej rozprávky! ()

xavierr13

Po nejakej dlhšej dobe som už zase videl poriadny horor s dejom. Jeho sledovanie nebola žiadna nuda, ako je to pri iných filmoch tohoto žánru. Dej bol pútavý a napínavý, čo sa týka špeciálnych efektov boli na veľmi slušnej úrovni, a samozrejme nechýbala tu ani desivá atmosféra. ()

Deratizer

Tak už jsem tento horor taky shlédl a dávám 4 a půl hvezdičky . Je to každopádně po řadě tuctových levných hororů poslední doby horor, kterej vyniká celkovým provedením. Na plátno je kvalitně natočenej. Jednoduše přesahuje kvality většiny hororů poslední doby a je to zkrátka velkej horor s velkým -H-. Přestože jsou tam vsuvky černýho humoru, tak i přesto tento horor nahání husí kůži a strach. Strach svým příběhem, atmosférou a napětím. Lekačky při kvalitním hlasitým vícekanálovým zvuku můžou zapřičinit infarkt, bacha na to :-) Každou chvíli čekáte, kdy přijde zase nějaká lekavá scéna s lekacím zvukovým efektem a říkáte si, jestli máte zapotřebí se takto nervovat u filmu. Někdy je to tak dokonale načasovaný, že lekačku už vytušíte před tím, než k ní dojde a to zapřičiní ještě větší napětí a tlak. Horor jako celek je stará hororová škola, někdo to kritizuje, někdo to naopak uvítá s otevřenou náručí a nadšením. Točil to režisér slavných Evil Dead a nezklamal. Triky, zpracování i kamera jsou na viditelně vyšší úrovni než jsem zvyklej u video hororů poslední doby. Některý scény ve filmu jsou možná trochu přehnaný, ale jde hlavně o zábavu. Starou cigánku jsem chápal jako obyčejnou stařenu, která na uřednici pouze uvrhla prokletí ve formě temnýho ducha, ale vzhledem k tomu, že měla při soubojích sílu, odolnost a kuráž jak dvacetiletej chlap, tak sama patrně disponovala nadpřirozenou silou, respektive ta prokletá síla byla přímo v ní. Rozhodně tento film doporučuji všem fanouškům nadpřirozených hororů, je v něm na první pohled více kvality se vším všudy, než je zvykem u tuctových teen a remakových duchařských hororů z posledních let. Překvapivej a nečekanej je konec filmu. Už se těším na Evil Dead v novým kabátě. ()

Matthew01

Sam Raimi se vyznamenal. Povedlo se mu natočit horor, který tu už dlouho nebyl. A co k tomu stačilo? Pár stínů, skvělá hudba či melodie a jedna stará voslizlá bába. Žádné hektolitry krve, žádné uřezané končetiny, prostě jenom tajemno s náběhem na pořádně lekací scény. Po shlédnutí snímku jsem měl perfektně odkrvené jak prsty na rukou tak i u nohou :) Jediné co bych filmu vytknul, byl až moc průhledný konec a ke konci snímku dvě nepovedené scény, při vyvolávání laimy a na hřbitově. Celkově to byl ale skvělý zážitek a pokud se chcete bát duchů, velmi doporučuju. 80% ()

strikeman

Měl bych dát alespoň tři hvězdičky, protože tenhle"horor" natočil Raimi? Z nostalgie nebo z úcty? Protože to by mohl být jediný důvod. Tento snímek se tvářil a hlavně byl reklamován jako kdovíjaké hororové áčko, ale skutek utek. To si pan Raimi opravdu myslí, že v dnešní době není problém kohokoli opít rohlíkem? Asi ano a soudě dle momentálních 72% průměrného hodnocení slaví v této činnosti úspěch - ne však u mě. Mě tak akorát naštval laciným pseudohororem bez atmosféry, u kterého jsem se ani jednou (přísahám ANI JEDNOU) nelekl, natož abych se bál, nebo mi alespoň trošičku běhal mráz po zádech. A bohužel jsem se ani nezasmál. Jednu hvězdičku nakonec přecejen dám a to proto, že jsem nedokázal odhadnout pointu - čili jinými slovy jsem se dočkal, když už ničeho jiného, alespoň jednoho překvapení... ()

KuZd

Vůbec tomuto žánru neholduji. Ale jméno režiséra mě zaujalo, tak jsem na film mrkla... fakt jsem byla filmem nadšena. Napínavé až do konce filmu. Pro mě i překvapivý konec. Svižně natočené. prostě takový bombónek (to "m" je tam schvalne) před spaním :D ()

NGP

nikdy se mi u hororů nestalo, že bych se definitivně přestala na to dívat. Ovšem jsem byla natolik znechucená tou starou bábou, že jsem vylítla ze sálu. Vrátila jsem se prý akorát v nejlepším. Jak jsem už říkala, film musí být fakt hodně nechutný až strašidelný, abych nesnesla na něj pohled. Místy to bylo hodně k smíchu, určitě mě to pobavilo. Ale u nečekaného konce jsem přemýšlela, jestli celý děj předtím byl jedna velká kravina, nebo geniálně promyšlená náhoda. Film je rozhodně rozporuplný, ale stojí to za to ho vidět, a 71 % pro něj bude akorát :-) ()

Eluin

Zajímavý moderní horor s klasickými, osvědčenými prvky. Nejvíc se mi líbila hlavní hrdinka a její souboj s cikánskou babkou v autě :-). ()

DHDV

Tento film je naprosto jednoduchý horor. Režisér nekombinoval, zbytečně se nesnažil o něco, co by mu nemuselo vyjít. Film nenudil a občas mi přišel i humorný (mnozí si budou lámat své hlavy nad tím, čemu jsem se smál, smál jsem těm HLÉNŮM) a nejvíce mě šokovalo herecké obsazení. I když bylo docela herecký nevyzrálé, tak fungovalo docela dobře. Oddechový horůrek :D ()

*Colorado

Tak mohu nadšeně prohlásit, že jsem se nebál. Je tam dost scén, které jsou nechutné, ale čistokrevných scén, při nichž tuhne krev v žilách, by se člověk nedohledal. Každopádně je vidět, že jde o film z rukou někoho, kdo už má leccos za sebou, má to hlavu a patu a když se dává pozor, tak je jasné, jak to dopadne. Slabší 4*. ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Ať už vás napadlo cokoli, následující řádky jsou samozřejmě o možných pokračováních úspěšných trilogií. Matt Damon potvrdil, že se s Paulem Greengrassem opravdu chystají na dalšího Bournea, ale že… (viac)

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (viac)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (viac)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (viac)