Děti jsou unešeny, televizní diváci ho zbožňují. To je pravá chvíle, aby stále více populární nosorožec Smoochy nahradil již okoukaného Duhového Rudolfa v nejsledovanější dětské televizní show. Odvržená televizní hvězda má od tohoto okamžiku pouze jediný cíl: vzít nosorožci naději na úspěch. (oficiálny text distribútora)

Aiax

Mně se to líbilo, velice vtipná černá komedie s několika dokonalými gagy. Williams byl IMO k sežrání, jeho přehrávání k filmu dokonale sedlo, ani Norton a Keener nezklamalli. Škoda závěru, kde úplně chyběl humor, což je u bláznivé komedie samozřejmě chyba naprosto zásadní. Slabší čtyři hvězdičky. ()

MartinNDL

Tak debilní název, tak debílní mi to připadalo, když mi o tom známej vyprávěl. Ale je to vážně super film. Super komedie, ale i napínavý místa. Eddie Norton opět dokonalej, Williams též super. A DeVito byl taky cool. Někdo si tady stěžoval na scénář, já ho naopak opěvuju. ()

Wormboy

Dalsia DeVitova ciernocierna komedia, ktora ma vsak okrem vyborneho nametu a scenara pri sebe aj dva obrovske tromfy a to slizkeho zaporaka Robina Williamsa a opat skveleho Edwarda Nortona s jeho supermoralnym dobrakom. Davam 4,5/5* jednak preto, ze som sa vyborne bavil a pri tom som sa stihol aj zamysliet a to je opat viac ako by som cakal. ()

Stegman

Prvních 60-70 minut bylo podle mě na jasných 5 hvězd, zkrátka originální bizár komedie, jakých moc není. Bohužel tam pak nastaví dalších 30 minut ubohoučké úrovně, šablonovitý konec... :( To si člověk teprve uvědomí, jaká je škoda, že diváci/producenti nejsou přístupní středometrážním filmům. ()

Vertigo666

Jdu proti proudu. Hned napoprvé jsem tomu přišel na chuť, velmi mě DeVittův černý humor bavil a nakonec jsem si pouštěl i opakovaně. Podle mě nepochopený kousek skrývající mnohem víc srandy, než si lidé umějí připustit. ()

sedm.1

Odpočinkový film,který v sobě míchá nepřeberné množství stylů,a kupodivu vesměs fungují.Především jde ale o zábavu.K tomu napomáhá i plejáda zúčastněních hvězd a především Ed Norton opět potvrdil,že zahraje všechno,i takhle obyčejnou postavičku.Ikdyž je to celé trochu naivní,pár opravdu vtipných i dramatických scén se zde najde,Robin Williams chvilkama fakt nechutně přehrává,ale spád i myšlenku to celkově má,takže házím do pytle s nápisem:Lepší průměr určený pro inteligentní zábavu. ()

Red Meat

Pamatujete ještě na plyšové postavičky Jů a Hele ze Studia Kamarád (později Rosa), jež druhdy vysílala ČT? Tak si teď představte, že se pod těmi legrační kostýmy skrývali dva sjetí týpci, kteří chlastají, mluví sprostě, táhnou to s mafií, na děti kašlou, protože jim vesměs jde jen o prachy, stejně tak jako producentce pořadu, která ráda poskytne své sexuální služby, aby tak dopomohla své kariéře... Tak takhle nějak to vidí odvěký cynik Danny DeVito, který se tentokrát rozhodl zničit nám iluzi o dětských pořadech a natočil toto originální dílko, nasáklé pro něj tak typickým, skrznaskrz černým a škodolibým humorem. A je to film opravdu schizofrenní, když jednu chvíli sledujeme roztomilého růžového nosorožce, jak baví děti a "rozdává lásku" v "báječné" televizní show, kterou bych směle doporučil své čtyřleté sestře, a v zápětí vidíme jak protagonisté této show v reálném životě fetují, kradou a nezřídka kdy vraždí, to vše v podání špičkových hereckých hvězd. Tento film prostě musí každý správný cynik ocenit! ()

Cassandra

Skvělá komedie, herci se představují v neobvyklé poloze, a ačkoli je děj dost odhadnutelný, dialogy a gagy to vynahradí. Pokud se na film naladíte, budete se bavit. ()

defagoo

Myslel jsem že to bude hrůzné, ale opak je pravdou. Určitě nepodceňujte tenhle film! Je to skvělá satirická sonda do prohnilých vod Showbyznisu, exceluje zachmuřený nebo naopak pro věc nadšený Norton. Skvělý je i slizáček Williams. Fakt DeVito zabodoval, škoda, že to tak u něj neplatí vždycky. ()

ClimbVibe

Film, který nemá ujasněno pro jaké publikum je dělaný. A to je něco pro mě! Hodně vtipný kousek s výtečným Williamsem i Nortonem. Nedoceněná konina. ()

Yoss

Chutne cynicke s presnou davkou cierneho humoru - "Vyj.... si s nespravnym nosorozcom!". Detsky zabavny program a jeho zakulisie, ale s pohladom na vec, aky by ste necakali. Danny DeVito si to patricne uzil, ako aj zvysok hereckeho ansamblu. Parkrat som sa ozaj schuti zasmial (scenky s náckami ci plysovym penisom boli ozaj vyborne:-) Nie je to komedia pre kazdeho, ale ak mate radi tie ine, trochu uchylne, uletene a pritom nenapadne, urcite si to pozrite, odporucam :-) ()

cherita

Takový nápad by si nejspíš zasloužil ještě lepší zpracování a taky je tam příliš mnoho postav, z nichž žádná nemá dostatek prostoru. Ale Edward Norton narvaný do růžového kostýmu a zpívající o tom, že "můj otčím není zlý, jenom si zvyká", to je něco tak bizarního, že to prostě musíte vidět. ()

Adm.Nelson

Po prvom pozretí som si povedal že nič moc, ale keď som to videl znovu, musel som uznať že je to veľmi dobre zrežírované a bavil som sa omnoho viac. Na scénach Heil Smoochy alebo "To nie je raketa, to je chuuuj" som sa rehotal ako divý. 8/10 ()

helloween93

Ukázkový příklad toho, že úspěch filmu nezaručí jen hvězdy, když nemají co hrát. DeVito vytvořil "černou komedii" s infantilním vizuálem, jejíž kriminální zápletka je většině diváků lhostejná, protože se budou nudit. Divácký nezájem způsobil totální finanční zkázu tohoto projektu pod taktovkou WB. Když připočtu fakt, že dobrácký ňouma typu Edwarda Nortona se v showbyznysu nevyskytuje, tak je to jako celek nefungující satira. 2* ()

jakkal

Mám rád Eda Nortona ako herca, a neviem prečo ale názov Williamsovej postavy "Dúhový Randolph" vo mne ešte stále vyvoláva záchvaty smiechu a to som tento film videl už dosť dávno. Takže asi preto dávam takéto vysoké hodnotenie. Ale tiež je tento film, podľa mňa, výbornou satirou showbiznisu, čo bude asi tým, že ho natočil muž, ktorý v takomto prostredí pracuje a teda vie o čom má točiť. ()