Joy (Cameron Diazová) vyhodil z bytu jej bývalý priateľ a Jacka (Ashton Kutcher) práve vyhodil z práce jeho zamestnávateľ. Obaja nešťastníci poslúchnu svojich najlepších priateľov a vyrazia sa zrekreovať do mesta hriechu - Las Vegas. Hneď v prvý večer na seba narazia pri divokej pitke a, ako to už vo Vegas býva, nakoniec sa aj zosobášia. Keď sa ráno už triezvejšie pozrú na celú  situáciu, zistia, že jediným riešením je okamžitý rozvod. Lenže to by nesmeli do jedného z automatov vhodiť mincu, ktorá im vynesie rozprávkový jackpot - tri milióny dolárov! A to je naozaj priveľa peňazí na to, aby sa rozhádaní novomanželia dohodli, ako s nimi naložia.  Keď sa obrátia s problémom na súd, ten im nariadi pol roka núteného spoločného spolužitia a výhru "zmrazí", aby ňou nemohol disponovať ani jeden z nich. Lenže žiť s človekom, ktorého sotva poznáte a ktorý vás maximálne rozčuľuje, nie je práve jednoduché. Možno bude jednoduchšie úplne ho zničiť... To sa však podarí len v prípade, ak si tí dvaja naozaj nie sú súdení. (TV JOJ)

Onanista

Příjemné laškování eštna a kameron, u kterého je hned od začátku jasné, jak to všechno dopadne. I tak sem se hezky bavil a rád jsem se díval na ty dva krásňáky. ()

Dr.Miku

Keď mám hodnotiť romantickú komédiu, či splnila účel, tak áno splnila. Dokonca som ju videla už viackrát, keďže kvalitných komédií už je ako šafránu. Zabavila som sa, dvojica je vtipná a posun ich vzťahu je celkom milý. Nejde o nič svetoborné, ale od komédie nič také ani nečakajme, prosím. Dávam 4* a chcem sa naučiť otvárať šampáňo ako Cameron! :-) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Ty plánuješ, že si uděláš plány?" Ashton Kutcher je nestálý a neudrží si místo ani u vlastního otce. "Neměj mi to za zlé, jsi pro mě jako syn." - "Tati, já jsem tvůj syn." Cameron Diaz zase moc plánuje a vyrovnává se s rozchodem. Tyhle dva spojí Las Vegas, kde se ožerou a vezmou se. "Manželství je dřina. Jak to ty lidi vydržej?" Rozvod mohou uskutečnit až za půl roku, protože tak rozhodl soudce... A navíc je ve hře i pořádný balík peněz. "Tři miliony budou zmraženy. A vás odsuzuji k šesti měsícům skutečného manželství!" Film o nechtěném soužití, kde si ústřední dvojice dělá naschvály. "Kam zmizely dveře od koupelny?" - "Vykradli nás. Ale vzali jen ty dveře." Příjemná romantická komedie, kde ještě Cameron Diaz zářila jako sluníčko. - 80%. ()

EricNor

Kdyby tam nehral Kutcher, tak by to mohlo byt o kousek lepsi. Kvuli nemu slo do kopru dva a oul chlapa. On se na ty komedie proste nehodi. Jedine, kde jsem ho snesl bylo Hele vole, kde mam karu? Ale nakonec to bylo docela prijemny. ()

KiSsNeO

Málem jsem se nechal odradit otravným začátkem. Ale pak se to fakt rozjede stojí to za to! :D Kutcher se vytáhl, fakt jsem to nečekal, že bude tak vtipnej! Samozřejmě se to vyvíjí předvídatelně, ale to nevadí. Bavil jsem se :) ()