Před mnoha lety se nad centrální Afrikou zřítilo letadlo. Přežil jediný pasažér - nemluvně George. Uplynulo dvacet let a z George se stal skutečný král džungle. Pak k jeho útulnému bungalovu z palmoví zbloudila výprava s krásnou dívkou Uršulou, kterou pronásleduje její slizký snoubenec Lyle. Když se Uršula dostane do smrtelného nebezpečí, odporný Lyle zbaběle prchá, zatímco hrdinný George se spouští z liány přímo na překvapeného lva zabijáka a odnáší Uršulu do svého království. Dívka je šokována - pohledný a sexy opičí muž, mluvící gorila a uměleckým nadáním a slon, který se při své mnohametrákové váze chová přesně jako přítulný pejsek. Nicméně překvapen je i George, když se později se svou láskou Uršulou vydává do San Franciska a na vlastní kůži poznává džungli velkoměsta... (oficiálny text distribútora)

haWranka

Takhle blbej film se vidí málokdy, ale já se kupodivu bavila:) Brendan má pěknou figurku a je to mistr v houpání na lijáně. A jeho svádění by přece neodolala žádná, že?:) ()

Sign

povedená komedie, ale spíše rodinná, ma fodně světlích chvil, ale take pár zbytečných a trochu tranych, spíše ale starších, ale jako celek působí příjemně, ´´co na těch koních ty ženský vidí´´ :D ()

Kingjiri

Poctivý guilty pleasure. Nějaký vtípky jsou hodně dětinský, ale nějaký maj zase dobrý nápady (např. "interaktivní" vypravěč). Hlavně ale z každý scény sálá pohodová atmosféra, takže jsem se nakonec smál i infaltilnostem v podobě prdící gorily, nárazům na liáně do stromu nebo gorilí kapele. Když se netočí jenom proto, že se musí a pro prachy, je to vždycky znát. Ačkoliv je to ve výsledku hrozná blbina, fakt jsem se pobavil. Prostě taková taškařice pro celou rodinu. Čtvrtá slabá hvězda za casting a práci se zvířatama. ()

liberita

Jedna z najobľúbenejších komédií môjho detstva dokáže aj dnes pobaviť a zaujať tak detského, ako aj dospelého diváka. Brendan Fraser je v hlavnej úlohe skvelý a dosť pravdepodobne podáva jeden z najlepších výkonov svojej kariéry. Leslie Mann je roztomilá, záporaci stupídny, ako majú byť a zvierací kamaráti Georgea často šikovnejší ako on sám. Hudba je chytľavá a viaceré scénky zapamätovateľné na celé roky. Jednoducho pohodový a príjemný film, ktorý si pozriem rada kedykoľvek. ()

brectule

Děsná hloupost, u které stejně sedíte a popadáte se smíchy za břicho. kdo by si občas neodpočal od obyčejného Tarzana a nezasmál se praštěnému ( a to doslova) Georgovi:) ()

helrohir

Prekvapivo pozerateľná komédia so skvelým Fraserom. Humor je celkom na úrovni a úplne sa vyvaruje akéhokoľvek fekálnejšieho humoru, hoci na druhej strane sa sem tam vyskytne infantilnejší druh humoru. Tento film mi však rozhodne viac krát vyčaroval úsmev na tvári a tak nevidím dôvod hodnotiť aspoň priemerne. 60%. ()

bloody21

no spíše jsme se všichni smáli těm kouskům co tam předváděli, byla to komedie, místy až směšná. Dobrá komedie má úroveň a nejsou v ní nesmysly. když se v rychlosti kolem 40km rozplácne o strom, jeho kosti nemůžou zůstat neporušené :) ()

george82

To je taková správná blbost. Normálně bych dal 2 hvězdy, ale jelikož jsem tu blbost od filmu přímo čekal, tak jsem se u ní bavil. ()

Tominni

Tarzan tentokrát brán zcela nevážně........jednoduchá komedie, od níž se toho moc nečeká, ale která možná až překvapivě dobře balancuje na míře vkusu a nevkusu a většinou do toho nevkusu nespadne. Nakonec jsem si u filmu odpočinul a trochu se i pobavil - asi i víc, než bych čekal. Solidní 3*. ()