Při stavbě nového Las Vegas se stane Fryovi nehoda, při které se naučí číst myšlenky, díky přívěsku, který se mu zabodne do hlavy a tedy do mozku. Poté, co Fry objeví své nové schopnosti, ho vyhledá skupina lidí se stejnými schopnostmi. Tuto skupinu vede tajemný muž č. 9, který Fryovi řekne, že jen on může zachránit vesmír před zničením. Fry se dává do služeb pana Wonga, který chce zničit celé jedno rameno Mléčné dráhy, kvůli stavbě největšího minigolfového hřiště ve vesmíru. Této stavbě chtějí zabránit ekofeministky, ke kterým se přidá i Leela a další ženy z Futuramy a Planet Expresu. A tím se rozpadne celý Planet Expres...... Dalším vedlejším příběhem je příběh Bendera, který se zamiluje do ženy Don Bota, šéfa robomafie. (artuš)

melloun

Jednoznačně nejslabší Futurama film. Ani jsem se moc nezasmál, dobře pár dobrejch fórů tam přece jen bylo. Avšak Fry se jako spasitel světa objevil v seriálu už mnohokrát, takže mě to celé přišlo jako recyklovaná podívaná. Pro mě velké zklamání. ()

Grizzly

Je to hodne na hranici, ale nakonec davam z nostalgie 4*. Tohle byl druhy nejslabsi Futurama film po The Beast with a Billion Backs. Ale bylo tam par dobrych foru a je to asi konecna, tak primhourim oko a diky navratu Zappa davam 70% :) ()

El-Barto

Jak slábnou Simpsonovi, tak jsem začal objevovat kouzlo Futuramy a docela jsem si ji oblíbil. Ale vážně jsem nečekal, že Fialový trpaslík bude taková nuda. Oproti tomuhle jsou nejnovější díly Simpsonových zábava k pohledání. ()

PDcz

2** body Už jsme to asi psali, že nejsme skalními fanoušky tohoto seriálu, ale na každý jejich film se rádi podíváme. [X] Minus 1* bod Dlouhé až to chvilkama nebavilo. [X] Minus 1* bod Už jsem říkal, že nám to chvilkama připadalo dlouhé? [X] Minus 1* bod Možná jste si všimli, že to body odebíráme divně. No jo, nechce se mi přemýšlet, ale můj vnitřní pocit si myslí, že to bylo prostě na 2** body. Asi, já to ale nevím jistě. [X] Jdu jíst, takže žádná myšlenka dne nebude :-) ()

gumbo

Zápletka stěží na jeden díl seriálu natož na 90ti minutový film. Minimum zajímavého nebo zábavného děje. Vypadá to, že Futurama se vyčerpala a pokud už má být konec, tak ať to prosím nekončí tímhle propadákem. 30% ()

S.Dedalus

Další Futurama film a další zklamání. Opravdu mi není jasné, proč po tak svělém seriálu dělá Groening tak mizerné filmy. Futuramě prostě delší stopáž nesvědčí. Tři hvězdičky jen za ty milionkrát opakované vtipy s Benderem a Nixonem. ()

Olík

Tak bohužel poslední celovečerák ze čtyřdílné série považuji asi za nejhorší. Slabý příběh, vhodný tak pro 30 minutový seriál obalený zbytečnou vatou mne příliš nezaujal. Úplně jsem nepochopil, zda se film vysmívá feminismu nebo naopak a pak to EKO-poslání (nic proti boji za záchranu planety, ba naopak, ale do Futurama příběhu to nějak nesedlo)...................no každopádně pořád je to FUTURAMA. ()

boul

1. díl Bender's Big Score = 4* 70%, 2. díl The Beast with a Billion Backs = 5* 90%, 3. díl Bender's Game = 4* 75% a 4. díl Into the Wild Green Yonder = 4* 70% ... Na celovečerňák Futurama ještě úplně nemá a vložila se do něčeho co úplně 100% nezvládla a na co tvůrci nemají, škoda a hořkost k poslednímu dílu, doufám že úrověň seriálu zůstane na stejné laťce co byl. ()

chaotic

Třetí Futurama se opět povedla (ano třetí, více filmů zatím nikdy neexistovalo a nic mě nepřesvědčí o opaku), ale opět to není stoprocentní. Konečně se po BBS a BBB pevně navázalo na vývoj postav v poslední řadě Futuramy a dnes se opět posouvají o kousíček vpřed což je rozhodně výborné. Hudba i když zde chyběly ony fenomenální pasáže z BBS a BBB příjemně podkreslovala děj, který svižným tempem běžel tak, jak se na kvalitní seriálový díl patří. Celkové pojetí přímo dýchá další sérií, která by mohla po tomto filmu následovat v což budu osobně velmi doufat. ()

aR3Zz

Od desíti k pěti (tedy spíše tak ke třem) aneb nejslabší futurama, kterou jsem viděl (a asi kdy uvidím). Když byl jednou za čas slabý jeden dvacetiminutový díl seriálu, dalo se to kousnout a neubralo to nic na kvalitě série, ale jakmile vás nudí většina celovečerního filmu, pak je všecko špatně. Film, po kterém už nemám chuť (ani odvahu) se koukat na další "pokračování"... 35% ()

Torgal

Najslabší Futurama film. Z väčšej časti ani nemá dej a je to len taká koláž scén bez nejakého väčšieho zmyslu. Bohužiaľ ani vtipy moc nefungujú, na jeden naozaj dobrý pripadá aspoň päť čo idú viac-menej mimo. Záver je takisto dosť neuspokojivý. V podstate jediné pozitívum je v tom, že je to stále Futurama. 6/10 ()

Raaavenek

Film jsem ani nedodíval a se scénou příchodu Zappa vypnul. Ani jeden zajímavý nápad, ani jediná vtipná scéna. Nudil jsem se víc než u Superhero movie. EDIT: Nakonec jsem se na to večer dodíval, s příchodem Zappa se film rapidně zlepšil (což není ani tak těžké), Bender předvedl pár vtipných věcí a k tomu romantický konec, nicméně stále daleko slabší než libovolný díl seriálu. Celkově tedy první polovina 0 %, druhá 60 %, výsledně tedy 30 %, dvě hvězdy. ()

kamil0606

Well, I'm Leo Wong, and I say, " Boom " Tak ako Bender`s Game i tento film sa zameral na staré dobré postavy Futuramy a vypálilo to vcelku dobre. Jedinou chybou tohto filmu bolo trochu menšie množstvo humoru, avšak niektoré scény a hlášky stáli za to ... Pre mňa 2. miesto z Futurama filmov ()

desolator6

Groeningovi došla iskra? Film sa totálne vliekol, hlášky tak nejak naformulované, pointa žiadna. Kurví sa to, kurví, rovnako ako Simpsonovci! ()

P. J. D.

Futurama filmy se mi zdají kvalitou prakticky stejné, a proto zde píšu jeden komentář, který je společný právě pro všechny. Filmy nejsou špatné, mají spád, děj, humor, který je charakteristicky typický právě pro Futuramu, ale jako film prostě pokulhávají. Člověk se nezbaví pocitu, že kouká na seriál, který je delší, než by normálně být měl. Prvně jsem tyto filmy viděl samostatně, ale když je uvedly v televizi jako série, připadalo mi to mnohem lepší. Takže právě proto 4/5. ()