Hrdinovia z prostredia „pod bodom mrazu" sa vracajú, aby zažili ďalšie neuveriteľné dobrodružstvá, tentoraz v ohromnom podzemnom svete dinosaurov. Je to farbistá krajina plná bujnej vegetácie, ktorá je ostrým protipólom mrazivého prostredia z prvých dvoch filmov. Je to krajina plná nebezpečenstiev, ohromných tvorov, rastlín pojedajúcich mamuty, zem plná tajomných miest. Večný smoliar, prehistorický veveričiak Scrat, má pred sebou osudové stretnutie s veveričkou Scratte. Mamuty Manny a Ellie očakávajú prvý prírastok do rodiny. Leňochod Sid sa zase dostane do problémov, keď si založí vlastnú rodinu s nájdenými dinosaurími vajíčkami. Šabľozubý tiger Diego rieši dilemu, či sa z neho v spoločnosti priateľov nestáva príliš veľký a mäkký dobrák. Navyše, keď sa objavia dinosaury, Manny prestáva byť „kráľom džungle". A napokon sa všetci zoznámia s jednookým lasičiakom Buckom, ktorý neúnavne loví dinosaury... (TV JOJ)

MATO13a31

Dle očekávání - nový hrdina se zalíbil a celkově tato 3 plná dětí může příjemně pokračovat v dalším objevování toho jak to pokračuje...neboli - nebolelo, ale nedostalo. ()

Honzyg

Čekal jsem úplně nudnou záležitost težící z dobrého jména značky Doba ledová (mírně pošramoceného méně povedenou dvojkou), ale skutečnost pro mě byla příjemným překvapením. Některé momenty jsou naprosto geniální, vtipy nové, nápadité, bavící děti i dospělé. Na druhou stranu film jako celek nějak pokulhával. A tak chvíle, kdy jsem se u filmu nudil, musely vždy po čase být vykoupeny dalším podařeným gagem. 65-70% ()

Freddy33

Muj první 3-D film v kině. Musím uznat že jsem se bavil královsky. Oproti Shrekovi trojce se stále jedná o velmi vtipný a podařený film. ()

Pukancek

Bolo to uzasne a perfektne som sa bavila :) pravdu povediac, mala som trosku obavy ci to bdue tak dobre aj v tretej castia trosku sa tie obavy opakuju pri predstave ze bude Ace Age 4, ale verim z enesklame rovnako ako toto :) 5* + ta malicka mamutka mala krasne ocicka :D ()

cachanell

Většina dalších pokračování úspěšných kousků není velkým přínosem. Jenže tady bych dala výjimku. Vždy se objeví nějaká nová postavička, nové gagy... a tak je to i v tomto kousku. Malí dinosauříci a jejich náhradní máma v podání stálého smolaře a hlavního hrdiny lenochoda Sida zároveň. Mamut, tygr a lenochod opět zažívají svá dobrodružství. Zábavné a milé zároveň. ()

burg

Vzhledem k tomu, že půlka filmu už tady byla - nejen v prvních dílech, ale i ve spoustě jiných filmů, tak nemůžu dát jinak než za dva. To neustálý řvaní, skákání, rozbíjení si tlam a podobně už mi začíná silně lézt na nervy. Proboha, už nenatáčejte žádný další pokračování!! Slabé, slabé, slabé! ()

eoj

Pro příznivce žánru určitě fajn. Pro mne za dvě hvězdy, ale já jsem z jiného těsta ( z dětí mi naskakují pupínky, pokud se dostanou příliš blízko :) ()

whass

Doba Ledova se vraci potreti a mně se stale libi do konce si troufam rict ze je to nejlepsi dil teto trilogie!!Skvela zabava,tucet vtipnych scen ktere vas jistojiste rozesmejie,normalne bych dal 4 hvezdicky ale diky vybornemu 3D je to stoprocent!!! ()

Bednobuch

Doba ledová je série, kde i třetí díl je dost povedený a je pořád na co se dívat. Bál jsem se, že to dopadne jako s Loveckou sezónou. Naštěstí mají zatím dost nápadů. Uvidíme. Počkám si na další díl. Nicméně tento film nesmí chybět v mojí filmotéce. ()

TONYNKO

Žeby tvorcovia zistili čo robia zle? Určite, pretože po slabych predchodcoch konečne dobrý animák, ale stale ničim nijaky extra. 8/10 ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016

08.04.2016

Letošní 29. ročník festivalu Finále Plzeň se uskuteční od 15. do 21. dubna 2016 v Plzni. Festival se poprvé koná od pátku do čtvrtka a jeho stěžejní programovou částí bude již tradičně soutěžní… (viac)