Filmová komedie "Vy nám taky, šéfe!" vypráví příběh podnikatele, který chce nechat svoji firmu "poctivým" způsobem zkrachovat. Aby měl jistotu, že všechno proběhne nenápadně, přijme do ní záměrně takové lidi, o nichž je přesvědčen, že jsou pro svoji práci zcela a naprosto neschopní. Ukazuje se, že to byl geniální tah. Avšak bohužel jen do doby, než začnou mít úspěch. A tak začíná vysilující boj s blbcem… Ovšem kdo je kdo? (oficiálny text distribútora)

Prochy38

|||| Po druhém zhlédnutí je tu lehké probuzení. Sám jsem byl překvapen, jak málo jsem tomu zde dal. Rychle přidávám alespoň tu jednu hvězdičku. Na české poměry jednak těžký nadprůměr. Jak jsem psal výše, mě zaujalo herecké obsazení. Všichni ze základního týmu byli výborní. Ono hlavní, pro mě teda, bylo zpracování dialogů. Jestli to byla všechno improvizace, což by mě nepřekvapilo, tak klobouk dolů teda. A jestli ne, tak ten scénář supr! Ono to celkově není nic moc, to je všem jasné, ale film je kouzelný už v tom, že si na nic nehraje! Zasmál jsem se a ne jednou a ne málo! ()

Haymar

Dobrý scénář + schopný rejža + šikovní herci = slušnej film! To je trojice, která se u českého filmu v posledních dvou dekádách zkrátka nenosí!! Ačkoli tady to s tou myšlenkou a režií až tak tragicky nedopadlo, po herecké stránce to nebyla komedie ale horor! Při sledování (ne)hereckých nýmandů typu: Zadražil, Hampl, Šimčík, Kraus (bohuže sem už řadím i kdysi dobrého Vydru) se mě kroutila chodila v pěsti! Naopak schopní a charismatičtí herci jako Janžurová, Nováková, Langmajer, Polívková, Krbová... nedostali téměř žádný prostor! Takže, dámy a pánové (i s celým vaším product placementem): Vy mě taky! ()

kwoky

Ne moc funkční a ne moc zábavná komedie. Než bych ztrácel čas vypisováním negativ, raději to shrnu: Neztrácejte čas touhle blbostí. ()

peetriss

Nepříliš povedená komedie ze světa reklamy a plná reklamy. Film je prakticky podivnou reklamou kříženou s atmosférou seriálů z produkce Novy (a těmito seriálovými televizními postupy také točenou), nataženou do celovečerní stopáže, velmi špatně natočenou a ještě hůře zahranou. Několik málo vložek alespoň náznakově připomínajících humor by se našlo, film však balancuje mezi jednou a dvěma hvězdičkami. Budu dnes velmi hodný a kliknu na ty dvě. 30% ()

orkadimenza

Je to opravdová kravina, příběhově za 18, herecky bez dvou za 20, ale možná právě díky té ultra blbosti (což je bezpochyby hlavní vlastnost filmu) jsem se po týdnu rozkoukání odhodlal a skutečně to dokoukal. Koho by to napadlo, že odvádět idiotskou práci bude tak složité. Stejně tak zahrát nevinné outsidery a lůzry taky není zase tak jednoduché. Takže blbost je to solidní, ovšem až taková, že odpad ani 1* ode mě nedostane. ()

Marys

Nápad dobrý, prevedenie ale značne krívalo. Páčilo sa mi využitie skrytej reklamy, ktorá vlastne vôbec nebola skrytá. Škoda len, že z toľkého sponzorského sa podarilo vytrieskať len takýto "lacný" plátok. Ako, sem-tam som sa pobavil, ale nejak extra to nebolo teda. ()

Martin_W

Naprosto souhlasím s AngelAngie. Obsazení naprosto nulové, příběh naprosto sračkoidní a celé zpracování, které je jenom o jedné blbé firmě a debilních, nesympatických zaměstnancích. Celkem mi je líto, kde chudáka Janžurovou obsadili. Přiznejme si to.. Komedie nám vůbec nejdou. 25% ()

Chajimwitz

Jeden z uživatelů píše,že se jedná o oddychovou veselohru.Já jsem si nejvíc oddychl,když se objevily na obrazovce závěrečné titulky.Další,naprosto bezcenný, zbytečný český film.Nevím,co paní Janžurová provedla,že byla zařazena mezi tuhle ochotnickou společnost. ()

mira007

" Třeba po tomhle skončíte v Hollywoodu! " "Mě by stačilo, kdybych tam aspoň začal !" První a poslední hláška u které jsem se pousmál, jinak se to nemůže nazývat komedií. ()

HonzaSim odpad!

Něco tak otřesného už jsem dlouho neviděl. Po zahlédnutí jsem si říkal, že to je jen další odpadový český seriál, ale bohužel. Nebyl to ani tv film a dokonce šlo toto do kina. Už jen označení komedie působí směšně. V tom případě už si nepamatuji, kdy jsem tak viděl tak hroznou českou komedii. Nějaký expert, který napálil pět hvězd, tu napsal, že my kritici nemáme smysl pro humor. Lituji ho, protože u téhle amatéřiny se snad mohl smát jen úplný primitiv. První třetinu jsem nezastihl, ale myslím, že to na hodnocení kor v tomto případě bohatě stačí. O nějaké režii a scénáři snad ani nemůže být řeč. Chtěl jsem se vyhnout odpadu za hudební doprovod písní Xindla X, ale ani jednu hvězdu tomu fakt dát nemůžu. Absolutní dno českých komedií a to jsem myslel, že už víc klesnout nejde. 10% ()

suzanne1997

Ale jo, myslím si, že na naše poměry, byla tohle velmi dobrá a povedená komedie. Tak jako tady jsem se už dlouho nezasmála. Nechybělo tomu snad nic a i ty drobné chyby lze tomuhle filmu odpustit. No jo, celý tým tady odvedl prostě skvělou práci. :D Směju se ještě teď a to je to už více než čtyřiadvacet hodin, co film dávali v televizi. Do kina bych na něj asi nešla, ale v televizi se na něj podívám klidně znova. Za sebe tedy doporučuji, podle mě hýří vtipem a je tak nakažlivý, že se od něj člověk stěží odtrhne. Tohle berte prosím s rezervou, alespoň u mě to tak bylo. ()

Greg25

Ehm, tohle se moc nepovedlo, chápu, že záměrem byla jednoduchá komedie postavená tak trochu na hlavu, s dějem, který by se nestal. Jenže tenhle snímek, není bohužel dost vtipný na to, aby Vám tento plytký děj přestal vadit. Mohlo to zachránit mnohem více vtipu, ale nestalo se, smůla.... 30% ()

marttaN odpad!

Co tam dělá moje nejoblíbenější česká herečka paní Janžurová???? Za takové počiny by režíser měl být trastně odpovědný. ()