Filmová komedie "Vy nám taky, šéfe!" vypráví příběh podnikatele, který chce nechat svoji firmu "poctivým" způsobem zkrachovat. Aby měl jistotu, že všechno proběhne nenápadně, přijme do ní záměrně takové lidi, o nichž je přesvědčen, že jsou pro svoji práci zcela a naprosto neschopní. Ukazuje se, že to byl geniální tah. Avšak bohužel jen do doby, než začnou mít úspěch. A tak začíná vysilující boj s blbcem… Ovšem kdo je kdo? (oficiálny text distribútora)

prasklinka

dobrý nápad, zajímavé prostředí, špatný (teda příšerný) scénář, nechápu jak mohli nalákat herce => promarněná šance a docela ztráta času ()

Menno

Ta petice co je na internetu aby Kotík přestal točit, opravdu má svůj smysl. Takže kdo se ještě nepodepsal tak honem, honem. ()

arinečka

Občas jsem se zasmála ( hlavně některé reklamy + Iva Janžurová, ta mi tedy někoho živě připomněla:-)) ). Totální chaos scénáře. Pár dobrých herců. Hezký představitel hlavní role. Nevyužitý (v ukecané na nic roli) Langmajer. Takové plýtvání. Culící se Nováková. No. Víc než dva nedám. ()

dEst28

Komedie ? Vůbec ne, splátanina všeho možného, a bohužel špatného. Asi 2x jsem se jenom tak pousmál, jinak jsem se sám sobě divil, že se mi povedlo to dokoukat. Je to škoda, potencionál to mělo, ale herci a scénář tento film doslova zabili. ()

Psycho.R

Nevím, jestli dvě, nebo tři. Nechtěl bych ničemu křivdit. Ale pravda je, že pokud je to komedie, tak jsem se ani jednou nezasmál. ()

cinemaboy7

Chápu, že sehnat peníze na film o reklamě a reklamní agentuře je hračka a asi proto jsme nebyli ušetřeni tohoto dílka. Ani nechci vědět, kdo v tom má všechno prsty. Film se snaží být "cool", není. Nevzpomenu si ani na jednu vtipnou nebo alspoň úsměvnou scénu. Ve chvíli, kdy by měl film gradovat a snažit se upoutat alspoň vydařenou pointou, když už ničím jiným, tak závěrečný "podraz" odbyde předáním několika papírových složek na chodbě hlavními aktéry a to celé za doprovodu nevydařené hudby, která doslova otavuje celý film. O hercích se zmiňovat nechci, protože není vůbec o čem. Líto mi je jen mé oblíbené Ivušky Janžurové, která jim nato kývla:( Za co hvězdičku dávám nevím. Snad pro toho, kdo zvedne českou komedii ze dna a český národ se bude mít zase čemu zasmát. ()

quixote

Zoufale nevtipná komedie (dá se tomu tak vůbec říkat?), kde nic nefunguje a herci hrají jako svázaní, že je za ně člověku až trapně. Naprosto zbytečný film, pro který by bylo lepší, kdyby se vůbec nenatočil. ()

Kingjiri

"Vždycky sem kvůli špatnejm výsledkům přišel o práci ... a teď, když je mám dobrý, tak o ní přijdu zase tyvole." Normálně se k celkovýmu hodnocení snímků moc nevyjadřuju, ale musím říct, že by si tahle komedie zasloužila aspoň průměrnejch 50%. Docela by mě zajímalo, co by uživatelé s hodnocenim odpad od český kinematografie (vzhledem k její "kvalitě" v posledních letech) vlastně chtěli. Neměl jsem velký očekávání, ale nakonec to nebylo vůbec špatný a já po delší době zase viděl nějakou českou komedii, která byla díky slušnýmu nápadu občas vtipná a vůbec nepůsobila trapně. A navíc, všudypřítomnej product placement vzhledem k reklamní branži, ve který se příběh odehrával, nepůsobil nijak rušivě (naopak dokresloval děj). Víc než příběh se mi ale líbila Sandra Nováková, za kterou nakonec přidávám ještě jednu hvězdu navíc. ()

E lan

Špatný scénář, hrozné zpracování a jen sotva průměrní herci. Proč tedy **? Je to po dlouhé době český film a dobře se u něj odpočívalo. ()

Nocturno culto

Zkusil jsem tomu dát šanci ale už z výběru herců cítím že to nebude můj šálek kávy, nicméně jsem to shlédnul až do konce..Našlo se tam pár dobrých momentů ale prostě mám rád jinou sortu našich filmových představitelů, než jsou třeba Vydra, Hampl, Novotný .. mrzí mě účast paní Janžurové, že se tomu zaprodala..k tomu námět, který mě také moc neoslovil, takové nijaké ..jedna hvězda za Sandru a Ivu .. ()

rublik05

Velmi jednoduchá oddechovka. Samotný film je strašně stupidní, zachraňuje ho snad jenom dobré herecké obsazení, kdy se herci fakt snaží. Přesto je to slabý podprůměr. 3/10. ()

RypavaDvojka

Tenhle kousek jsem viděl asi už potřetí a i napotřetí jsem se bavil. Každý má asi jiný vkus, ale tenhle film prostě můžu jako další podceňované české kousky. ()