Príbeh dvoch sestier

• Slovensko V moci zla (viac)

Hrdinkami hororového thrilleru režiséra Charlese Guarda jsou sestry Anna a Alex, jejichž matka za podivných okolností před časem uhořela. Protože z její smrti podezírají ošetřovatelku Rachel, která nyní žije s jejich otcem, začnou pátrat v její minulosti...
Hrdinkami hororového thrilleru režiséra Charlese Guarda jsou sestry Anna a Alex Rydellovy, jejichž těžce nemocná matka před deseti měsíci uhořela. Anna se nyní vrací domů z pobytu na psychiatrii a zjišťuje, že otec, který je úspěšný spisovatel, žije s Rachel. Ta matku ošetřovala a on s ní měl poměr už za matčina života. Sestry zjistí, že matčina smrt nebyla nehoda, a protože z vraždy podezírají Rachel, začnou pátrat po její minulosti. Přitom jsou konfrontovány s přízračnými vizemi a hrůznými nočními můrami. Annin bývalý přítel, který se jí svěří, že viděl, jak její matka zemřela a chce se s dívkou sejít, je nalezen utopený. Drama však vrcholí ve chvíli, kdy otec na noc odjíždí z domu... V hlavních rolích Emily Browningová, Elizabeth Banksová, Arielle Kebbelová a David Straithairn. (oficiálny text distribútora)

Lilien

Skvelá atmosféra, určia podobnosť s Kruhom alebo Nenávisťou, duchovia detí,čudná motorika ich tiel. Sympatické herečky a pre mňa celkom prekvapivá pointa, nie originálna ale prekvapivá určite. ()

Margerie

Film postrádá ten správný drive, ale na druhou stranu mě rozuzlení opravdu překvapilo. Možná se jedná o zaběhnutý scénář a moje překvapení je tak vlastně pouze důsledkem nedostatečné znalosti filmů podobného žánru, ale i tak zvedám za pro moji maličkost překvapivou pointu hodnocení ještě o jednu hvězdičku. ()

Nikol10

Ani jsem nevěděla,že se jedná o remake. Zjistila jsem to až zde a poněvadž jsem k remakům spíše skeptická,tento patří k povedeným. Emily se mi velmi líbila,ten její dětský vzhled,konečně mladá hrdinka,která na svůj věk vypadá! Děsivé pasáže byly velmi dobré,nic přehnaného,žádné potoky krve. Zápletka dobrá a závěr opravdu překvapil,takhle nějak má končit horor. ()

TommyDiamond

No, musím uznat, že mě snímek velice příjemně překvapil. Přiznám se, že jsem se nechal klamat od začátku až do konce jako nějaká prvnička. Kromě rafinovaného příběhu a celkem šokujícího rozuzlení se mi líbila i atmosféra, která společně s příběhem vytvářela velmi solidní dusno.... U mě má tato skvělá hororová podívaná jasné čtyři hvězdy. ()

Kariya

Hodně slabé tři hvězdy. Je to dost unilé a někdy nudné. Na druhé straně dobře zahrané od obou holek a finální rozuzlení je také fajn. ()

Najt

Pár scén ve filmu bylo creepy, ale spíše se jedná o thriller. Dobré je, že po řemeslné stránce to je super, obsazení a postavy na úrovni se skvělou Emily Browning a příběh sice není nic originálního, ale zvrat na konci si Vás pěkně povodí, protože ať se snažíte jakokkoliv, neuhodnete. Vše je totiž jinak, než jak se může zdát. Scéna s matkou v kůlně byla boží. Ten pohled na zvedající se entitu, to prostě musí vyvolat nepříjemný pocit u každýho. Nevidím důvod nedat 4* .. kdo dává tři a méně by se měl možná zamyslet nad tím, kolik sraček vychází a těch dobrých filmů tolik není. Tenhle určitě patří k těm lepším a rozhodně se jedná o nadprůměr. ()

zly.dvojce odpad!

Jak jsem slíbil tak činím. SPOILER! Naposledy u 13tého podlaží už mi tekla pěna z pusy, neboť jsem tušil jakou obezličkou vyřeší celou dějovou linii. Toto není twisted end, tohle je nehorázná sračka, kterak vyřešit všechny dějové sračky od duchů přes monstra po cokoliv. Jednoduše se na konci ukáže že hrdinovi jebe v kouli. Filmů, které tak kurví žánr horroru, tj. můj oblíbený už je opravdu moc, není to už ani vtipný a jasně jsem řekl, že další takové pitchoviny ode mne nafasují odpad. I kdyby se herci rozkrájeli, je jim to hovno platný. Takový rejža můžu být taky, nasrat do děje milión zvratů, duchařskou zápletku a protože nemám ani trochu invence, vyřeším to tím, že hlavní postavě jebe v kouli. FUJ FUJ FUJ a ať už podobné sračky NETOČÍ!!!!!!!!!!!!!!! Můj první odpadek. Bože já to tušil od startu že to bude takováhle hrozná sračka, ale člověka to hodnocení naladí na možnej dobrej horror. ()

Luki.V

Příjemná podívaná efektivně kombinující horor (Ano on to opravdu horor je) s rádoby thrillerem. Škoda té nevyrovnané poslední třetiny filmu, to co k tomu vedlo bylo více než obstojné. ()

mekele

Film sám zapadá do lepšího průměru, vybočuje především lokalitou, nápadem i hereckým obsazením. Zavěr nečekanej, nemam rad Elizabeth..tady je přesně taková jak jí to přeju, pěkná mrcha!! ()

intro

Průměrné drama, průměrná hororová atmosféra, průměrný film ve stylu amerických teen blbostí, kde je asi nejdůležitější aby hlavní postavy byli co možná nejhezčí. ()

vieriX

Doporučil mi ho známy co vede dvd půjčovnu. Řekl, že ho velice mile překvapil a, že to ma šokujici konec. Aspoň s tím koncem měl pravdu jinak bych řekl, že film je průměrný měl sice dost lekaček, ale jinak mě ničim neuchvatil. Puvodni korejskou verzi sem neviděl, ale pro mě to bylo příjemně strávených 87 munut to je asi tak vše. ()

Cortesz

Další remake nějakého asijského duchařského hororu, který jsem samozřejmě neviděl. Takže nemůžu porovnávat, ikdyž jsem přesvědčen, že asijská verze bude mnohem lepší. Ovšem po shlédnutí této americké verze musím konstatovat, že film jako hororová duchařina funguje. Je zde pár lekaček, solidní děj, ale především finální zvratová pointa, kterou jsem sice očekával, ale dokázala překvapit a díky tvůrcům za ní. Herecké obsazení nebylo nejhorší, a prostředí s domem u jezera filmu dodalo ještě více hororové atmosféry. ()

Sparky

Film se odvíjí jako kalsický béčkový horor, někdy se leknete ale spíš moc ne. Díky dvěma hlavním maldým herečkám se na to dá koukat a tak je to prakticky jasný tří hvězdičkový film až na ten konec. Rozuzlení tomuto filmu vyneslo ode mě další dvězdičku.... výsledné 4. ()

Pharlap

Jakobych to uz nekde videl.. spousta inspirace v jinych podobnych thrillerech..Orphan..Glass house.. Pod povrchem.. Kdo videl, pochopi. A toto rozhodne nebyl horror. Zkouknutelné. Slusne rodinne drama. ()

walecz

Bez předchozí znalosti originálu velice příjemná hodina a půl lehkého mrazení, kvalitní herci i řemeslná stránka filmu. Nadpřirozeno v množství menším než malém filmu určitě neublížilo, spíš naopak, děj pozvolna graduje ke zvládnuté pointě. A navíc mě motivoval k shlédnutí (originální) předlohy. ()

Soubi

Slabý odvar Příběhu dvou sester, který je zjednodušen a přizpůsoben americkému divákovi :). To, že operaci nepřežije atmosféra ani inteligentní pointa už nikoho nezajímalo. Za ty tři krásné holčiny 3* ()