Príbeh dvoch sestier

• Slovensko V moci zla (viac)

Hrdinkami hororového thrilleru režiséra Charlese Guarda jsou sestry Anna a Alex, jejichž matka za podivných okolností před časem uhořela. Protože z její smrti podezírají ošetřovatelku Rachel, která nyní žije s jejich otcem, začnou pátrat v její minulosti...
Hrdinkami hororového thrilleru režiséra Charlese Guarda jsou sestry Anna a Alex Rydellovy, jejichž těžce nemocná matka před deseti měsíci uhořela. Anna se nyní vrací domů z pobytu na psychiatrii a zjišťuje, že otec, který je úspěšný spisovatel, žije s Rachel. Ta matku ošetřovala a on s ní měl poměr už za matčina života. Sestry zjistí, že matčina smrt nebyla nehoda, a protože z vraždy podezírají Rachel, začnou pátrat po její minulosti. Přitom jsou konfrontovány s přízračnými vizemi a hrůznými nočními můrami. Annin bývalý přítel, který se jí svěří, že viděl, jak její matka zemřela a chce se s dívkou sejít, je nalezen utopený. Drama však vrcholí ve chvíli, kdy otec na noc odjíždí z domu... V hlavních rolích Emily Browningová, Elizabeth Banksová, Arielle Kebbelová a David Straithairn. (oficiálny text distribútora)

kecal

Režisérům se místy podařila připravit dobrá atmosféra a byla i jedna dobrá lekačka. Herci ucházející a všechny tři ženské postavy jsou kočičky, takže proč neobětovat 80 minut času. Bohužel je to natočeno podle hodně odflákutého scénáře a tak z toho nešlo vymáčknout víc jak průměr. ()

We.Vonny

Film mě opravu mile překvapil zakončením. Říkala jsem si už od začátku, že je úplně jasné, kdo tam co dělá a proč a na konci jsem jen zírala a opravdu jsem to nečekala. Takových filmů víc :) ()

Jarsey

Usedala jsem k tomuto filmu jako k dalšímu nic moc snímku, který mě trochu unudí, ale přes negativní zkušenosti stále dávám duchařským hororům šanci. I když to zpočátku tak vypadalo, ta předvídatelnost byla někdy až k smíchu, přiznám se, že takový konec jsem nečekala. Tím pádem dávalo smysl i to, co mi předtím přišlo jako stupidní (proč se holky nahlas baví v pokoji za zavřenými dveřmi, když ta pomatená zlá macecha je může slyšet, to jsou vážně tak hloupé...). I když to, co na konci smysl dalo, vzalo zase například tomu, proč se Anně objevovali duchové mrtvých dětí kdysi zavražděných. ()

Aceboris

Po dlhšej dobe cca dva tyždne som si opäť pustil thriller a musim povedať, že vôbec ma nesklamal. Dokonca som sa pristihol, že čakám na ďaľšiu scénu. Vkusne spracované, vôbec nie nudné. Fakt je ale ten, že neponúkol nič nové, akurát obalil to čo bolo použité už v iných filmoch do svojho pozlátka. Záver filmu si niekto vychutná a niekto bude presne vedieť, tušiť ako to vlastne celé je. Emily Browning alias Anna výborne sadla do role vyplašenej a psychicky labilnej sestričky. U mňa 55% ()

Salsecnew

Skvělý snímek, opravdu skvělý, celou dobu je záživný, zajímavý, není to sice žádná přehršel, přesto je to poutavé a postupně se to zaujetí stupňuje. ()

roflmao odpad!

Další zkurvenej pseudohoror. Vezmu barák, najebu do něj dvě ségry, ztrouchnivělýho fotra a jeho prcinu a budou se dít divný věci. Zasraná nuda, už mě ten wasted time nebaví. ()

Dalajlada

Další ze série ducho-psycho horrorů se "šokujícím" závěrem. Nešokoval ani trochu. Naštěstí jsou ve filmu moc pěkný holky, je to hezky natočeno a ty strašidelný scény byly kolikrát fakt strašidelný! ()

Thane

Velmi slaby dve hvezdy. Tezko rict jestli je to tim ze uz jsem par podobnejch veci videl nebo to bylo udelany tak blbe ale kdyz ten velkej zvrat odhalite behem minuty prvni a druhy sceny tak celej ten film vcetne gradace fakt nefunguje. To odhaleni na konci tak pro me byl skutecne sok srovnatelny s tim ze rano vyjde slunce. Jediny co me potesilo a co to trochu zvedlo byl ten zaver s babou v zupanu. ()