Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiálny text distribútora)

Cejny

Pokračování bláznivého příběhu Harolda a Kumara se dozajista povedlo (s přimhouřeným okem bych dal i o hvězdičku navíc). Spousta scének je povedených, navíc celý film si utahuje z americké vlády, způsobu života, terorismu i rasismu a Neila P. Harrise (hrajíc sám sebe), a myslím si, že to vystihli celkem dobře. Někteří Američané (většina) jsou prostě hloupí, to si musíme připustit. :D 60 % ()

insurgentes

Viděl jsem to proti svýmu přesvědčení v českým dabingu, a byla to samá kurva, prdel, pták, nasrat apod., takže samá správná mluva no a k tomu tam dokonce bylo pár docela dobrejch fórů, u kterých jsem se zasmál nahlas. Ale dělal jsem u toho ještě x dalších věcí, možná kdybych byl v zábavě odkázanej jen na tenhle film, tak by mě to tolik nebavilo. ()

Arkanoid

Rozprávanie zintenzívňuje, že príbeh pokračuje presne tam, kde minulá časť skončila. Príliš dramatická hudba na príliš nezaujímavé úseky. Apel na Ameriku je nanajvýš trápny a kazí pozitívny dojem originálu. Team America: World Police podobnú paródiu na Američanov zohrala tak podstatne lepšie, že je to až hanba spomenúť dielo tvorcov South Park v tomto komentári. Toto pokračovanie dopadlo ako väčšina sequelov – podkopalo dobré meno originálu a stalo sa paródiou samo na seba. ()

rozbris

Wat the FUC...????? Co to jako měl být za začátek brutální průjem Kumara a pak najednou ejakulace!!!! Bože hned po tomto krátkým shlédnutí jsem měl stochutí to vypnout!!! A co bylo dál tolik nechutností, u toho se ani nedalo zasmát snad jen říct jedno velké BLÉÉÉÉ. Dívatelné to bylo až od druhé poloviny kdy nastoupil na scénu známý herec z How I meet your mother Neil Patrick Harris začalo se to konečně vracet do starých dobrých kolejí:-) plus scéna s americkým prezidentem by stála za zmínku. Dalo se na to dívat ale do příště ne tolik nechutností. ()

Wicky

Už o trošičku slabší než jednička,ale pořád to skvěle funguje.Opět spoustu vtipných situací a tentokrát jsou více nezenzurované a fekální...90% ()

Sygi

Nejen, že Kumar za těch 15 minut od konce prvního dílu přibral 10 kilo, ale tady už ten humor směřuje špatným směrem, už se všechny vtipy nepovedly, ten šílený komisař to dost přehání, ale je tam NPH, tak za 3* :) ()

iXtr3m3

Samozrejme slabšie ako jednotka, ale ťažko naviazať na niečo také zmysluplne, keď ide v princípe o dobdrodružstvá hlavných postáv na nejakom tripe. Mimochodom tie výjavy z toho tripu, tak to je nenapodobniteľné. :) Perfektné vedľajšáky v podobe Roba Corddryho a Eda Helmsa sú už len čerešničkou na torte. ()

baXter

I když to byl totálně rozházený, neucelený, chaotický a praštěný film bez děje, tak musím uznat že té dvojce to spolu docela jde. Škodaže se sešli v tomhle nevkusném "něčem". Důkaz toho že praštěné se né vždy rovná vtipné. ()

Hanys_

Docela ulítlá ptákovina s pár fain scénkama :) rozhodně nesledovat o samotě, ale pokud možno s láhví ohnivé vody a bandou lidí kolem sebe :) 60% ()

eagle-eye

Líbilo se mi to možná o něco víc než jednička. Stejné schema příběhu, podobná dobrodružství, tu vtipné, tu méně... O chlup lepší to bylo hlavně díky postavě drsného vyšetřovatele: "Co to má s očima, nějaké postižení?" :-)) ()

showxman

Neil Patrick Harris, G. Bush, Guatanamo, Kukluxklan, Amsterdam to všechno zní dot šíleně, ale věřte nebo ne, ono se to podařilo nacpat všechno do jednom filmu. Navíc jsou zde nerozluční Harold a Kumar, kteří už zase létají v průšvihu. Musím přiznat, že trošku slabší začátek (Vždyť první joint se zde rozhořel až v ve 35. minutě!) byl vykoupen smrští celkem slušný vtípků ve druhé polovině. Hodnocení: Nadprůměrná teen komedie, která neurazí. ()

cab

Zname pravidlo o pokracovanich se znovu potvrzuje, protoze vice neznamena vzdycky lepe. Misto slusneho navazani na vicemene zabavny prvni dil jde vsechno do kopru a podtrhujete do zhuleny Bush a fekalni sceny, ktere sem nepatri a ze par nahych zadecku ci (Neil Patrick Harris) neco zachrani. Kdeze. 35% ()

dopita

V porovnání s prvním dílem je to slabota. Film sice celkem odsejpá, ale vtipných scén je pomálu. Zasmál sem se asi jednou a párkrát ušklíb, což se s prvním dílem vůbec nedá srovnat. Že přibyla nahota nevadí, problém mám spíš s hrubozrným humorem a nevtipnejma nechutnostma – právě absencí těhle trapasů se první díl lišil od ostatních puberťáckých rádobykomedií. Navíc v prvním díle byli Harold a Kumar inteligentní sympaťáci, kteří se do průserů nedostávali kuli tomu, že by to byli pitomci, ale jaksi z přirozenýho běhu věcí, nebo prostě proto, že byli zhulení. V druhým díle už se bohužel povětšinou jako pitomci chovaj a navíc jejich počínání zhusta smrdí scénáristickou svévolí. Druhej díl zapad mezi průměr. ()

noby

Jednak mnohem víc prasáren než v jedničce, což je mrzuté, jednak třeskutá, ale místy překvapivě inteligentní satira všemožných amerických vlastností, což je skvělé. Žádný skok to není, ale nechuťárny ještě nejsou natolik koncentrované, abych je nepřešel, takže zůstává o kousek lepší než jednička. Kdo ví, kam to posune trojka. ()