Sedm přátel z vysoké školy se potkává na svatbě na pobřeží, kde si dva z nich řeknou své Ano. Svědkyně však měla s ženichem vášnivou aférku... Lila Hayes (Anna Paquin) a Tom McDevon (Josh Duhamel) se poprvé setkali na vysoké. Oba se stali součástí kruhu blízkých přátel, kteří sami sebe nazývali Romantiky. Šest let po ukončení studií chystají Lila s Tomem svatbu a při této příležitosti se všichni Romantici po letech znovu setkávají. Nevěstina spolubydlící z vysoké Laura Rosen (Katie Holmes) jde Lile za svědka. Jenže Laura má před svou kamarádkou tajemství – Laura měla aféru s Tomem v době, kdy už chodil s Lilou. A zdá se, že jejich city stále ještě nevychladly. Ve svatební den tak s přibývajícím alkoholem vylézají kostlivci ze skříní. Lilin bratr Chip (Elijah Wood) se například z nenadání přizná, že mu Laura nedá spát. (HBO Europe)

anusha

do lubiveho indie pozlatka zabalena sracka co sa ta tvari ze rozumie ludskym vztahom. nesympaticka katie holmes (inokedy ju mam celkom rada) presviedca ze je vasnivejsia a zabavnejsia ako anna paquin (??) .. nevinim ju ze to neuhrala ved ako by aj mohla. nelogicke a vrcholne nepacive. na celom filme ma najviac zaujali svadobne saty na konci :) ()

earl hickey

Určitě bych to nenazýval komedií.Je to sonda mezilidských vztahů. Na začátku se seznámíme s hlavními hrdiny,poznáme jejich minulost. Uprostřed filmu jsem se trochu nudil,měl jsem pocit,že těch dialogů je příliš a jsou o ničem. A na konci filmu jsem už jsem s napětím čekal jak to dopadne,ikdyž se takový konec dal předpokládat. Není to žádná pecka,ale dá se u toho strávit příjemný večer. ()

herr_carter

Přesně, jak tady většina hodnotitelů říká, je to opět potvrzení toho, že Katie Holmes od Dawsonova světa prostě nehraje, je až neuvěřitelný, jak dokáže ve všech filmech zahrát se stejným ansámblem grimas a úšklebků - chvílema jsem fakt čekal, že z ní vypadne "musím najít sama sebe Dawsone"....na druhou stranu (když pomineme toto), docela zajímavá analýza lidských vztahů a celé je to vlastně taková "prověřovací zkouška" - zůstane ten kostlivec ve skříni??..........................moje hodnocení = 6 z 10. ()

fifi.m

Nalákalo mě příjemné herecké obsazení. Nakonec se mi tam ale líbila jen Anna Paquin. Za ní ta jedna hvězdička. Jinak to byla totální nuda. ()

BOURQUE

Film plných klišé – takých typických amerických! Príbeh je síce zaujímavý, ale je to pokazené s opakujúcim sa popíjaním. A ešte k tomu prípadné ťahúne celého filmu, ako K. Holmes, A. Paquin a J. Duhamel dávajú podpriemerný výkon. Osobné hodnotenie: 66% (*) ()

MickeyStuma

Festivalový filmový počin zabývající se myšlenkou dávných přátelských a milostných vztahů několika bývalých spolužáků a přátel. Dva z nich mají společnou svatbu a ostatní jsou pozváni. Léta se neviděli, a léta byla utajena spousta věcí, které náhle vyplouvají na povrch. Ty citové se nesmějí nechat jen tak být, ty se musí vyřešit. Ale jak, aby jeden druhému neublížil? Příběh tak sleduje události krátce před svatbou. Téměř každý má ve skříni svého kostlivce, kterého by se nejraději zbavil, ale to prostě nejde. Nenásilnou formou je prezentována veškerá životní úskalí dávných přátel, kteří si myslí jak se dobře znají, ale ve skutečnosti je to právě naopak. City dokážou hodně zahýbat osudy, ale na druhou stranu také záleží, jak se k tomu kdo postaví. Skončil příběh šťastně, anebo ne? Ono jak pro koho. Názory mohou být různé, nechť si ho tedy každý udělá sám. Takové je poselství snímku, kdy zapojuje do děje i diváka. Poselství, které zamotá hlavu každému rozumnému divákovi. Režijně dobře zvládnuté a i přes svoji složitost se s tím všichni herci poprali velmi dobře. Tento artový snímek si rozhodně zaslouží ocenění. ()

Naki

Tak zoufalý scénář se snahou alespoň trochu ho oživit známým hereckým obsazením naprosto selhal. Už nějaký pátek jsem se tak šíleně u filmu nenudila a ty dlouhé scény beze slov mě naprosto zabíjeli. Raději se ani nezmiňuju o Katie Holmes, které jsem se pro jistotu snažila nevšímat.. ()

glumka

Lákadlem filmu Anna Paquin a zbytek hereckého obsazení. Ale to je tak jediný + tohoto filmu. Film je děsně nudnej a ještě má neukončený konec. Kdyby tam nehrála Anna, tak to vzdám po pár desítkách minut, ale vydržela jsem až do konce. O čem je ten film? Banda kámošů z výšky přijede na svatbu své kámošky, která si bere kluka z výšky a k tomu pozve i jeho ex, která je její nejlepší kámoška. Mno jak to asi dopadne? To se nedovíte. Protože to nemá konec :D Takže pokud se chcete unudit k smrti tak hura do toho. ()

Armin82

Hvězdně obsazená ptákovina v čele s holywoodskejma hercema, kteří svýma hereckýma schopnostma, ani nemají v Holywoodu co dělat. Řeč je hlavně o Katie Houmles a Josh Duhamel. Tyhle dva jsem ještě neviděl ve filmu, kde by ukázali nějaký herecký um a zde ze svého standartu nevybočili. K tomu jim sekundoval tragickej režisér, který držel v ruce klasický klišé scénář a pár dalších nevýrazných seriálových herců. Ve filmu jsem neviděl nic, co bych hodnotil pozitivně. Trošku je mi líto Elijaha Wooda. Jeho skromná role vykalený jitrnice, byla v týhle krávovině jen smutným dovětkem---->10% ()

DadysGirl

Jojo, já vím, že je to patetický a vlastně hrozný a vztahy jsou tady všechni dost fucked up, ale prostě ne to tak zvráceně reálný, že nemůžu jinak... Navíc, obsazení je perfektní... ()

Václavička

Označení filmu za "komedie" a "romantický" není příliš šťastné. Bylo to spíše melodramatické, výjimečně až tragikomické. Palec nahoru za Katie Holmes. Ona je prostě bezchybná! Celkově mě herecké obsazení příjemně překvapilo. A velké plus za konec - SPOILER - žádné americké "tu, kterou si měl vzít si nevezme, protože si vezme její družičku, kterou pořád miluje" se nedostavilo, takže v tomhle velká spokojenost. Slušné 3 hvězdy ()

jafuska

Komedie to není ani ani náhodou spíš nudný film, kde se zbytečně jen mluví, ale nic se vlastně ve filmu neděje, herečka Katie Holmes, kdysi možná začínající hvězdička, uvadla, už ji není skoro nikde vidět a proto se ani nedivím, že hraje jak hraje, nemám proti ní nic, ale film se vůbec nepovedl, smyl celého příběhu mělo snad být vyřknutí nějaké křivdy z minulosti, ale vše se udělalo jako jedna smíchaná barva do hromady, a je z toho slátanita, která je velmi špatná. velká škoda, ()

erapo

V prvom rade nevie hrať. Kto? Katie Holmes! Pred koncom sa uberali moje myšlienky smerom, že dejovú niť by som potiahol úplne iným smerom, myšlienka "klubu romantikov" ma dosť zaujala a určite by sa z nej dalo ťažiť, a preto som nerozumel prečo sa tvorcovia uchýlili k takejto alternatíve. Ale čím ďalej som rozmýšľal, tým viac mi paradoxne táto snímka dávala zmysel. Ešte dodám, že hudba super, kamera niekedy dosť skákala a kazilo to u mňa dojem. ()

evca_007

Cože? Titul komedie fakt nechápu. Nezasmála jsem se tam ani jednou. Na to, že skoro všechny herce mám ráda, tak tohle pro mě bylo veliké zklamání. Ani pohled na Joshe mi nepomohl a to už je co říci :-) Prostě bída... ()