Novinář Sidney Young (Simon Pegg), který pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, dostane lákavou nabídku z New Yorku. Záhy však zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.  …aneb jak se neutopit za velkou louží.
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad. (oficiálny text distribútora)

BaronX

Hodně černá komedie, která skrývá neskutečně mnoho zábavy servírovanou nejdříve zlehka, v malých dávkách, postupem času ale útočí jako Gripeny, které naleznou cíl. Simon Pegg opět nezklamal a stejně jako v HOT FUZZ naprosto dominuje. Jeho kousky mě málem skolily ze židle. Perfektně mu sekunduje Jeff Bridges, Kirsten Dunst a potěšila i agentka Scullyová :-)) Hláška filmu paradoxně ale přišla od "kulervoucí" Megan Fox: YOU CAN BE MY BITCH !!! ;-) 9/10 ()

Strider

5*. Nejde jinak. K tomu abych se rozesmál mi stačí už jen samotná fotka Simona Pegga (koukněte se do jeho profilu), a když navíc začne ještě různě pobíhat je o zábavu postaráno. Ale aby byl film opravdu dokonalý, tak je tady ještě Kirsten Dunst, která je asi největší herecké zlatíčko co znám ;-) A nemůžu si pomoct, ale i další herci jakoby se pro své role narodili. Jinak příběh je, jak to tak už bývá, celkem předvítatelný, samozřejmě s neodvratným happy endem. Ale komu to vadí, tak si představte, že by takovéhle filmy končily špatně... To ne, to fakt nejde, to by mi zkazilo náladu na celej den. A nakonec musím ještě zmínit výborný sountrack, už dlouho mě u žádného filmu hudba takhle nezaujala, fakt skvělá. ()

j.o.j.o.

Tento film vcelku vyváženě střídá momenty vtipné tak, že padáte ze židlí (zejména ty s Jeffem Bridgesem) s pomalejším tempem vypravování. Celkově jde však spíše o romanci, než převratnou vtipem sršící komedii. ()

dino.h

Téma v poslední době nejtěžší - komedie. Natočit aspoň trochu originální a hlavně vtipnou komedii se nedaří leckomu. V tomto filmu je určitě velkou zárukou Simon Pegg, který prostě exceluje a zastiňuje zbytek startovního pole, včetně nepopiratelných Meganiných vnadů (i když scéna ve spodním prádle... :-) ). ()

wito

v mnohom tento úletík vybočuje z trendovosti typickej pre podobné snímky. scenár síce kopíruje niektoré príbuzné snímky, napriek tomu niečím obohacuje. je to hlavne pozoruhodná komičnosť hlavného predstaviteľa simona pegga, ktorého potenciál bol nadmieru využití. napriek mnohým zákutiam, ktoré film ponúka sa zo zdanlivo divného snímku vykľul zaujímavý exemplár, ktorý pri svojskom rozmere ponúka celkom slušnú zábavu. ()

Bounded

Po dlouhé době komedie, která mě pobavila. Simon Pegg citující Tróju táhne víceméně celý film. Kirsten Dunst má tak nenásilně napsanou roli, že mi zase jednou nevadila. Jeff Bridges nemá dost prostoru, ale scénář bych kvůli tomu nepřepisoval. Obehrané pravdy nevadí, protože jsou prostě dobře natočené. A Schiller má pravdu. ()

KdG

Parádně natočená komedie. Jen škoda toho vážného tématu a moralizování na konci filmu. Simon Pegg je řízek, a vůbec celý film je "hvězdně" obsazen. Megan Fox udělá radost každému chlapovi a potěší i menší roličky Katherine Parkinson a Chrise O'Dowda známé z IT Crowd. ()

xenopus

Už český název trochu ubírá - je parodií na jméno jedné z nejprodávanějších knih všech dob Dale Carnegie: Jak získávat přátele a působit na lidi (How to win friends a influence people). Simon Pegg hraje jako vždy, tj. suverénně, Kirsten Dunst mi k němu moc neseděla, no, Megan Fox také ne... Satirický pohled na pozlátko Hollywoodu i vše, co s ním a jeho slávou je spojeno, mohli takto zfilmovat pouze Angličané. Typický britský humor tam byl, ale bylo ho na můj vkus trochu málo - a to je škoda, protože dějová linka za moc nestála a ta romantická byla lehce předvídatelná, takže u ní divák se svými myšlenkami také moc nesetrvával. Zkrátka a dobře - nenáročná komedie, možná trochu překvapující role pro Simona (ale popasoval se s ní dobře) a ... to je vlastně všechno. ()

biopanic

Jesus a Mária, to bola hrozná nuda. Žalostne málo vtipné (náznak úsmevu mi nabehol na tvári asi 2x) a nudné. A nudné a nudné. Simon Pegg mi z mne nevysvetliteľných dôvodov prekážal po celý čas a jeho rádoby zmysel pre humor som chápala skôr ako neskutočnú aroganciu a idiotizmus; ja mať takého kolegu v práci, radšej si rovno hodím mašľu. Vadili mi dokonca aj prispaté oči Kirsten Dunst (ktoré sú mi inokedy celkom sympatické). Gillian Anderson a Jeff Bridges však boli geniálni (tie dve hviezdičky sú asi za nich), blikali mi svetielkom nádeje dosť dlho - dá sa povedať, že až do konca tejto predvídateľnej hlúposti s nevkusne romantickým koncom. Istý čas sa budem radšej kombinácii "Komédia / Romantický" vyhýbať. ()

Iwet.K

Tento film je pro mě naprosto nepochopitelný. Nejdříve jsem si říkala, že to bude super komedie, ovšem po 15ti minutách jsem to musela vypnout. Na tohle asi nejsem stavěná. ()

casef

Nevim jestli bych to měl hodnotit, když jsem to nedokoukal. Při sledování postavy Sidneyho Younga a jeho buranského chování, jsem se cítil nějak trapně a při představě, že bych na takový hovado narazil, je mi špatně. Jen jsem se opět utvrdil v tom, že britský humor je mimo mé chápání. ()

zmates

Že to byla romanťárna jsem se dozvěděl až z popisu filmu a z místních komentářů, jinak to s ní mělo pramálo společného. Simon Pegg skutečně působí dojmem kulhavého prasátka, bohužel nejsem Megan Fox, abych to ocenil. Jinak to byl jeden velký nesmysl, který se nás ještě navíc snažil poučit cosi o slávě a ztrátě charakteru, takže to ani jinak dopadnout nemohlo. Zábavná byla jen role Jeffa Bridgese, bohužel jeho čas na plátně byl žalostně krátký. ()

fridge

Simon Pegg jako Sidney Young je skvělý, ale celý film mi přijde jakoby postavený nakřivo - Sidneymu všechno projde, nic moc se neděje a tak jako vůbec mám z toho pocit, jako by bylo všechno vypolštářované, aby se náhodou něco nestalo. Chápu, že o tohle ve filmu nešlo, ale bylo to tak okaté, že jsem si toho nemohl nevšimnout. Čekal jsem něco jako Ďábel nosí Pradu, ale dostal jsem spíše Hloupý Honza jde do světa. A to bez morálního poučení na konci. ()