Hanblivý geniálny študent prestížnej M.I.T. Ben Campbell (Jim Sturgess) prekvapivo nájde odpoveď na svoje problémy s financovaním štúdia v hazardných hrách – ponúknu mu totiž členstvo v skupine najnadanejších študentov, ktorí každý víkend odchádzajú pod falošnou identitou do Las Vegas, kde využívajú svoje výnimočné schopnosti na to, aby v kartách získali nemalé peniaze. Ich potenciál objavil svojrázny profesor matematiky a génius v odbore štatistiky Micky Rosa (Kevin Spacey), a spoločnými silami vymysleli spôsob, ako herný systém pokoriť. Zásluhou toho, že sa naučili počítať karty a osvojili si komplikovaný systém tajných signálov, sú schopní vyhrávať v kasínach rozprávkové čiastky. Ben, ktorý podľahne vidine peňazí, životnému štýlu v Las Vegas a bystrej a príťažlivej členke svojho tímu Jill Taylorovej (Kate Bosworth), stále viac a viac riskuje. Hoci počítanie kariet nie je nezákonné, v hre ide priveľa – a zakrátko už nejde len o to orientovať sa v kartách, ale tiež o nutnosť nenechať sa pristihnúť Coleom Williamsom (Laurence Fishburne), hrozivým šéfom ochranky jedného z kasín... (TV Markíza)

Taio

Nato, že ide len o karty som bol celkom v napätí celý film. Skvelý Kevin Spacey nám ukázal kvality a ako odrbať kasína v počítaní kariet. ()

V.Silver

Být učitelem nikdy není lehké - občas se stane, že potkáte žáka, který daleko přesahuje vaše vlastní kvality. A přesně o tomhle ten film je. Svižný, dobře zahraný, i když mohl být krapítek kratší a ta finální message nemusela znít tak příšerně moralisticky (a být jasná víceméně od začátku filmu). Přesto to byla dobrá zábava a třeba si to někdy ještě pustím, ačkoli na Mavericka to nemá ani náhodou :) 70% ()

Kosmik 1

Přemýšlíte nad odpovědí na stejné dotazy některých uživatelů, proč že ti lidi do toho hnusného města jménem Las Vegas vůbec jezdí, když tam vše prohrajou a ještě je přitom zmlátí? Odpověď je překvapivě jednoduchá, je to úplně stejné jako když lidi choděj do kostela. :) Trochu nadhodnocený film, já bych ho spíš zařadil do průměru. Herci byli hodně nevýrazní a tohle téma s kartama a počítáním už jsem viděl v lepším provedení. 55% ()

vyfuk

Malá verze malých Dannyho parťáků, která nám opět přivede Kevina Spaceyeho v nezáporně záporné roli a taky Jima Sturgesse v kupodivu překvapivě hezky sehrané roli. Tenhle film se stal pro mne lehkým příjemným překvapení. Sice jsem nečekal, že to bude jeba, ale čekal jsem, že se budu bavit a to se taky stalo. Jen mne trošku štve, že ta příběhová zápletka je naprosto klasická a bohužel ohraná, že mi bylo skoro hnedka jasný jak to skončí. Ale furt jsem se bavil. Tohle je přesně ten typ filmu, který si rád člověk zapne na chatě v létě, než jde spát a užije si to. ()

Autogram

Vivat, Las Vegas! Geniálne mozgy jednoducho počítajú karty, veď takto môže bezpracne zbohatnúť úplne každý. Alebo to nebude také jednoduché a film je jednoducho blbosť? Bez geniálneho mozgu to nerozhodnete. Prikláňam sa k druhej možnosti. Už len preto, že takáto jadrová fyzička celkom určite neexistuje. –––– Oko berie, večeru nerieš. ()

Borat

Celkem slušnej film. Film má spád, i když občas sem tam si vybere svoji špatnou chvíli. Určitě stojí za shlédnutí. Nakoukneme v něm do nám pro většinu zakrytého světa hazardu ve Vegas. Kvalitní hudba, trochu horší herci a průměrná režie dělá film s hodnotou mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami.|70%| ()

P1tr

Ve výsledku velice příjemné pokoukáníčko. Bylo by sice lepší, kdyby byl celý film v pohodovějším ladění jako na začátku, nicméně trocha dramatična taky neuškodí. Příjemný film, který nepřináší vůbec nic nového, zato osvědčený koncept používá elegantně a přesně jako hrdina změnu proměnné. Herci, obzvláště Sturgess a Spacey přidávají filmu na síle. Přijemně strávené dvě hodiny, během kterých člověk získá sympatie k hlavnímu hrdinovi a ještě k tomu se něco naučí o vydělávání peněz:) "Winner winner, chicken dinner!!" ()

Specs

Hlášky: (Mickey Rosa zve Bena do jeho Blackjack teamu.) Ben Campbell: - "A proč mi to říkáte?" Micky Rosa: - "No dá se říci, že se nám uvolňuje místo." Ben Campbell: - "Jak?" Micky Rosa: - "Jimmy dostal práci u Googlu." Ben Campbell: - "Jimmy dostal místo u Googlu?" Micky Rosa: - "Jo, je to zajímavé." Ben Campbell: - "Když vám tohle tak sype, proč ji bral?" Micky Rosa: - "Ben, říkal jsem Google, ne Sizzler." & Jill Taylor: - "Myslím, že na Vegas je nejlepší to, že se tam můžeš stát kýmkoli chceš." & Micky Rosa: - "Jaký je stav?" Jill Taylor: - "Plus devět." Micky Rosa: - "Ne." Choi: - "Plus jedenáct." Micky Rosa: - "Ne." Kianna: - "Hele, já se ztratila už před dvaceti kartama." Micky Rosa: - "Neříkej mi 'hele'." & Ben Campbell: - "Výhra vyhrání, kuřátka přihání." & Cole Williams: - "A jestli tě ještě někdy uvidím v tomhle městě... přerazím ti lícní kost malým kladívkem... a potom tě zabiju." ()

jenik71

Další přírustek do světa hazardních her. Zajímavý děj, ale přišlo mi to hodně naivní. Pokud by totiž bylo něco takového možné, Las Vegas během noci zkrachuje. Nějak jsem ani nepochopil, co to ti šikulové vlastně počítali a jak věděli, co přijde za kartu. Zajímavá je však pointa celého filmu... Kevin Spacey se do své role přímo náramně hodí a je jako vždy bezchybný. ()

IMPAIRED odpad!

Spacey, k čemu ses to zaprodal??! Dementní postavy, dementní příběh (ta zápletka je naprosto kreténská), dementní zvraty (věřte mi!), dementní nápad, dementní závěr, a DOKONALE dementní rozhovory. Ty hlášky, z toho by se i had posral! ()

BuryGol

Film o tom, jak vobrat casino o nehorázný sumy, pokud je člověk geniální. Sice to byl spíš klišé film, ale svojí hloubku to mělo. Kevin Spacey to odehrál tak, jak jsem si představoval a Kate Bosworth...jo, s tou bych dělal věci. :-D Nicméně to člověka poučilo a strávil jsem fajn dvě hodiny. Já jsem spokojenej, děkuju. ()

Lenulinka

Mně se to líbilo fakt moc. Chytlavý příběh, dobrý výběr hudby, slušné herecké výkony. Ostatně na Jima bych se mohla koukat pořád. Tak kdo jde se mnou zruinovat Las Vegas? ()

Dethecus

Byl jsem naprosto překvapen . .Ale v dobrém slova smyslu... těch 118 minut filmu uteklo .. Já ani nevím jak .. Prostě jsem se náramně bavil .... I když jsem nic nečekal .. Velmi jste mě potěšili ()

ssfan

Zajímavý příběh z atraktivního prostředí Las Vegas. Nicméně čekal jsem to daleko napínavější. Možná by neuškodila kratší stopáž, ale i tak se jedná o nadprůměrný snímek. 75% ()

venca163

Miluju, když mi čas od času ukradnou z pokojíčku na intru 8 mega a moje holka ve strachu o moje duševní zdraví na to reaguje "You just need to learn to let go." To je ale jen jeden z 20 wtf momentů v tomhle nedomyšlenym scénáři (zrada Spaceyho, zrada opačnym směrem, chycení Spaceyho do "pasti" atd atd.), kde očividně šlo jen o to vejít se do nějaký 100x omletý šablony. Hezký rozehrání, ale pak strašně dlouhá taková ta "klid před bouří a všechno se nám daří" část a na konci se ve spěchu řeší, aby se stihl ještě objevit i vyřešit problém. Na to, že to vůbec nedávalo smysl, to bylo málo zábavný. PS: Vždycky mě pobaví ty romantický představy o tom, že na vysoký se o všem jen tak intelektuálně žvatlá, takže na přednáškách se místo učení rozebírá osobní život nějakýho středověkýho matematika. (65%) ()

Soweek

Mno trhá mi srdce, že ted Kevina zase dlouho v ničem neuvidim a Laurence se taky moc často nevyskytuje, ale ruku na srdce, ani jeden z nich tady své životní výkony nepodali. Navíc film má hodně svých "ale", trhliny nelogičností v příběhu, což se dá opomenout u sci-fi, akčních věcí či komedií, ale u ne filmu jako je tento. Ve finále tady o Black Jack ani moc nešlo, žádné drama s kartami se také nekonalo. Výsledné skóre mě tedy mrzí, jelikož jsem čekal od tohoto počinu opravdu moc. ()

BMAJTZ

Kdyby to takhle ve Vegas opravdu chodilo tak bych si tam asi v lete udelal vylet. Tenhle film nikdy nebude uplna jednicka ale pobavi a nezklame jen ten zaver byl dost predvidatelny coz je stejne problem vetsiny novych filmu. Presto si zaslouzi 65% ()

Lukoboss

V průběhu sledování jsem se dobře bavil, přestože film připomíná Dannyho parťáky, a říkal jsem si, že tomu dám ****. Bohužel, jakmile se film překlenul do 3. třetiny, s blížícím koncem slábnul a slábnul... ()

Mr.Jackass

Rozhodně zajímavá podívaná. Ostatně cokoliv v čem se Kevin Spacey ocitne nemůže být špatné :) Ale pořád se mě nechce věřit, jak je možné tytto kraty počítat...a jestli to někdo umíte tak mě kontaktujte a až mě to naučíte, dáme dohromady tým a vyrážíme do Las Vegas :) ()