Ranczo - Season 8 (2014) (séria)
Réžia:
Wojciech AdamczykScenár:
Robert BrutterKamera:
Włodzimierz GłodekHrajú:
Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Artur Barciś, Magdalena Waligórska, Emilia Komarnicka-Klynstra, Dorota Chotecka, Grzegorz Wons (viac)Hrajú
Ilona Ostrowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Stále medzi nami (2023) (seriál)
Cezary Żak
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Kontrola (2018) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Paweł Królikowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Marta Lipińska
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Franciszek Pieczka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Štyria tankisti a pes (1966) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Artur Barciś
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Forst (2024) (seriál)
Magdalena Waligórska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Sexify (2021) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Emilia Komarnicka-Klynstra
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Dorota Chotecka
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Anna Karenina (2000) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Grzegorz Wons
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1983 (2018) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Marta Chodorowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Piotr Pręgowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Sylwester Maciejewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Bogdan Kalus
Poľsko
Najlepšie seriály:
Bažina (2018) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Violetta Arlak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Magdalena Kuta
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)
Sławomir Orzechowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Tomasz Sapryk
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Kruk (2018) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Mateusz Rusin
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Vraždy na přelomu století (2017) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Piotr Ligienza
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)