Sexify

Poľsko, (2021–2023), 11 h 3 min (Minutáž: 32–51 min)

Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska, Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Gelner, Piotr Pacek (viac)

Studentka s mizivými milostnými zkušenostmi vymýšlí s partou kámošek inovativní sex appku. Aby uspěly mezi tvrdou konkurencí, musí ale zkoumat znepokojivý svět intimity. (Netflix)

Petaxis

V prudérním katolickým Polsku spojili síly normální lidi a vyšlo z toho něco super! Na jednu stranu je sice trošku smutný, že skoro všude kolem nás umí točit bezva věci, no a pak jsme tu my a naše Ordinace a kriminálky, kde jediným dobrým seriálem za poslední roky byla Pustina. Každopádně zpět k Sexify. Je to svěží, je to originální, je to vtipný, působí to velmi západně, je to i relativně inteligentní a poměrně feministický (což je v poslední době asi téměř všechno, ale upřímně, polská společnost to potřebuje jako sůl). Prostě a jednoduše, Sexify jsem si fakt moc užila a budu doporučovat kudy chodím :) (a hodnocení tady jednou zase fakt nechápu, mělo by to mít tak 80 % tbh). A jinak jsem překvapená tou negativních vlnou reakcí na tenhle seroš, čekala bych, že v týhle době už seriál, kterej se točí kolem tématu ženskýho orgasmu nemůže nikoho pobouřit, ale, hm, asi jo teda. A pak je tady uživatel klukluka, kterej vám tu v komentářích rád osobně vysvětlí, jak máte šu*at, protože holky to samy určitě vědět nemůžete, na co se máte a nemáte dívat a jak ty vole nepolekat svýho partnera v posteli. Ale bacha, hlavně nepoužívejte žádnou aplikaci, protože to je zoufalý. A kdybyste furt nechápaly, tak vám to určitě i rád osobně ukáže. Vypovídající hodnota tohodle komentáře ve spojitosti se seriálem mi nějak uniká, ale ok no. Ty vole, tyhle seriály jsou potřeba jak sůl i tady. ()

Drozdo57

Keď už Poliaci čosi takéto točia, tak s plnou parádou. Bohužiaľ, napriek určitej (duchovnej) snahe o nadviazanie na odkaz legendárnej Sexmisie sa tento seriál veľmi pravdepodobne legendou nestane. Nie, že by nebol zábavný. Celkom to odsýpalo, väčšinu času sa čosi deje, osoby prechádzajú nejakou zmenou. Ale mnoho vecí si bere veľa času na prejavenie a potom sa zrazu zmenia úplne náhle a nie je jasné prečo. Samotná appka je potom dosť chabá záležitosť a záverečná prezentácia by teda mňa vôbec nepresvedčila. Ale to zo mňa možno hovorí iba profesíjna degenerácia. Jedno viem ale iste - Poľština je krásny jazyk! ()

Maximilianus

Seriál sa veľmi snaží pôsobiť sexy a vtipne, ale je to kŕčovité, nudné a ani moc sexi to veru nie je. 5,8/10. 2. séria: Netipoval som, že sú na Netflixe objaví druhá séria zrovna tohto seriálu, ale asi Sexify nie je originálne od Netflixu a iba bok kúpený od Poliakov, alebo musí byť veľmi lacný. Každopádne ma to bavilo viac ako predchádzajúcich 8 dielov. ()

321Ka

Po trochu pomalejším rozjezdu se pro mě Sexify pozvolna přehouplo v totálně užitou podívanou. Na jednu stranu jde o super oddychovku k sobotní kocovině, zároveň se seriál nebojí pustit do docela zásadních a vcelku kontroverzních témat - a dělá to poutavě, humorně a hlavně úplně otevřeně. Bavily mě i postavy, které jsme na jejich cestě po hledání možností ženské sexuality měli možnost sledovat - hlavně vlastní identitu objevující Paulina a ambiciózní Natalia, která byla tak nepřirozená, až to vlastně působilo úplně normálně a v rámci celkového příběhu naprosto OK. Samozřejmě plusové body za to, že jde o polskou produkci. Doufám, že seriál na domácí scéně sklidí hodně úspěchů. ()

klukluka

Holky, za mě: nedělejte to podle appek. To je úplně největší minela tohohle zoufalýho seroše. Najděte si někoho, kdo vám bude milej, kdo k vám bude pozornej, když něco chcete, tak si o to řekněte, nebo minimálně naznačte, protože komunikace je důležitá a často ji přebíjí stud, což je hrozná škoda. Pak se to zajede v chybným režimu a obtížně se to mění, protože by to toho partnera mohlo polekat. Ale raději jeden vylekanej, než dva dlouhodobě nespokojení. V souvislosti s nejlepšími milenci se taky často mluví o kreativitě a fantazii, zatímco nejlepší uživatelé appek budou spíš technické typy se schopností podřizovat se rozkazům a doporučením. Ta jedna je za téma schopnosti žen dosahovat orgasmu, pokud se partner trochu snaží a nemyslí jen na sebe, ale přijde mi divný, že by to v roce 2021 ještě někdo nevěděl, nebo pomíjel. Pokud si teď o mně myslíte, že jsem mimo, tak se poohlédněte někde jinde- mimo jste totiž vy. Šláply jste do hovna a žádná appka vás z něj nevysvobodí. ()