Epizódy(13)
-
Płomień duży i mały (S03E01)
-
Powrót demona (S03E02)
-
W kleszczach terroru (S03E03)
-
Fakt prasowy (S03E04)
-
Radio interaktywne (S03E05)
-
Wielkie odkrycie (S03E06)
-
Sprawca (S03E07)
-
Odsiecz (S03E08)
-
Upadek obyczajów (S03E09)
-
Miedź brzęcząca (S03E10)
-
Zrozumieć kobietę (S03E11)
-
Złoty deszcz (S03E12)
-
Szczęśliwe rozwiązanie (S03E13)
Hrajú
Ilona Ostrowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Stále medzi nami (2023) (seriál)
Cezary Żak
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Kontrola (2018) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Paweł Królikowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Marta Lipińska
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Franciszek Pieczka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Štyria tankisti a pes (1966) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Arkadiusz Nader
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Magdalena Waligórska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Sexify (2021) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Grzegorz Wons
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1983 (2018) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Piotr Pręgowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Bogdan Kalus
Poľsko
Najlepšie seriály:
Bažina (2018) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Sylwester Maciejewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Jacek Kawalec
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Katarzyna Żak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Dorota Nowakowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Recept na život (2011) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Dorota Chotecka
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Anna Karenina (2000) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Magdalena Kuta
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Temné lesy (2020) (seriál)
Lekári (2012) (seriál)
Piotr Ligienza
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druhá šanca (2016) (seriál)
Violetta Arlak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Beata Olga Kowalska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Artur Barciś
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Forst (2024) (seriál)