NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela

(relácia)
  • Česko Criss Angel: Mistr magie (viac)

Největší kouzelník současnosti. Nebudete věřit vlastním očím. Criss Angel je jedním z nejvlivnějších jmen dnešního světa magie a kouzel. Naprosto stírá hranice mezi skutečností a iluzí v ulicích in natura. Toto je sestřih těch nejbláznivějších a nejneuvěřitelnějších momentů. Bonusově jsou zde umístěny i doposud nezveřejněné záběry. (oficiálny text distribútora)

Alvin odpad!

Tohle, že je opravdový iluzionista? Ale kdepak, jenom šašek ověšený řetězy, co vrhá do kamery dementní pohledy, zatímco armáda techniků na pozadí vyrábí tu "úchvatnou" iluzi. Akorát se jim to nikdy nepovede natočit na jeden záběr, za to je tu spousta zbytečných střihů na komparzisty, kteří se dušují, že zrovna šli kolem a vůbec netuší, co se to tu děje. Ale proč by ten svůj televizní fake neprodal, když mu to tolik lidí baští, že? ()

mcclane412

Pravděpodobně jediný pořad (nebo film nebo seriál), který prostě nemůžu ohodnotit. Kdybych to měl vzít jenom podle toho jak moc se mi to líbí, tak je to jedna hvězdička a kdybych to vzal podle zpracování tak jsou to tak čtyři hvězdičky (opačný problém jsem měl u filmu Dünyayı Kurtaran Adam, ale u toho jsem se zasmál tak moc, že to bylo naprosto jasný). Criss Angel totiž doopravdy umí, dokáže to skvěle prodat a jistě má i nějaký talent, ale můj mozek mi každičkou vteřinu říká, že je to debilita, všechno je to komparz, střihy a předpřipravené události. To alespoň takový Copperfield dokázal dělat představení před plným divadlem a zmást tolik lidí, u kterých je vám jasné, že nejsou podplacení, to je trochu jiné kafe. Uvěřím tomu, že je fakt tak dobrý (nebo naopak že je tak špatný) i ve skutečnosti, teprve až to uvidím do té doby bez hodnocení - je to jako kdyby v dokument o tom jak se vyrábí coca cola bylo, že se stáčí umpalumpama v horských jezerech, ve kterých se nejdříve koupou Keira Knightley a Eva Mendes a laškují tam spolu nahé, uvěříte až to uvidíte. ()

mcamino

Černá magie. No, stejně si myslím že kecá, ale to se jen tak nedovíme. Hodně zajímavé kousky převádí. Dobrej minimálně šoumen. ()

oskiii

Co to jako je? Napumpovaný emo exot...publikum naprosto stupidní už od pohledu. Kde ty dementy splašil? Tahle éčková magie (magie hahaha) se absolutně nemůže rovnat se show D.Copperfielda. V čem je Kryštůfek lepší? Snad jen v té trapné omáčce kolem... YEAH YEAH JSEM MÁG YEAH! Jsi leda tak mega trapák. Jedná hvězda za trik z hajzl budkou. K zesrání... ()

Holly_Molly odpad!

Kristus Anděl: Mistr střihačské magie...Být 14ti-letá holka či mladý homosexuál, tak by se mi to asi líbilo. :-) Každopádně hudbu Criss špatnou nemá, tak nechme namísto střihače a "nezaujatého" publika, čarovat hudební producenty..// ()

ghostwo

Řekněte mi jediný důvod, proč mu má věřit, že vše není předem domluvené a sestříhané.Navíc to nejsou nějak extra zajímavé a originální kousky.Masquerade a TommmyT to vystihli dobře. Ten kluk podle mě není ani kouzelník, pouze řekněme jakýsi "šoumen", který by měl zaujmout hlavně asi ženské publikum. ()

CornelieJame

Tenhle černovlasej mág je u mě borec i když z některých jeho triků se mě zvedal kufr a dlouho potom sem nechápala jak to dělá :o) nic pro slabší psychiku . Videa sou i na youtube ()

JARDAHONDA

Criss Angel - jistě ovládá černou magii, o tom se přít nebudu. Ovšem domluvené publikum a kamerové triky ztratilo v tomto pořadu mou důvěru. Hodně mě vše připomíná Davida Copperfielda. ** ()