NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela

(relácia)
  • Česko Criss Angel: Mistr magie (viac)

Největší kouzelník současnosti. Nebudete věřit vlastním očím. Criss Angel je jedním z nejvlivnějších jmen dnešního světa magie a kouzel. Naprosto stírá hranice mezi skutečností a iluzí v ulicích in natura. Toto je sestřih těch nejbláznivějších a nejneuvěřitelnějších momentů. Bonusově jsou zde umístěny i doposud nezveřejněné záběry. (oficiálny text distribútora)

JardaBauer odpad!

Jeden z největších nesmyslů a podvodů na diváky běžících v televizi. I negramotným vidlákům v Americe u konzumace dvanáctého hamburgeru to může připadat maximálně průměrné. ()

Bigwave

Pro generaci z 70. - 80. let 20.století tu byl David Seth Kotkin alias David Copperfield . Criss Angel je moderní mediální hvězda, která dokáže svojí magii, iluzi prodat dnešnímu modernímu světu. Velký charakter, doprovázen šílenstvím. Na jeho show se dá dívat, už jen pro plejádu efektů a teatrálního výstupu. ()

Mara12

V hlavní roli účelový pozér, který staví na určité dark image, a víc než přípravou triků se zabývá svým "cool" zjevem. Většina rozpočtu tohohle pořadu padá na práci střihačů a na nábor komparzu, který se má tvářit, že jde vážně jenom náhodou kolem. Ovšem vrcholem všeho jsou prostřihy na Crissovu rodinu, která se nás snaží přisvědčit, že velký mág je skutečně v ohrožení života (velice emotivní). Za třešničku považuji záběry, kdy Criss maká v posilovně nebo si nechá dělat pleťovou masku. Extrémní magie – nenechte se vysmát. ()

Agneszka odpad!

Co na to říct? Vážně někdo věří, že tohle není kamerovej trik? Tolik nesmyslů, přehnaného herectví a zatahování rodiny za účelem útočit na lidské city. Už jen upotávky mi vaří krev v žilách... ()

pe3czech

Vypadá jako náš bisexuální kadeřník, a čaruje jako kdokoliv kdo má doma slepice(nebo vy vážně věříte, že zhypnotizoval slepici? Zkuste jí zakrýt oči, "usne" vždy, uvidíte.. a americká farmářka křičí: Za dvacet let, co chovám slepice jsem něco takového nezažila) Co říct víc? Pro mě to vypadá jako klasická bomba do světa středoproudých američanů. ()

Mr.nachos

David Copperfield nové doby, ovšem tentokrát je to metrosexuální "cool emo" playboy. O něm se také tvrdilo, že jeho čísla jsou opravdová a pak se jeden člověk rozhodl, že světu odhalí některá jeho "kouzla". Levitace? Podvod. Mizející předměty? Iluze. Vybraní náhodní diváci? Vždycky domluvená akce!!! Spousta podepsaných prohlášení o mlčenlivosti, pod hrozbou obrovské finanční pokuty, mluví samo za sebe, ne? Jedno jeho vystoupení prý představovalo až dvě stovky spolupracujících lidí mezi diváky. Jestliže někdo opravdu věří tomu, že člověk sedící v tureckém sedu se dokáže vznést a létat kolem stromu, nebo že dokáže chodit po stropě aniž by spadl, tak je to jeho věc, ale ono to fyzicky prostě možné není a ani nějaké ty "síly" na to nestačí. Jsou prostě zákony fyziky a ani nagelovanej hezounek na tom nic nezmění. Ale abych byla objektivní, musím dodat, že některé triky Crisse Angela mě taky zarazily. Nicméně spousta jeho fanoušků jsou -náctileté fanynky k čemuž není co dodat. ()

Mugs odpad!

Emo-homokláda si hraje na mága a lidi mu to žerou, což je na tom to nejhorší. Když si přečtu zdejší komentáře a podívám na hodnocení, nestačím se divit. On je totální idiot, ale všichni co mu dali 1 a více hvězdiček, nebo tu píšou jaký je to frajer jsou ti správní magoři. On z toho aspoň vytřískal nějaký prachy a z VÁS udělal idioty. Asi natočím pořad o cestování v čase. Koupím křeslo, obalím alobalem, přišiju knoflík, sednu si, otočím knoflíkem.STŘIH. Objevím se oblečen v roztrhaném pytli v lese a za mnou kulisy středověkého města. WOW. Jsem cestovatel v čase. A lidi jako vy, tu budou psát jaký jsem moudrý vynálezce... ()

bohhous22

Tyhle pořady jsou laciný a bezdějový paskvily,ale Angel je hovado ve svým oboru,to bezesporu.I když mám radši Dynama.Tři hvězdy za dokonale provedenou mystifikaci. ()

FREEWHEELER

Ty kujebák, čo furt klameš :) Hehe. Ale nie, ja mám rád umenie ilúzií a tak, a to vlastne aj znamená, že keď si chcem pozrieť niečo z týchto vôd, zapnem divadelné vystúpenie Davida Copperfielda alebo Lanceho Burtona. Tieto kúpené a hrané a upravované veci s tým nemajú nič spoločné. Neviem prečo by ma to malo baviť. ()

theFtip

Dřív se mi to líbilo, ale v poslední době jsou jeho triky prokouknutelné a úplně jde vidět jak ty "kouzla" dělá. Asi mu to stouplo moc do hlavy... ()

Pimpy

Některý triky sou povedený, to bez debat. Ale většina triků sou dělaný "zakrývacím" stylem. Zkrátka Crisse zakryjou kusem látky, papundeklem nebo třeba prostěradlem, aby nikdo nic neviděl a on za tím krytím udělá trik. Takže nikdo nic vlastně neviděl. WTF?? Další sou "náhodný" kolemjdoucí, nic důvěryhodnýho. Dneska sem viděl, jak Criss nechává "zmizet" jedoucí auto, to si Criss myslí že sem slepej kretén??? ()