Tom Witzky je dobrý manžel a otec rodiny a na první pohled ten nejobyčejnější chlápek na světě. Netuší však o svém daru vstupovat do jiného světa. Nevadí, že nevěří na duchy, protože duchové teď začali věřit jemu. Otevřel dveře do jiného světa, vidí nepochopitelné obrazy, slyší podivné hlasy a nedokáže řídit svůj život jako dřív. Jeho podivné vize ale brzy začnou mít reálné souvislosti. (oficiálny text distribútora)

viax

No jistě, sousedi. Usmívají se, baví se s tebou, ale když na to přijde, lžíce vody, do které tě hodí, jim stačí. ()

pupidup

Nebylo to zle, nebyt naprosto nelogickeho chovani vsech, vcetne matky, coz mi lezlo dost na nervy.. ze se v podstate ke stavu sveho muze stavela, ze ji to nezajima a misto, aby pomohla najit reseni, tak furt prudila..coz jsem proste scenaristicky nerozdychala...takze za tri.. ()

BStone

Parádní horor s Kevinem Baconem, který po blbnutí s hypnózou zblbne doopravdy. Všechno tady klape jak má, výborné jsou dialogy a podivné vize jsou mrazivé. Snímek mě celou dobu slušně napínal. 80% P:S: Na u nás kupované verzi blu ray je vystřižená jedna scéna, která se asi genderově nehodila. Svět je v hajzlu. ()