Scott Pilgrim (Michael Cera) nikdy nemal problém s balením dievčat. Naopak, ďaleko ťažšie bolo sa ich zbaviť. Od dievčaťa, ktoré mu zlomilo srdce - a teraz je späť v meste - po pubertálne chvenie, ktoré ním otriaslo, keď mu na kolieskových korčuliach vstúpila do života Ramona (Mary Elizabeth Winstead), to v láske nemal ľahké. Scott však čoskoro zisťuje, že jeho vysnívané dievča má veľmi neobvyklé bremeno: podlý spolok bývalých partnerov, ktorí ovládajú jej milostný život a urobia čokoľvek, aby odstránili každého nového nápadníka. Vo chvíli, keď sa začne Scott s Ramonou zbližovať, objaví sa na scéne krutá zberba z jej minulosti - neslávne známy skateboardista, vegánska rocková hviezda alebo hrôzostrašné jednovaječné dvojčatá. V snahe získať právo na svoju lásku ich Scott bude musieť všetkých zničiť, skôr, ako oni zničia jeho. (TV Dajto)

JoseBenes

Od Edgara Wrighta jsem viděl jako první Hot Fuzz, poté Soumrak mrtvých a nyní Scotta Pilgrima. A přijde mi nejslabší. Film se snaží seč může, háže na nás plnými hrstmi vychytávky z videoher, hudební branže, hraje si na sitcom, love-story, komedii i bezduchý akční film...a to je asi ten kámen úrazu. Chce toho stihnout moc, Wright zase jednou odpálil ohňostroj kreativity, je to pompézní řacha plná barev, ale kde jsou ty doby, kdy jsem si vystačil s bouchacími kuličkami. :-) Obdivuji nápady, kterými film oplývá, jenomže proč jsem nejvíc ocenil scény s Kieranem Culkinem? Nelíbila se mi Ramona? Nemám rád M. Ceru? Kdo ví... ()

blackJag

Vizuálně promyšlená a dynamická pop kulturní šleha, kterou z pozice největšího nátěru roku 2010 vytláčí snad jen přepálená stopáž (minimálně 20-25 minut přebývá). Výborně obsazené role, invence, hlášky. Při počtu anoncovaných duelů nedojde k žádné sebedefloraci, takže každý ze soubojů má svůj jedinečný režim. Hluchá místa se sice vytváří právě mezi fighty, při očekávání další automatové orgie ale zívání berete jen jako průběhový jev. Navíc i v těch klidnějších frontách prokoukne sem tam nějaká ta vtipná glosa, takže úplně ztracený čas ty teeny mezihry nejsou. 80% ()

rumczeis

Pokud máte rádi 8bit, neváhejte film shlédnout. Je to super mrně parodující komedie. Spousta hezkých nápadů, které jsem na plátně ještě neviděl. Efekty jsou na velmi dobré úrovni a výborně podtrhují film s komiksem a herní grafikou. Bylo to #@&! dobré. ()

svobik

Vizuálně natřískaný gejzír nápadů, který... mě paradoxně strašně nudil. Snad nikdy jsem neměl u filmu tak neodbytný pocit, že režisér pouze plýtvá svým nezpochybnitelným talentem. Většinu geekovských narážek jsem dost pravděpodobně nepochytil, nemám ale vůbec chuť podívat se na ten film podruhé. Ještě bych toleroval tu primitivní dějovou linii, ovšem divákovi naprosto odtažité postavy (obzvlášť extrémně nesympatický Cera) už Wrightovi neodpustím. Víc Anny Kendrick a Chrise Evanse! 5/10 s tím, že Speed Racer je úplně jiný level. ()

ghatos

Říkal jsem si, jak se může taková pitomost zfilmovat - ono to vážně jde a ne že ne! Jsem mile překvapen. Zastávám názor, že forma nemůže vítězit nad obsahem, ale tady to opravdu funguje! Děj vlastně není podstatný. Všechny ty perličky na dně s vymakaným vizuálem baví skoro dvě hodiny, což je téměř neskutečné. První hoďka je nejlepší, pak už začíná mírná únava materiálu. 76%. ()

Kalidor_

No co říci, hlavní hrdina jakožto ňouma první třídy mi byl nesympatický a holka, o kterou bojoval se zbytkem světa, byla taková nána, že bych si o ni neopřel ani babetu. ()

ganz

Svým způsobem zajímavý film, který je ale na Edgara Wrighta neskutečně slabý. Komiksově-videoherní zpracování je fajn, ale po chvilce se okouká. Příběh zaujme ze začátku ale s každou další minutou je to horší. Snad jedině herecké obsazení bych pochválil, ale u něj to taky skončí. ()

s.e.p.p

Už dlouho jsem nebyl vystavený takové smršti vtipu, odkazů a režijních nápadů jako u Scotta Pilgrima. Neotřelý videoherní vizuál, fajn soundtrack, dokonalý casting a svižné hláškama napráskané dialogy. Je pravda, že na konci filmu LEHCE dochází dech, hlavně kvůli dost monotónnímu vypořádávání se s ex-boyfriendy, ale i tak musím říct, že jsem se ani minutu nenudil. A dost nechápu ten celosvětový finanční neúspěch, protože vyjma několika inside joků pro geeky, je tohle podle mě zábava vhodná pro masy. Holt... není to 3Dčko... 90% ()

Krosmen

Tenhle film se prostě nedá zaškatulkovat. Trošku sice připomíná Kick-Ass, ale nám,co milujeme Kick-Ass to rozhodně nevadí. Originální, vtipné, pěkná hudba, dobře vybraní herci, velmi zajímavý scénař. U mě jasný plný počet..So..Whatever and bye and stuff ()

MI-380

Neuvěřitelná smršť nápadů, humoru, akce, triků a hlavně zábavy. Vtipný a legrační antihrdina, tajemná červenomodrá (a Číňanka říká, že tlustá) kráska, směšná parta kámošů s věčně naštvanou bubenicí, dokonalá parodie na superbojovníky. Pro mne jedinečná a originální událost roku i bez znalosti předlohy (nebo možná právě proto?). 95%. ()

Scar

Zaujímavé fantazijno, ktorúéby som ale nechcel vidieť druhý krát. Bojím sa len, aby neprinieslo novú vlnu podobných šialeností. Ale veď.. prinajhošom si ich nepustím. ()

Ravi

Určitě originální. Určitě dobré. Ale moji plnou pozornost si Scott a jeho anabáze nevybojovali. Nezasmál jsem se ani jednou, i když celou dobu jsem měl dojem, že je to vlastně něco na způsob komedie. Spojení videoher a "běžných" problémů mladé lásky je nejzajímavějším, asi jediným a nejlepším prvkem filmu. Avšak nic jiného mě zaujmout bohužel nedokázalo. Díky zběsilému tempu se mi vytrácelo soustředění na film i atmosféra. Za celou dobu jsem ani nevěděl proč na to vlastně koukám, v čem je to přínosné. Je mi jasné, že tenhle film je jen pro účel originální zábavy a jako takový je dobrý. Pro mě osobně ale žádná bomba. 60% = 3/5 ()

Kurikmoon

Uletené, hrávé a s kopou originality. Len k tomu treba trošku nadhľadu a určite sa zabavíte. CHCETE BYŤ SUPER HRDINA? STAŇTE SA VEGÁNOM!!! ()

Guzo

Tak narozdíl od nedávno viděného Sucker Punch mě Scott Pilgrim vůbec nezklamal, právě naopak. Ani chvíli jsem se nenudil a ačkoliv by někdo mohl také vytýkat příběhovou stránku, mně to takhle naprosto vyhovovalo. Všechno to funguje a zapadá do sebe. To, že je to ve finále dost jednoduché, nahrazují všechny hlášky, efekty a komiksové prvky. Paráda. ()

Bagr_007

Baví mě hrát hry, ale koukat, jak je hraje někdo jiný, bejvá nuda. Otravné postavy, žádné emoce, ale originální to je, o tom žádná! ()

Dreadd

Film výrazně lpí na vizuální stránce, která je však velmi originální a skvěle provedená. Ubíhá velmi svižně (občas až moc zběsile) a část dialogů není zrovna povedená. ()

smolicek04

V poslednom čase sa mi začína páčiť Michael Cera, a začal som pozerať jeho filmy. Scott Pilgrim je jedným z jeho najlepších filmov. Nikdy som nemal rád efekty, ale toto je niečo iné. Celé to fakt vyzerá ako komix a 8bit efekty a hudba tak to je geniálne. Pee bar a evil exboyfriend sú proste skvelý. Kostýmy a dialógy hlavných postáv sú spracované na jednotku. Hudba a soundtracks su dávajú filmu ešte o niečo viac bodov 10/10. Jednoznačne medzi moje obľúbené. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)