Scott Pilgrim (Michael Cera) nikdy nemal problém s balením dievčat. Naopak, ďaleko ťažšie bolo sa ich zbaviť. Od dievčaťa, ktoré mu zlomilo srdce - a teraz je späť v meste - po pubertálne chvenie, ktoré ním otriaslo, keď mu na kolieskových korčuliach vstúpila do života Ramona (Mary Elizabeth Winstead), to v láske nemal ľahké. Scott však čoskoro zisťuje, že jeho vysnívané dievča má veľmi neobvyklé bremeno: podlý spolok bývalých partnerov, ktorí ovládajú jej milostný život a urobia čokoľvek, aby odstránili každého nového nápadníka. Vo chvíli, keď sa začne Scott s Ramonou zbližovať, objaví sa na scéne krutá zberba z jej minulosti - neslávne známy skateboardista, vegánska rocková hviezda alebo hrôzostrašné jednovaječné dvojčatá. V snahe získať právo na svoju lásku ich Scott bude musieť všetkých zničiť, skôr, ako oni zničia jeho. (TV Dajto)

darkreider

Tak strašná kravina, až je to dobré. To sa snáď ani nedá hodnotiť. Prvých 30 minút som musel aplikovať studené obklady, lebo výpary pervitínu, ktorý Edgar musel požívať intravenózne vo veľkých dávkach, mi spôsobovali halucinogénne pocity. A prišiel zvrat.... Zvykol som si. A naladený na túto komixovo vizuálnu popkultúrnu sračku, som sa pri niektorých scénach tetelil blahom. Subjektívne musím uznať, že niektoré scény sú luxusné. A aj keď Ceru považujem za absolútneho loosera Hollywoodu, bavil som sa. Dovolím si tvrdiť, že na tento film sa dá zmeniť názor pri každej ďalšej projekcii. Je tu hold milión vecí, ktoré sa dajú nenávidieť alebo zbožňovať podľa aktuálnej nálady. A tým je tento film výnimočný. Preto je možné, že tomu za pár dní vpálim odpad a Wrighta budem posielať hlboko kam slnko nesvieti. To bude len znak, že som to videl zas.... ()

foundation

Velke HAHA rovno do ksichtu celemu filmu. Nejdem posudzovat hodnotenia ostatnych uzivatelov ako to niektori robia, kazdy ma pravo si tam naklikat tych hviezdiciek kolko len chce. Za seba hovorim : ANI NAHODOU. Pitomucka skomolenina s debilnymi ksichtami v hlavnej ulohe. Anna Kendrick tam bola len velmi kratko na to aby mohla nieco s touto kravinkou urobit. Skutocne neskutocne hlupucky film. Osobne naozaj nenachazam na tejto zlatanine vtipne zhola nic. Od odpadu to zachranilo niekolko velmi dobrych reziserskych napadov. AMEN ()

Torgal

Edgara Wrighta mám rád pre jeho originálne filmárske techniky, ktoré v tomto snímku absolútne pustil z reťaze. Predloha miešajúca komiks s videohrami zo začiatku 90-tych rokov tomuto štýlu poskytuje skvelý základ. To množstvo vizuálnych vychytávok sa nedá vypísať, valia sa na diváka neustále a nutno poznamenať, že ku koncu už je nimi človek prehltený. Primitívny príbeh o porazení siedmych ex je tu len do počtu. Ja by som ho ale nevnímal tak negatívne ako veľa mojich spolukomentujúcich kolegov - videl som v ňom alegóriu na skutočné vzťahy, samozrejme prepálenú za hranice absurdity. Z hereckého ansámblu by som vypichol akurát Kierana Culkina - ako gay spolubývajúci bol neodolateľný. Zvyšok je typovo dobre obsadený, ale nijak extra zaujímavý (no, možno ešte ten Brandon Routh :). 8/10 ()

bolf!k

Originální a zábavný. Zkrátit to na 90min a neměl bych námitek. Občas tam prostě byly momenty, který mě jednoduše vůbec nebavily, ale i tak by mi přišlo nespravedlivý dát Scottovi jen tři hvězdy. 70% ()

LyBerion

Tradiční a ostřílené téma jako je láska, dvě přítelkyně, nebo snad ex přítel(ať už jeden nebo víc) je až kýčovitě doprovázeno stylem videohry. V zásadě od záčatku víme jak film dopadne, ale nutí vás sledovat s nadšením až dokonce ze zvědavosti jaké efekty si na vás ještě film nachystal. Celkově na mě Scott Pilgrim vs. the World působyl velice kladně a určitě pobavil. To co jsem od snímku očekával se splnilo a možná se k němu v budoucnu s chutí vrátím. ()

Greathawk

Pro lidi schopné vnímat dnešní internetovou kulturu, počítačové hry, svět komiksů a moderní hudbu naprostá povinnost. Nedokážu si vůbec vybavit podobný film. ()

aR3Zz

Film jsem si pustil s přítelkyní a upřímně řečeno nás nezaujal. Nemám problém s experimenty a ne úplně tradičními filmy, ale tento formát mi nesedl vůbec. Herecké výkony OK, děj i jakási zápletka tam byly, ale celé to působilo nějak moc uměle. Samozřejmě je to můj, tentokrát velice subjektivní, názor. (Přítelkyně by Pilgrima rozcupala úplně :) ) 35% ()

salamandrr

Je to zajímavé, příběh je o ničem, vlastně ani nevím proč sem čekla jiný, když sem z traileru věděl jaký tambude.... celé je to trochu roztahané, chvílemi příliš akční, že ani nevíte kam koukat, ale předpokládám, že to byl záměr, navodit iluzi oldschool videohry. rozhodně jde o zajímavý počin***mé 800hodnocení ()

Majduska

Bohužel zklamání..čekala jsem originální komedii ale jsem z toho dost otrávená. Začátek vypadal slibně, ale pak už to bylo pořád jedno a to samé... Moje hodnocení dost ovlivnil i hlavní herec který mne od začátku svým vzhledem a stylem mluvy iritoval... ()

Cruchot

Slovy klasika: tohle je fakt "kapitální békovina". Ale nesmírně vymazlená. Tvůrci si vyloženě vyhráli s každým políčkem filmu a je jen na divákovi, zda přistoupí na jejich hru. Pokud ano, bude se královsky bavit, protože tu přehršel nápadů, která je na nás chrlena, snad na jedno podívání ani nejde pochytit a zpracovat. Ale celkově je to v podstatě hrozná ptákovina a pro mě až moc velkej úlet. ()

Nail

Velké plus tohoto filmu pro mě je neobvyklé zpracování a zakomponování her do filmu. Další plus je muzika, mladá číňanka, ružovovlasá, modrovlasá později i zelenovlasá holka. Co však pro mě dost strhává z hodnocení tak je děj, ten mě moc nezaujal. Chvilku jsem váhal i o 3 hvězdách, ale pro svou originalitu 4 :-) ()

Pacek odpad!

Ultimátní pičovina na druhou. Ano, vymyslet to určitě zabralo nějaký čas nicméně já na houbách bych to vymyslel určitě taky a ještě šíleněji. Pokud to byl pokus o mozkový výplach anebo chtěl režisér jít proti proudu a natočit něco co nikdo nebude chápat....no v druhém případě se povedlo. Já to nechápal. Pouze bojjové scény hezky natočené a roztomilá číňanka. Toť vše. SRAZIL JÍ BARVU Z VLASŮ!!!!!!!! ()

nurielka

No neviem čo bolo "toto" , ale pri tých bojových scénach som len prehĺtala žlč tvoriacu v hrdle, a ja ju nerada prehĺtam. Samozrejme, že tam boli aj vtipné miesta, ale zriedka. Namiesto toho ma však udivilo hlavne to, aký to má tutok ohlas, až som z toho hotová. Žeby som bola slepá? Tak tomuto to určite nedám viac ako to čo dám. Áno efekty ušli, strihy boli nadmieru vynikajúce, ale ten príbeh, tú pointu, ktože to vymyslel ten nech si to nechá pre seba a radšej to nešíri ďalej. Mám dojem akoby mi niekto pricapil žuvačku do vlasov a ja ju s ťažkosťami strhávam a snažím sa ju dostať preč! Ako to robia tie stupídne americké holky? - Iiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuu!!!!! ()

Alice02

Boží film, kterému vládne skutečně tupě vypadající, ale milý a sympatický a rozhodně ne trapný Michael Cera!!! Některý jeho hlášky stojí fakt za to ("Neznáte tuhle holku?") a atmosféra celýho filmu je úžasně čistá a prosycená pozitivním nábojem. Můj pocit z filmu nekazili ani dobře zvolení herci vedlejších rolí, jejichž výkony byly přirozené a upřímné. Prostě a jednotuše - je to film se spoustou super nápadů a prima soundtrackem, na který rádi vzpomínáte a ještě si ho hodněkrát pustíte znova. Jedině v originále!! ()

pepa3rd

Nekonvenční ztřeštěná a navíc akční bláznivina. Nevím, jak jinak nazvat tohle dílo. Ani tak nezáleží na tom, jestli hrajete rádi počítačové mlátičky, jako spíš na tom, jestli by vás bavilo se dívat, jak je hraje někdo jiný. Nic víc v tomhle filmu, narozdíl od skvělého a často zmiňovaného Kick-Ass, tedy nehledejte. 60 % ()

Desdemone

Čekala jsem "něco mezi roztomile kostrbatým sitcomem, bravurně nakresleným komixem a napínavou počítačovou hrou" plus milý, prostý příběh o lásce- takže přesně to, čím tenhle film chtěl být, nic víc. A to jsem taky dostala. ()

LadyEsik

Opravdu originální film, který dostane spoustou věcí. Těmi situacemi, režií, stylem, jakým je natočený (spousta věcí jako z videoher, 1UP, a komiksů -THONK :D, žádná krev, přitom je to dost akční film), hláškami :) Už podle popisu jsem to MUSELA vidět. Je to fakt šílenost :D :) A ta holka má skvělý vlasy :) Celkově i ty postavy nemají chybu :) ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)