Obchodník Steven spekuloval na burze tak, že jedinou možností jak odvrátit konkurz, je vražda jeho bohaté manželky Emily. Na tuto vraždu si najme milence své manželky Davida, kterého Steven vydírá. Avšak plán se mu vymkne z ruky: naopak je to Steven, na koho padne podezření... (oficiálny text distribútora)

Tiiso

Zajímavým způsobem podaný příběh, kde zmíněnou zajímavost tvoří hlavně neobvyklé setkání herců Morgenstena a Douglase. Douglas je sice o několik řádů kvalitnější, ale i tak se mě na toto spojení dobře koukalo. Tak vysoké hodnocení jsem hlavně kvůli samotné pointě příběhu, která je celkem zajímavá i když hodně co se do kvality týče, sražená průměrným koncem. ()

Šindy

Jak se to tvářilo ze začátku nudně, tak to nakonec bylo hodně napínavé s několika pěknými, i když předvídatelnými zvraty. Douglas a Paltrow jako vždy perfektní. 4 hvězdičky, jen to švihne... :) ()

Margerie

Asi jediný film, kde mi šedá nevýrazná myš jménem Gwyneth vůbec nevadí, ba právě naopak. Dokonalá vražda je skvěle promyšlená, plná chladnokrevných pomstychtivých plánů a děsivé životní pravdy. Ani při druhém zhlédnutí jsem se nenudila a to si zaslouží plné hodnocení. ()

DjangoDoe

Myslím, že Douglasovi patril v 90tých rokoch thriller ako taký. Škoda, že dnešnej dobe trošku ubral z plynu, lebo tieto role mu vždy pekelne sadli. Film bol skutočne napínavý a celkom ma zarazilo, že to dopadlo ako to dopadlo, ale to môže byť aj tým, že Paltrow je tak trochu na zabitie...aspoň pre mňa **** ()

padrick

Ďalší zaujímavý Douglasov film. Dej je super gradovaný až do konca, napätie taktiež dôstojné. Som spokojný. K sledovaniu však odporúčam skvelý slovenský dabing, v ktorom mi Štefan Bučko sadol dokonale. ()

Shitonit

Dokonalá vražda je dokonalej film, kterej mě vždy dokáže dokonale uspokojit. Emily je k sežrání, celý se to nese v duchu takovýho toho vcucnutí do děje. a David je pěknej sráč.. ()

boo-boo

Dobrý thriller viac nepotrebuje - chutná zápletka, jeden-dva lepšie zvraty a presní herci. Nikdy nepochopím, prečo sa Viggo nedostal do vyššej ligy. ()

papadoce

Takmer dokonalý intrigánsky thriller, pokazený (trochu) až úplným záverom. Niežeby úplne pokazený, len film a menovite scenár nasadili sami sebe laťku tak vysoko, že na záver im neostávalo nič iné iba ju podliezať. Až do poslednej scény som vôbec nezapochyboval o piatich hviezdinách. Toto sú presne tie role, ktoré Mišovi Douglasovi sedeli ako uliate. V podstate hral stále tú istú rolu ako vo Wall Street, či v Hre, len tu to bolo s Viggom a skutočne krásnou Gwyneth. Nemám pre Gwyneth slabosť štandardne, no tie krátke vlasy a úžasné samodržky so mnou vedia zamávať. Malo to napätú atmosféru, páčila sa mi hra troch hráčov, z ktorých hral chvíľu každý s každým a chvíľu zas každý za seba. Výborná thrillerová záležitosť typická pre roky deväťdesiate a pozerateľná aj o štvrťstoročie neskôr. Spokojnosť za 90. ()

Ex_Machina

„ A čo keď zajtrajšok nebude“. Ak niečo takéto povie herec ako Michael Douglas, tak to bude niečo znamenať. Kto dokáže zahrať elegantne chladného a intrigánskeho milionára lepšie ako on? Keď k tomu pridáte napínavý príbeh s pečaťou milostného trojuholníku o napätie je postarané. No každý dokonalý zločin stojí vždy na ľudských zlyhaniach a až potom sa začína tá pravá hra... Jedna z mojich najobľúbenejších Douglasoviek. ()

breeder

Douglas hrá presvedčivo. Atmosféra filmu je vychytaná do najmenšieho punktu. Mám rád Douglasa, tento film stojí za to pozrieť viackrát. ()

Mr.Atsor

Už v prvních minutách jsem přemýšlel, kdo koho zabije. Měl jsem několik tipů, ale vše dopadlo přesně tak, jak jsem nečekal. Jedná se o vskutku napínavý film, který diváka doslova pohltí. Překvapivých momentů je hned několik, nicméně i tak jsem byl trochu zklamán z konce, který se podle mne mohl vyvinout ještě trochu jinak, ale nebudu vám to prozrazovat, abyste nepřišli o překvapení. Hodnotím 4*. ()

brzozin

Perfektní psychothriller, který Douglasovi dokonale padnul. Ten člověk se pro takové role narodil. Důstojný remake starého Hitchcocka. Málo kdy se člověku stane, aby fandil grázlovi. Ale já mu fakt přál, aby to vyšlo. Ne, že bych měl podobné úmysly, ale prostě mě dokázal chvílema dostat na svou stranu. ()