Obchodník Steven spekuloval na burze tak, že jedinou možností jak odvrátit konkurz, je vražda jeho bohaté manželky Emily. Na tuto vraždu si najme milence své manželky Davida, kterého Steven vydírá. Avšak plán se mu vymkne z ruky: naopak je to Steven, na koho padne podezření... (oficiálny text distribútora)

DavidDizzer

Tento film lehce nadprůměrný, já osobně bych dal 3,5 hvězdičky, možná 4. Jde o to, že tento film má skvělé napětí doprovázený dobrým dějem i hudbou. Kamera v tomto směru vůbec neselhala, ba naopak, točí záběry takové, jakobyste tam někdy opravdu byli. Myslím si, že jeden z velmi dobrých thrillerů. ()

Matlosek

No tak to joooo! To byl ale pletenec událostí. Ten se ke konci krásně rozmotal. Jakože geniální propracování příběhu. Fakt jako libovka! 95% ()

Timonthy

Paltrow vynikající, ale Douglas si to měl se Suchetem prohodit ty role, to Suchet má vražedný, děsivý pohled, Douglas ho má sice též, ale menší. V Dokud nás smrt nerozdělí je to v pořádku. ()

chlievik

Prostredie je skvelé, luxusný ale vkusný, nie gýč, a Gwyneth je krásna, tie krátke vlasy jej sekli, a vedela to odohrať nevinne, hoci Gwyn je temer stále nevinná, má taký nevinný, uveriteľný fejs. Michael ešte v dobe svojho vrcholu, film som videl ešte dávno pred 15 rokmi a včera som si ho pripomenul, takže som sa akoby vrátil na hodinku a pol v čase do minulosti. Aragorn ma nikdy nebavil, a nikdy som si neuvedomil,že už v tom čase hral v takých áčkových filmoch. Nudný ksicht, mohli si vybrať lepšieho, ten vychrtlý Nór ma dosť nebaví. Ale inak zápletka premyslená,dobrá, ale pána Poirota, ktorý sa v tejto epizóde ani veľmi nemal k činu, podobne ako Monk keď bol na liekoch, je zápletka slabá :D Ale inak fajn movie na polnoc :)) ()

kodwin

Klasická čtyřhvězdičková záležitost. Velmi dobrý snímek, kterému k dokonalosti cosi chybí. Každopádně vytvořená atmosféra podpořená výbornou hudbou je vynikající. Douglas exceluje (podobný výkon a role jako ve Wall Street). Dokonalá vražda není tak dokonalá ... ()

Bogrant

Davis síce nie žiadny nástupca Hitchcocka, ale s oživením jeho starej, majstrovskej (dokonalej) vraždy sa popasoval na výbornú. Vďačiť tomu však môže predovšetkým stále vo forme hrajúcom Douglasovi a v tom čase ešte stále menej známemu Mortensenovi. Túto verziu som videl ako prvú a rozhodne ma potešila, rovnako ako znepokojila, ale zároveň uspokojila a po pozretí pôvodnej, určite nič nestratila zo svojej nie dokonalosti, ale obstojnosti. Skvelý deväťdesiatkový remake. ()

Oxiduji

Tenhle film patří mezi mé velké oblíbence. Vlastně ani nevím proč. Všechno mi v něm hezky sedí, postavy, scénář, hudba, prostě všechno. Viděla jsem snad už pětkrát a vždy se na něj znova ráda (jednou za čas) podívám. ()

Feacher

Kdybych neviděl Vraždu na objednávku, byl by to úžasný filmový zážitek. Bohužel se tak stalo, takže můj subjektivní pocit není tam skvělý, ale objektivně si myslím, že film je velmi kvalitně vytvořený i zahraný. A ačkoli jsem viděl původní verzi, tak jsem se nenudil díky pár změnám ani teď. 90% ()

darkchipmunk

Poněkud cyničtější verze než ta s Grace Kelly, protože kromě Davida Sucheta tu ani jedna mužská postava není kladná. Zato se jedná o film, jenž pro mě nestárne a baví mě podobně jako v dětství, neztrácí na napětí a staví na dobrých hereckých výkonech. Michael Douglas nezklame v žádnym filmu (jen ten věkovej rozdíl mezi ním a Paltrow je lehce nechutnej, ale co už...), Gwyneth je krásná, zranitelná, ale zároveň schopná se o sebe postarat, protože nikdo jinej by to za ní očividně neudělal, ačkoli... Viggo Mortensena mám ráda, ale jeho herecký kvality v týhle roli evidentně nedostaly moc šancí se projevit. ____Manžel, vzhledem k tomu, jaký eso by měl být, na to moc chytře nešel. Stačilo před ženou  propálit, kdo je milenec, zahrát milujícího manžílka, přiznat finanční krizi a doufat v novou šanci, ale to by bylo vztahový drámo ne krimi thriller. Láska bolí. "A co když zítřek nebude." ()

marsulka

jeden z filmů, na který se dá dívat i víckrát (hlavně díky dokonalému Douglesovi), napětí zůstává i přesto, že člověk ví, co bude následovat, prostě chytře udělaný film ()

radek.896

Pěkný snímek, kde je začátek velmi nadějný. Postupem času nastává napětí, občas nuda a ten konec byl opravdu ,,nečekaný''. Z hlavní postav hraje jako obvykle výborně Douglas, Viggo není o moc horší, ale Paltrow je v roli velmi nevýrazná. ()

resp8533

Napne vás jako strunu, ať fandíte kterékoliv straně. Rád bych viděl "remake", kde bude uklizené nádobí, nebo datum nebude fungovat... ()

Martazoe

Film poplatný své době. Je to ale napínavý příběh s kvalitními výkony herců a na Douglase se prostě hezky kouká, takže spokojenost. ()